تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: عدم دریافت تصویر از کارت گرافیک اکسترنال در مادربورد msi

پروفشنال MATRIX reloaded's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    فعلا تو http://www.elmik.ir

13 عدم دریافت تصویر از کارت گرافیک اکسترنال در مادربورد msi

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت اساتید و دوستان
    من چند هفته پیش یک مادربورد msi z87 G43 بهمراه سی پی یو intel 4770 خریداری کردم. سیستم قبلی من دارای سی پی یو ای ام دی x6 1055 بهمراه مادربورد asus بود. بنده یک کارت گرافیک asus 6950 1GB direct cuii دارم که با سیستم قبلیم بخوبی کار می کرد البته من این کارت گرافیک رو بخاطر برداشت غلط مود کردم (منظور نصب بایوس 6970 هست). ولی چون تصویر در سیستم قبلی هم قطع شد بردم رو مود پیشفرض و مشکل حل شد. ولی از وقتی که مادربورد و سی پی یو جدید رو خریداری کردم دیگه از این کارت نمی تونم تصویر بگیرم و فقط از آنبورد مادربورد (گرافیک خود سی پی یو) تصویر می گیرم. مادربورد رو بردم جایی که خریدم و با و چند تست انجام دادیم و باز تصویر نگرفتیم. بعد مادربورد رو فرستادم گارانتی ماتریکس بعد دو هفته فرستادن و گفتن بایوس رو آپدیت کردیم و از پی سی آی اکسپرس هم تصویر گرفتیم مشکلی نداشت ولی باز من همون مشکل رو دارم.

شما می تونید منو برای حل این مشکل راهنمایی کنید؟

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت اساتید و دوستان
    من چند هفته پیش یک مادربورد msi z87 G43 بهمراه سی پی یو intel 4770 خریداری کردم. سیستم قبلی من دارای سی پی یو ای ام دی x6 1055 بهمراه مادربورد asus بود. بنده یک کارت گرافیک asus 6950 1GB direct cuii دارم که با سیستم قبلیم بخوبی کار می کرد البته من این کارت گرافیک رو بخاطر برداشت غلط مود کردم (منظور نصب بایوس 6970 هست). ولی چون تصویر در سیستم قبلی هم قطع شد بردم رو مود پیشفرض و مشکل حل شد. ولی از وقتی که مادربورد و سی پی یو جدید رو خریداری کردم دیگه از این کارت نمی تونم تصویر بگیرم و فقط از آنبورد مادربورد (گرافیک خود سی پی یو) تصویر می گیرم. مادربورد رو بردم جایی که خریدم و با و چند تست انجام دادیم و باز تصویر نگرفتیم. بعد مادربورد رو فرستادم گارانتی ماتریکس بعد دو هفته فرستادن و گفتن بایوس رو آپدیت کردیم و از پی سی آی اکسپرس هم تصویر گرفتیم مشکلی نداشت ولی باز من همون مشکل رو دارم.

شما می تونید منو برای حل این مشکل راهنمایی کنید؟
    گرافیک شما مگه دکمه تعویض بایوس نداره ؟ باید با پروگرمر بایوس براش ریخته بشه بهتره خودتون ورژن بایوسشو بهش بدید همچنین بایوس مینتون رو حتما آپدیت کنید
    نشد وارد بایوس شدید گرافیک مجتمع رو غیرفعال کنید و دوباره تست کنید اگه کلا تصویر نگرفتید با دیفالت کردن بایوس تنظیمات رو به حالت پیش فرض ببرید

پروفشنال MATRIX reloaded's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    فعلا تو http://www.elmik.ir

پيش فرض

تو بایوس گزینه ای برای غیرفعال کردن گرافیک مجتمع وجود نداره. حتی از خود بایوس هم کارت گرافیک رو نمی شناسه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •