تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 9 اولاول ... 56789
نمايش نتايج 81 به 88 از 88

نام تاپيک: کدام شتاب بهتری داره؟

پروفشنال karvas's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    IRAN

پيش فرض

405 باید زرت زرت دنده عوض کنی ولی شتاب خوبی داره ولی 206 تیپ 2 با دنده 2 من 70 تا میرم ولی شتاب نداره

حـــــرفـه ای shadows_funeral's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

206 تیپ 2 موتورش TU3 هستش و اصولا جون نداره. من خودم تست کردم . به نظرم باید شتابش با پراید مقایسه بشه نه موتور 405. اما اگه موتور TU5 باشه رو 206 به خاطر وزن کم و قدرت بالای موتور و حالت خوب آیرودینامیک ماشین خیلی سرتر از 405 خواهد بود.

حـــــرفـه ای hossein.az's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2012
    محل سكونت
    p30world

پيش فرض

405 باید زرت زرت دنده عوض کنی ولی شتاب خوبی داره ولی 206 تیپ 2 با دنده 2 من 70 تا میرم ولی شتاب نداره
    درست این کارا زیاد درست نیست ولی من با همین تیپ2 با دنده 2 90 رو هم پر کردم ,البته فقط جهت تست بود

پایدار باشید

حـــــرفـه ای shadows_funeral's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

درست این کارا زیاد درست نیست ولی من با همین تیپ2 با دنده 2 90 رو هم پر کردم ,البته فقط جهت تست بود

پایدار باشید
    موتور ماشین نترکید؟

حـــــرفـه ای hossein.az's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2012
    محل سكونت
    p30world

پيش فرض

موتور ماشین نترکید؟
    ماشین ماله کسی بود الان هم کاملا از نظر فنی سرپاست مدل 90

پایدار باشید

پروفشنال karvas's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    IRAN

پيش فرض

منم همینطور دنده دو 405 40 تا بیشتر نمیرفت ولی تیب ذو دنده دو هرجی گازمیدی میره

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

بچه ها ما باسکو ماشین سنگین داریم.من همرو وزن کردم،سمند از همه سنگینتره با 1250 کیلو وزن بعد پارس هست 1200 کیلو وزن بعدم 405 با 1100 کیلو وزن ریو هم کشیدم یادم نیس اما زیر 1200 بود.206 هم همه تیپ هاش زیر 1100 کیلو عن.
    بعدشم من خودم 405 دارم مدل نود.تو کورس تو شتاب اولیه جز ال نود ک تالا ننداختم همرو خورده اما تو سرعت بعد هشتاد تا سمند میرسه بم میگیرم جا میمونم بعد تو سرعتا بالا 150 باز سپر ب سپر سمند میرم.تالا با هرچی سمند کل انداختم ایجوری بوده.اما بقیه ماشینا مثل پارس در ی حد بوده.206 هم تیپ 2&3 ک جرات نمیکنن نزدیک بشن.تیپ پنج هم تا سرعت هشتادت تا سپر ب سپر رفتم بعد کم اوردم.این تجربه شخصی من تو رانندگیه ک تو کورس ها 60 % حرفه ای بودن و تجربه رانندس بقیش بستگی ب ماشین نوع ماشین مدلش و... داره.اخه ماشینا ایران خودرو بعد از دوسال شتابشون کم میشه.اینا ک گفتم تجارب من تو رانندگیم بود.اگه غلطه فحشم ندین

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2014

پيش فرض

سلام
    بستگی به تیپ و مدل 206 داره.206 تیپ2 قبل سال 1386 پاپا به پا 405 راه میاد ولی از سال 1386 به بعد چون گازشون رو برقی کردن ضیف شده.
    405 و پرشیا و سمند هم در یه حد هستن.نمیشه گفت شتاب کدوم بیشتر و کمتره چون هیچ چیزشون رو اصول نیست.یهو میبینی یه سمند از 405 و پرشیا قویتره.ولی در کل 405 و پرشا در یه حد هستن و سمند از اینا ضعیفتره.( البته سمند ef7 از همه قویتره)

صفحه 9 از 9 اولاول ... 56789

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •