تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: بیچاره شدن من از دست ایرانسل روزی 10000 تومن شارژ میخوره

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض بیچاره شدن من از دست ایرانسل روزی 10000 تومن شارژ میخوره

سلام
    یه سیم کارت ایرانسل دارم که برای مواقع اضطراری و به عنوان شماره دوم استفاده می کنم.یه دوسالی بو که با 5000 تومن شارژ داشت کارشو می کرد(در ماه یکبار ازش استفاده می کردم که نسوزه)

چند روز پیش یکی از دوستام وضع اضطراری براش پیش اومد اینو بهش قرض دادم.این بی معرفتم هرچی سرویس بوده روی این سیم کارت فعال کرده از کمک به پرسپولیس و استقلال گرفته تا زنان بی پناه و برگزاری آتلیه نقاشی و ..................... آهنگ پیشواز و پسواز و.........................

امروز صبح 10000 تومن شارژش کردم الان 200 تومن مونده روش.به 700 هم زنگ زدم گفت این سرویس ها فعال شده و برای لغوش باید صاحب خط حرف بزنه!!!!!!!!!!! هرچی مشخصاتم رو گفتم گفت که صحیح نیست هرکاری هم کردم اسم صاحب خط رو نگفت به خدا موندم سیم کارتی که چند ساله دسته منه به اسم کی ثبت شده.

تو نت گشتم نوشته بودن که به 130 اس بدید و رمز ویترین بگیرید و از سایت لغو طرح کنید که اس اومد ولی سایت میگه مسدود است و وارد ویترین هم نمی شه.

راهی بلدید که بشه با ارسال کدی به 8282 یا هر شماره دیگه ای همه سرویس ها رو لغو کرد؟؟؟؟؟؟؟؟//

تو رو خدا کمک کنید.

تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

بچه ها کمک کنید دیگه کارم لنگه!!!!!!!!!

پروفشنال sky1sky's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت
    فعلا هنوز از سکونت و زندگی خبری نیست

پيش فرض

حضوری به این دفاتر خدمات مشترکین ایرانسل برید شاید حضوری براتون درست کن و راحت تر پیگیری کنین که صاحب سیم کارت کیه راستی خود همین خدمات مشترکین مگه میشه بلد نباشن لغوکنن این پیام تبلغیی ها رو ؟؟

تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

حضوری به این دفاتر خدمات مشترکین ایرانسل برید شاید حضوری براتون درست کن و راحت تر پیگیری کنین که صاحب سیم کارت کیه راستی خود همین خدمات مشترکین مگه میشه بلد نباشن لغوکنن این پیام تبلغیی ها رو ؟؟
    سلام.امروز رفتم گفتن که بعضی از کدها فقط از طریق اپراتور 700 قابل از کار افتادنه.در مورد صاحب سیم کارت هم خیلی فکر کردم مطمئنم که به نام خودم ثبت شده یعنی یادمه که فرمشو پرکردم و یه چیزی هم حدود 5 تومن پول پیک و پرکردن فرم و کپی کارت ملی گرفتن.

شما هیچ کدی رمزی ندارید که بشه اس ام اس زد این طرح های فعال شده از کار بیفته؟
    جایی میشه از ایرانسل شکایت کرد؟چون کپی برگه هایی که نشون میده سیم کارت رو به اسم خودم خریدم قطعا موجوده.

تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت

پيش فرض

سلام برای شکایت شما به سایت زیر برو شماره هایی که در لینک زیر هست تماس بگیر فرم شکایت و ثبت درخواست هم پر کنید اما تلفنی فک کنم زودتر به نتیجه برسید
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    در مورد کد ها، اطلاعی ندارم مگه اینکه تا وقتی پیگیری می کنید در سایت خود ایرانسل دقیق بگردید کدی پیدامیشه که بعضی تعرفه ها رو غیر فعال کنید یا نع

6. 2 کاربر از sky1sky بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

سلام
    چند ماه پیش ایران بودم
    برام دو تا MMS فرستادند از ایرانسل
    نوشته بود شما یک ام ام اس دارید . OK بزنید تا دانلود بشه .
    بنده اوکی نزدم .
    به جاش زنگ زدم 700 گفتم جریان این دو تا MMS چیه ؟
    گفت تبلیغاتیه .
    بعدش گفت بذارید ببینم شما سرویسی چیزی فعال نکردین . بعد گفت نه چیزی فعال نکردین .
    بنده خدا خبر نداشت که بنده خودم به دیگران میگم این مسجها و MMS ها و POP UP ها فقط برای پول چاپیدن هست و اصلا جواب ندین
    توی مترو هم دیدم نوشته :
    با ارسالِ رایگانِ 1 به شماره ی ..... شما هم صاحب یک لامبرگینی میشوید !!!!! . عکس یک لامبر هم زده بود بغلش .
    مردم فریبِ همین کلماتِ فریبنده رو میخورند و از هول حلیم با سر میرند توی دیگ .
    اگر میخواین توی تله ی این کلاهبرداریهای قانونی !!!! نیافتین , تنها راهش اینه که هرگز هرگز به هییییچ مسج تبلیغاتی پاسخ ندین . حتی اگه نوشته باشه OK بزن تا ده ملیارد تومن پول نقد بیاریم خدمتتون الان !!!
    اگر براتون پیام تبلیغاتی فرستادند که خودش میاد روی صفحه , فقط دکمه CANCEL رو بزنین نه چیز دیگه .

8. 3 کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه غول مرحله اخر's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام
    من یه باز توی این مسابقات زنگ مدرسه شرکت کردم(ای کاش شرکت نمیکردم)
    دیدم خیلی طولانی و مسخره هست همون بار اول ول کردم
    بعد از موقع تا دیروز هی 8282 بهم پیام میداد،
    من به خودم میگفتم تا شرکت نکنی پول کم نمیکنه حتما دیگه
    جالب اینجاست هر بار لغو میکردم ولی بازم میآمد!
    هر روز بین ساعت 11تا 12 پیام می آمد، هر بار از موجودی 150کم میکرد..
    دیروز حضوری رفتم نمایندگی اش تو استان بهش گفتم میکنه و.... کارمندش میگفت کم نمی کنه و از این حرفا! قبول نمیکرد کم میکنه... از دیروز تا امروز دیگه پیام نمیاد
    Last edited by غول مرحله اخر; 12-11-2014 at 20:29.

10. 2 کاربر از غول مرحله اخر بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت

پيش فرض

سلام
    چند ماه پیش ایران بودم
    برام دو تا MMS فرستادند از ایرانسل
    نوشته بود شما یک ام ام اس دارید . OK بزنید تا دانلود بشه .
    بنده اوکی نزدم .
    به جاش زنگ زدم 700 گفتم جریان این دو تا MMS چیه ؟
    گفت تبلیغاتیه .

اگر براتون پیام تبلیغاتی فرستادند که خودش میاد روی صفحه , فقط دکمه CANCEL رو بزنین نه چیز دیگه .
    سلام چند وقت پیش برای منم این MMSاومد اما چون موبایلم اون لحظه به نت وصل نبود هر چی پیامو اوکی می زنم خطا میومد باید به نت وصل باشید
    این که میگین تبلیغاتن و برای کلاه برداری حرف شما درست ، من اون موقع نمی دونستم چون پیام نوشته بود ازطرف ایرانسل اومده
    این جور پیام ها اا در حالت افلایین هم ممکنه تبلیغاتشون فعال شه و ازمن شارژ کم شه
    ؟؟
    ؟؟؟؟؟؟ یا فقط با وجود وصل بودن به نت فعال می شن؟؟؟؟؟؟

سلام
    من یه باز توی این مسابقات زنگ مدرسه شرکت کردم(ای کاش شرکت نمیکردم)
    دیدم خیلی طولانی و مسخره هست همون بار اول ول کردم
    بعد از موقع تا دیروز هی 8282 بهم پیام میداد،
    من به خودم میگفتم تا شرکت نکنی پول کم نمیکنه حتما دیگه
    جالب اینجاست هر بار لغو میکردم ولی بازم میآمد!
    هر روز بین ساعت 11تا 12 پیام می آمد، هر بار از موجودی 150کم میکرد..
    دیروز حضوری رفتم نمایندگی اش تو استان بهش گفتم میکنه و.... کارمندش میگفت کم نمی کنه و از این حرفا! قبول نمیکرد کم میکنه... از دیروز تا امروز دیگه پیام نمیاد
    سلام یعنی این برنامه های تلویزیونی و رادیویی که جواب مسابقه ها و نظرسنجی ها رو می گن اس ام اس بزنین یعنی اینا هم غیر قابل اعتمادن و شارژ کم میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •