تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: کدام هارد اکسترنال مناسبتر است؟

راي دهنده
12. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • FREECOM

3 25.00%
  • Cgate

3 25.00%
  • WesternDigital

6 50.00%
  • Adata

0 0%
نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: آشنایی با هارد Freecom

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض آشنایی با هارد Freecom

27درصد کوجکتر از موارد مشابه
    ساخته شده از پلاستیک فشرده مناسب در برابر لغزش
    بدون نیاز به اداپتور
    با قیمت مناسب
    بدون فن خنک کننده و بدون صدا
    ایده آل برای استفاده کاربران Notebook و Netbook
    کاملا مناسب جهت انتقال آسان اطلاعات شما بصورت drag and drop
    only 109.8 x 79.5 x 13.5 mm
    وزن آن تنها به اندازه یک گوشی موبایل است
    هارد درایو قابل حمل بسیار کوچک و سبک که براحتی در جیب جای می گیرد و می توانید همیشه اطلاعات خود را همراه داشته باشید
    زمانیکه شما این هارد درایو را در دست خود دارید به خاطر مواد پلاستیکی مخصوص بکار رفته در پوشش آن دست شما عرق نمی کند و یا هارد درایو از دست شما لیز نمی خورد و در صورت قرار گرفتن روی میز کار نیز از لرزش هارد جلوگیری می کند .
    یک محصول ویژه و منحصر بفرد هم از لحاظ کارآیی و هم از لحاظ زیبایی
    دارای 2 سال گارانتی برد پرداز سرویس
    مناسب برای کاربران MAC وWindows

برای اطلاعات بیشتر به سایت

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مراجعه فرمایید.

2. این کاربر از alitaraghi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

27درصد کوجکتر از موارد مشابه
    ساخته شده از پلاستیک فشرده مناسب در برابر لغزش
    بدون نیاز به اداپتور
    با قیمت مناسب
    بدون فن خنک کننده و بدون صدا
    ایده آل برای استفاده کاربران Notebook و Netbook
    کاملا مناسب جهت انتقال آسان اطلاعات شما بصورت drag and drop
    only 109.8 x 79.5 x 13.5 mm
    وزن آن تنها به اندازه یک گوشی موبایل است
    هارد درایو قابل حمل بسیار کوچک و سبک که براحتی در جیب جای می گیرد و می توانید همیشه اطلاعات خود را همراه داشته باشید
    زمانیکه شما این هارد درایو را در دست خود دارید به خاطر مواد پلاستیکی مخصوص بکار رفته در پوشش آن دست شما عرق نمی کند و یا هارد درایو از دست شما لیز نمی خورد و در صورت قرار گرفتن روی میز کار نیز از لرزش هارد جلوگیری می کند .
    یک محصول ویژه و منحصر بفرد هم از لحاظ کارآیی و هم از لحاظ زیبایی
    دارای 2 سال گارانتی برد پرداز سرویس
    مناسب برای کاربران MAC وWindows

برای اطلاعات بیشتر به سایت

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مراجعه فرمایید.
    با تشکر از شما در معرفی این محصول

نظرات شخصی من :
    امکاناتی و قابلیت های که معرفی شده جدید نیستن و در سایر مدلها نیز وجود دارن مثلا نازکترین هاردی که سیگیت جدیدا ساخته اندازه یک مداد هست . مدل GoFlex Slim Performance Drive

داره خودمونی میشه mj13's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

کلا هارد western هم اینترنال وهم اکسترنال سرعت و عمر بیشتری نسبت به هارد های دیگه داره من خیلی راضی هستم

5. این کاربر از mj13 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه mohasmhan's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

سلام
    من یک هارد اکسترنال فریکام (freecom) مدل XXS با ظرفیت 500GB خریداری کردم باقیمت 96000 تومان تقریبا در پاییز 89 بود .
    این هارد یک کابل رابط دارد که کمتر از 10 سانت است ، به همین خاطر من یک کابل واسط یو اس بی خریداری کردم .
    بعد از چند روز متوجه شدم که این هارد خود به خود قطع می شود و صدایی شبیه صدای ضربه زدن از داخل آن به گوش می رسد . بعد از مدتی من هارد را برای

استفاده از گارانتی به فروشنده تحویل دادم ولی علیرغم اینکه روی هارد کلمه وارانتی قید شده بود ولی هیچ فایده ای نداشت و مشکل همچنان پابرجا بود ( بگذریم از

دردسرهایی که برای خالی کردن هارد و ذخیره اطلاعات موجود در آن در جای دیگری داشتم و همچنین تماس های مکرری که گرفتم ) .
    الان من این هارد را علیرغرم سختی بیشتر بدون کابل واسط به پشت کیس وصل می کنم . قطعی هارد خیلی کمتر شده ولی مشکل باز هم برقرار است که در حال

حاضر به طور دست و پا شکسته دارم از آن استفاده می کنم .
    من هارد سیگیت را هم امتحان کرده ام که هم کابل رابط بلندتری دارد و هم قطع نمی شود .

7. این کاربر از mohasmhan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه mohasmhan's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

سلام
    من یک هارد اکسترنال فریکام (freecom) مدل XXS با ظرفیت 500GB خریداری کردم باقیمت 96000 تومان تقریبا در پاییز 89 بود .
    این هارد یک کابل رابط دارد که کمتر از 10 سانت است ، به همین خاطر من یک کابل واسط یو اس بی خریداری کردم .
    بعد از چند روز متوجه شدم که این هارد خود به خود قطع می شود و صدایی شبیه صدای ضربه زدن از داخل آن به گوش می رسد . بعد از مدتی من هارد را برای

استفاده از گارانتی به فروشنده تحویل دادم ولی علیرغم اینکه روی هارد کلمه وارانتی قید شده بود ولی هیچ فایده ای نداشت و مشکل همچنان پابرجا بود ( بگذریم از

دردسرهایی که برای خالی کردن هارد و ذخیره اطلاعات موجود در آن در جای دیگری داشتم و همچنین تماس های مکرری که گرفتم ) .
    الان من این هارد را علیرغرم سختی بیشتر بدون کابل واسط به پشت کیس وصل می کنم . قطعی هارد خیلی کمتر شده ولی مشکل باز هم برقرار است که در حال

حاضر به طور دست و پا شکسته دارم از آن استفاده می کنم .
    من هارد سیگیت را هم امتحان کرده ام که هم کابل رابط بلندتری دارد و هم قطع نمی شود .
    حال لازمه که من به این موضوع پس از گذشت چند سال جواب بدهم تا نسبت به هارد freecom سوء تفاهم ایجاد شده برطرف گردد:
    من پس از گذشت دو سه سال پاور کامپیوترمو تعویضش کردم و یه نوع Green 350W خریدم و کارکرد این هارد کاملاً نرمال شد و تا حالا داره برام کار میکنه.
    ولی به این نتیجه رسیدم که پاور کامپیوتر خیلی خیلی مهمه و باید بهترین نوعش خریداری بشه. البته برای صرفه‌جویی در مصرف برق و افزایش راندمان باید محاسبات لازم انجام گردد.
    با تشکر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •