تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: علت کم کردن روغن پژو پارس

داره خودمونی میشه امین 0913's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2014
    محل سكونت
    اصفهان

14 علت کم کردن روغن پژو پارس

سلام به همه.
    پژوپارس دوگانه 91،همون اول که تحویل گرفتم سر سیلندر آب کرد متورشم ترک برداشت درحالی که آب بندیش عالی بود، کارت طلایی داشت متورشو عوض کردن بعد دوتا پارس دوگانه هم مث من بودن بعد یه سال واشر سرسیلندر آب کرد هی روغن کم میکنه تعمیرکارم ميگه ماشینا ماشین نیستند، درسال شاید بخاطر کارم 6بار از اصفهان یه کله برم اردبیل، 4بارم از اصفهان برم تهران ودوبارم.یزد، الانم هرچی بردمش تعمیر بازم یه هفته.میبینم هیچی روغن نداره.
    میخاستم بدونم چکارش کنم؟وهمه پارسا همینن؟

ناظر بخش فنی و تخصصی انجمن اتومبیل kasra2002's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

دوست عزیز فعلا سوالتون رو در بخش
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    بیان کنید بیشتر پاسخ می گیرید
    یه همچین مشکلی به نظر من می تونه یک مورد اساسی تعمیراتی و ساخت موتور باشه شما می گید تمام موتور عوض شده؟یعنی کامل کامل و شماره سیلندر رو هم عوض کردید؟
    اگه این کارو کردید و همه چیز نو شده که هیچ ولی اگه قطعه ای باقی مونده از قدیم دنبال همون بگردید
    از اویل پمپ گرفته تا سر سیلندر بعضی وقتها بدنه سیلندر مشکل داره
    چجوری روغن کم می کنه ؟ ایا دود زاست؟ ایا چربی در اگزوز و یا رادیاتور می بینید؟ ایا موتور بد کار می کنه؟ ایا نشتی زیر سینی مشاهده می کنید ؟ واسکازین رو چک کردید؟ محفظه دیسک و صفحه ممکنه روغن به اونجا بره
    ولی در آخر بگم که بهتره سعی در عو کردن ماشین کنید چون یه اصطلاح غیر فنی بازاری هست که میگه ماشین که به خرج میوفته بد شانسه و باید عوض شه

3. این کاربر از kasra2002 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2014
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

ممنون اخه من تازه عضو شدم زیاد چیزی سر در نمیارم.
    وقتی خریدم ماشین خوبی بود ابندیم زور بش نیاوردم.
    وقتی داشتم از جاده احمد کاظمی اصفهان میرفتم چراغ استوپش روشن شد . زدم کنار روشن نشد . رفت نمایندگی سرسیلندا کلا اب شد بودن عکس گرفتند فرستادند تهران اونا مشخص کردند سرسیلندا کلا عوض شند و دیوارشم تعمیر شد. وقتی از تعمیر اومد بیرون ماشین گاز میخورد میرفت مث شورولت خدابیمرزم شده بود یعنی تو جاده باید اراده میکردی 180 پر میکرد . بعد چن وقت ماشین سروصدا دارشدو میلرزید بردمش تعمیر واشر سرسیلندر اب کرده بود درسش کرد ولی وقتی سرسیلندش عوض شد ماهی 1 لیتر باید میرختم بردمش چن جا وارد گفتند مشکلی نداره همشون میگفتند ماشین جدیدا همینن کمی کم میکنن ولی این چن ماه روغن میخوره انگار بنزین میزنی دود نمیده چربیم نمبینم ولی صداش نسبت به پارسای دیگه دوگانه زیاد تره نشتیم نداره ولی از اونجایی که روغن میریزم توش دورش خیلی روغنی ماشین رادیاتورش بالا نمیزنه ولی متورش خیلی داغ میشه.
    همین .میخام ببرمش تعمیر کلی گفته دوماه دیگه تو نوبتم .
    یه تعمیر کارا میگف 8 سوپاپا زور بشون میاد میخام 16 سوپاپ سفارش مدیران بگیرم توربو دار.
    اگه با تعمیر اساسی درس میشه نفروشمش؟؟؟

ناظر بخش فنی و تخصصی انجمن اتومبیل kasra2002's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

ممنون اخه من تازه عضو شدم زیاد چیزی سر در نمیارم.
    وقتی خریدم ماشین خوبی بود ابندیم زور بش نیاوردم.
    وقتی داشتم از جاده احمد کاظمی اصفهان میرفتم چراغ استوپش روشن شد . زدم کنار روشن نشد . رفت نمایندگی سرسیلندا کلا اب شد بودن عکس گرفتند فرستادند تهران اونا مشخص کردند سرسیلندا کلا عوض شند و دیوارشم تعمیر شد. وقتی از تعمیر اومد بیرون ماشین گاز میخورد میرفت مث شورولت خدابیمرزم شده بود یعنی تو جاده باید اراده میکردی 180 پر میکرد . بعد چن وقت ماشین سروصدا دارشدو میلرزید بردمش تعمیر واشر سرسیلندر اب کرده بود درسش کرد ولی وقتی سرسیلندش عوض شد ماهی 1 لیتر باید میرختم بردمش چن جا وارد گفتند مشکلی نداره همشون میگفتند ماشین جدیدا همینن کمی کم میکنن ولی این چن ماه روغن میخوره انگار بنزین میزنی دود نمیده چربیم نمبینم ولی صداش نسبت به پارسای دیگه دوگانه زیاد تره نشتیم نداره ولی از اونجایی که روغن میریزم توش دورش خیلی روغنی ماشین رادیاتورش بالا نمیزنه ولی متورش خیلی داغ میشه.
    همین .میخام ببرمش تعمیر کلی گفته دوماه دیگه تو نوبتم .
    یه تعمیر کارا میگف 8 سوپاپا زور بشون میاد میخام 16 سوپاپ سفارش مدیران بگیرم توربو دار.
    اگه با تعمیر اساسی درس میشه نفروشمش؟؟؟
    پس شما سیلندر رو عوض نکردید یک احتمالی هست که بدنه سیلندر شما مشکل اساسی ساخت داشته باشه مثل گرفتگی راه ها و یا درک داخلی و یا خیلی مشکلات دیگه که نمی تونم اطمینان بگم اما امکان داره با خرج هم باز مشکل بوجود بیاره
    حتی پیش اومده جنس مثلا رینگ طوری بوده که با گرم شده تغییر شکل می ده
    اینه که شما به دنبال مشکل اساسی بگردید و به تعویض چند باره یک قطعه اکتفا نکنید

تاريخ عضويت
    Sep 2014
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

ممنون

تاريخ عضويت
    Sep 2014
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

رفت تعمیر کلی بعد پنج روز با 500تومنی که از جیب رف میگن هیچ چیزیش نیست.
    والا خسته شدم دارم میفروشمش وای به حال کسی که میخردش

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •