تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 16 از 16

نام تاپيک: چطور میشه عکس های این سایت رو ذخیره کرد

آخر فروم باز Mr.Pooya's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

Shift رو نگه دارید، کلیک راست کنید.
    بله درسته این روش هم در این سایت جواب میده. کلا اسکریپت قوی برای غیر فعال کردن راست کلیک و Select نداره. البته شاید Select رو با CSS3 غیر فعال کرده باشه ولی با CTRL+A خیلی راحت میشه کل سایت رو Select کرد که با چپ کلیک رو غیر فعال کردند

حـــــرفـه ای milad_gta's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

بله درسته این روش هم در این سایت جواب میده. کلا اسکریپت قوی برای غیر فعال کردن راست کلیک و Select نداره. البته شاید Select رو با CSS3 غیر فعال کرده باشه ولی با CTRL+A خیلی راحت میشه کل سایت رو Select کرد که با چپ کلیک رو غیر فعال کردند
    نهایتش js رو غیر فعال میکنیم، افزونه هایی هم برای این منظور وجود داره، برا css هم style سایت رو غیر فعال میکنیم، از طرفی تو حالت های پیشرفته تری که برای محافظت از تصاویر به کار گرفته میشه، کاربر میتونه تصاویر رو از کش مرورگر خودش استخراج کنه، از این مسئله هم میشه تا حدی جلوگیری کرد ولی باز روش های برای رد شدن ازشون هست، کلا یک اصل تو وب وجود داره، اگر بتونند ببیند، میتونند کپی کنند.
    Last edited by milad_gta; 18-06-2014 at 22:29.

تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

نهایتش js رو غیر فعال میکنیم، افزونه هایی هم برای این منظور وجود داره، برا css هم style سایت رو غیر فعال میکنیم، از طرفی تو حالت های پیشرفته تری که برای محافظت از تصاویر به کار گرفته میشه، کاربر میتونه تصاویر رو از کش مرورگر خودش استخراج کنه، از این مسئله هم میشه تا حدی جلوگیری کرد ولی باز روش های برای رد شدن ازشون هست، کلا یک اصل تو وب وجود داره، اگر بتونند ببیند، میتونند کپی کنند.
    بله درسته. البته نیاز به غیر فعال کردن JS نیست برای اون سایت. ولی خب برنامه نویس اون سایت اگر خیلی گیر بده به راست کلیک می تونه کاری کنه که اگر Js غیر فعال بشه کلا سایت باز نشه و ارور بده که Js باید فعال باشه.

ولی در مورد جمله آخر کاملا باهاتون موافقم چون امنیت هیچ وقت 100% نیست.

استایل ها رو هم میشه غیرفعال کرد ولی باز هم برای اون سایت نیاز نیست و همونطور که عرض کردم برنامه نویس می تونه CSS ها رو از طریق Js بخونه که باز هم اگر css غیر فعال بشه سایت ارور بده. البته نیاز به هیچ کدوم از این کار ها نیست.

4. 2 کاربر از Mr.Pooya بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای milad_gta's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

بله درسته. البته نیاز به غیر فعال کردن JS نیست برای اون سایت. ولی خب برنامه نویس اون سایت اگر خیلی گیر بده به راست کلیک می تونه کاری کنه که اگر Js غیر فعال بشه کلا سایت باز نشه و ارور بده که Js باید فعال باشه.

ولی در مورد جمله آخر کاملا باهاتون موافقم چون امنیت هیچ وقت 100% نیست.

استایل ها رو هم میشه غیرفعال کرد ولی باز هم برای اون سایت نیاز نیست و همونطور که عرض کردم برنامه نویس می تونه CSS ها رو از طریق Js بخونه که باز هم اگر css غیر فعال بشه سایت ارور بده. البته نیاز به هیچ کدوم از این کار ها نیست.
    به طور کلی گفتم، هدفم تمام سایت ها بود، نه سایت مذکور وگرنه پیرامون سایت فوق که عرض کردم: Shift + کلیک راست!

رد کردن error غیر فعال بودن js خیلی ساده هست، خصوصا وقتی تمام مرورگر های محبوب ابزار توسعه درون سازی شده دارند.

من طبق مراحلی که در پست قبل فرمودید راه حل ارائه کردم، اگر خیلی اسکریپت قدرتمند بود، js غیر فعال میکنیم، اگر css ای در کار بود، style رو غیر فعال میکنیم، اگر پیغامی مبنی بر غیرفعال بودن اسکریپت ظاهر شد، خیلی راحت حذفش میکنیم، اگر از تکنیک های سمت سرور استفاده شده بود، کش مرورگر و این داستان ادامه دارد...

عموما shift + کلیک راست مشکل رو حل میکنه، ولی در کل استفاده از افزونه هایی که به این منظور مورد استفاده قرار میگیرند در موارد خاص راه حل مناسب تری هست مثل:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by milad_gta; 18-06-2014 at 23:40.

6. 2 کاربر از milad_gta بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

به طور کلی گفتم، هدفم تمام سایت ها بود، نه سایت مذکور وگرنه پیرامون سایت فوق که عرض کردم: Shift + کلیک راست!

رد کردن error غیر فعال بودن js خیلی ساده هست، خصوصا وقتی تمام مرورگر های محبوب ابزار توسعه درون سازی شده دارند.

من طبق مراحلی که در پست قبل فرمودید راه حل ارائه کردم، اگر خیلی اسکریپت قدرتمند بود، js غیر فعال میکنیم، اگر css ای در کار بود، style رو غیر فعال میکنیم، اگر پیغامی مبنی بر غیرفعال بودن اسکریپت ظاهر شد، خیلی راحت حذفش میکنیم، اگر از تکنیک های سمت سرور استفاده شده بود، کش مرورگر و این داستان ادامه دارد...

عموما shift + کلیک راست مشکل رو حل میکنه، ولی در کل استفاده از افزونه هایی که به این منظور مورد استفاده قرار میگیرند در موارد خاص راه حل مناسب تری هست مثل:

کد:
    بله درسته ولی به هر حال یک برنامه نویس می تونه کاری کنه که برای راست کلیک کردن نیاز به -- سایت باشه و واقعا خیلی غیر منطقیه که برای یک راست کلیک ساده یک سایت رو -- کنیم !

Shift+کلیک برای سایت فوق کاملا جواب میداد اما در سایت های دیگه خیلی راحت میشه با False کردن event.shiftKey دکمه Shift رو غیر فعال کرد و preventDefault() و stopPropagation() هم باید نوشته بشند.

ولی در مورد کش و این حرف ها خیلی راه ها هست که نشه بدون جاوا سایت رو لود کرد و هیج طوری هم نمیشه سایت رو لود کرد و خیلی از عملکرد های سایت به فعال بودن جاوا اسکریپت نیاز دارند.

اما در حالت کلی همونطور که فرمودید غیر فعال کردن Js, Css می تونه مشکل رو حل کنه.

8. این کاربر از Mr.Pooya بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای piishii's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    myshots.ir

پيش فرض

من دوباره به مشکل خوردم دوستان عزیز
    این صفحه رو نگاه کنید
    کد:
    خوب عکس اول هیچ مشکلی نیست با هر تکنیکی یا حالت عادی میشه کپیش کرد خوب ؟
    زیر اون 4 تا عکس است یکی از اون ها رو لود کنید
    به حالت زومم آوت باز میشه
    حالا این رو چطور میشه سیو کرد ؟
    واقعا نه کدی براش میبینم نه آدرس لینک هیچی نتونستم پیدا کنم که بشه این عکس رو سیو کرد
    از چه شیوه ای استفاده دارند میکنند الان آخه ؟

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •