تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 12 از 12

نام تاپيک: کمک برای زنده کردن فلش ترنسند و اچ پی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

سلام دوست عزیز به لینک اول رفتم و طبق دستور تمام انتی ویروس و فایروال سیستم رو قطع کرده و نرم افزار مورد نظر را اجرا کردم بازم سیستمم هنگ کرد
    با درود مجدد:
    دوست عزیز ذکر جمله هایلایت شده شما کاملاً مشخص می کند، که مشکل از ناشناس بودن درایور یو اس بی رایانه تان است،

اگر با انجام تست از درگاه یو اس بی های جلو این مشکل وجود دارد و هم با درگاه یو اس بی های عقب کیس رایانه تان،

آنوقت باید آخرین درایور سیستم و بایوس مین و فریم ور سیستم دانلود و نصب گردد، تا مشکل عدم شناخت سخت افزار و نرم افزار سیستم رایانه تان برای همیشه رفع شود،

بنده در پست های ارسالی گذشته نیز قبلاً خدمت مبارکتان عرض نمودم که باید جدید ترین درایورهای سیستم رایانه تان را دانلود و نصب نمائید، ولی جنابعالی بجای اینکه کارهایی که خدمتتان عرض شد را انجام بدهی، از سیستم رایانه ات برایم عکس گرفتی و آپلود کردی و بهانه و دلیل آوردی که سیستمم هیچ مشکلی ندارد، دوست عزیز اینطور که نمی شود مشکل را حل کرد!

جنابعالی اگر لازم بود باید فریم ور سیستم رایانه تان را نیز آپدیت نمائید،

و همچنین اگر هم لازم بود باید بایوس مین سیستم رایانه تان را نیز آپدیت نمائید،

تا سخت افزار و نرم افزار سیستم عامل رایانه شما کاملاً به همدیگر مچ شوند، دوست عزیز حل مشکل شما فعلاً موقتاً از مبحث مورد نطر این تاپیک خارج گشته و جنابعالی تا زمانی که مشکل سیستم عامل رایانه تان را رفع ننموده اید فعلاً بهتر است به فکر تعمیر و بازیابی فلش مموری ها نباشید،

ابتدا باید به تالارها و تاپیک های مربوط به سیستم عامل رایانه تان مراجعه نموده و با دقت کامل مطالب را مطالعه نمائید و دقیقاً به همان شکل به کار ببندید، اگر هم در طی فرآیند کار با مشکل یا سوالی مواجه شدید فقط کافیست در همان تالار یا تاپیک مربوطه مطرح نمائید تا اساتید مجرب همان بخش از سایت در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهند،

جنابعالی باید از تالار ها و تاپیک های زیر شروع نمائید،

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کد:
    کد:
    کد:
    موفق باشید.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

سلام دوست عزیز یو اس بی رو هم اپدیت کردم به نتیجه نرسیدم بابا ما امدیم فلش زنده کنیم دیدیم سیستم خودمون مرده است(از نظر شما) به هر حال ما هر کاری کردیم که فلش رو زنده کنیم اما مثل اینکه باید از متخصصین دیگه سایت هم کمک بگیرم لطفا دوستان مشکلات مرا مشاهده و به من کمک کنند. ممنون

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •