تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 17 از 17

نام تاپيک: سرعت بسیار کند کامپیوتر هنگام strat

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

تمام نرم افزارهای اجرا شونده رو با استفاده از Wise.Care.365.Pro.2.99.246.Portable غیر فعال کردم درست نشد.
    وارد run بشید و بنویسید msconfig

بعد تب services بعد گزینه hide all microsoft services رو بزنید و ببینید کدوم یکی از سرویس ها رو احتیاج ندارید و تیکش رو بردارید.
    کاری رو هم که شما فرمودید هم از این طریق و هم از طریق نرم افزار wise care انجام دادم. سرویس های بی استفاده رو غیر فعال کردم درست نشد.

هنگام شروع ویندوز , نرم افزار wise care پیغام داد که استارت آپ 56 ثانیه طول کشید. واسه سریع تر کردنش به این صفحه مراجعه کنید. که همون صفحه ی نرم افزار های استارت آپ هست.

خیلی مشکل عجیبیه...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

ناظر انجمن مباحث عمومی نرم افزار و ویندوز
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    شـهــرکــرد

پيش فرض

با این اوصاف این مشکل ممکن است به دلیل یکی از سرویس های ضروری شما ایجاد شده باشد! نرم افزارهای زیر را پاک کنید و سیستم را ریست نمایید .انتی ویروس ؛ تون اپ ؛auto power & shutdown و inet protecter ؛ ببینید تغییری احساس می شود یا خیر.
    سپس یکی یکی نرم افزارها را نصب کنید و سیستم را ریست نمایید ببینید مشکل هنگام نصب کدام نرم افزار ایجاد می شود.اگر در حال حاضر هر دو سیستم عامل 7و XP در سیستم نصب هستند و همه نرم افزارهای نصب شده درXP در ویندوز 7 هم نصب هستندو ویندوز 7 این مشکل را ندارد ایراد می تواند از خود ویندوز باشد .می توانید یک ویندوز XP دیگر دستکاری نشده خریداری یا دانلود کنید و مشکل را بررسی نمایید.
    یک بار هم سرویس theme را disable نمایید و سیستم را ریست نمایید و مشکل را چک کنید.(تایپ services.msc در Run)
      محتوای مخفی: صرفا جهت اطمینان از سلامت هارد! 

نرم افزار زیر را دانلود کنید و بخش health را چک کنید .آیا موارد قرمزرنگ و زردرنگ مشاهده می کنید؟
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در صورت حل نشدن مشکل می توانید سرویس theme را در ویندوز 7 غیر disable نمایید و به سرعت و کارایی XP برسید!

4. 2 کاربر از vissoto بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

eset رو حذف کردم kaspersky نصب کردم. 30 تا malware اگه اشتباه نکنم پیدا کرد. الان سرعت لود از 2 دقیقه تقریبا رسیده به 1 دقیقه.
    گر در حال حاضر هر دو سیستم عامل 7و XP در سیستم نصب هستند و همه نرم افزارهای نصب شده درXP در ویندوز 7 هم نصب هستندو ویندوز 7 این مشکل را ندارد ایراد می تواند از خود ویندوز باشد .می توانید یک ویندوز XP دیگر دستکاری نشده خریداری یا دانلود کنید و مشکل را بررسی نمایید.
    فقط از وقتی که از اینترنت روی این سیستم استفاده میکنم این مشکل به وجود اومده. قبلا از همین ویندوز استفاده میکردم و مشکلی نداشت.
    کارهایی که گفتین رو انجام میدم نتیجه رو اعلام میکنم.

6. این کاربر از avacsi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Mr.Pooya's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

eset رو حذف کردم kaspersky نصب کردم. 30 تا malware اگه اشتباه نکنم پیدا کرد. الان سرعت لود از 2 دقیقه تقریبا رسیده به 1 دقیقه.

فقط از وقتی که از اینترنت روی این سیستم استفاده میکنم این مشکل به وجود اومده. قبلا از همین ویندوز استفاده میکردم و مشکلی نداشت.
    کارهایی که گفتین رو انجام میدم نتیجه رو اعلام میکنم.
    شما از آنتی ویروس آپدیت و نسخه اصل استفاده می کنید یا کرک ؟

کار هایی که دوستمون گفتند رو انجام بدید و اینکه احتمالا ویروسی شده سیستم تون چون همونطور که گفتید Malware پیدا کردید. البته فکر نکنم ESET آپدیت شده داشتید اخه نمیشه Kaspersky بیاد 30 تا Malware پیدا کنه ولی Eset اصلا نشناس شون.

بعضی از ویروس ها هم با فایل های سیستمی یکی میشن و پیدا کردنشون خیلی سخت هست. بهتره از نرم افزار هایی مثل MalwareBytes یا بقیه نرم افزار هایی این چنینی استفاده کنید تا ببینید باز هم ویروس هست یا نه. در ضمن بخاطر داشتن دو سیستم عامل در روی یک سیستم هم می تونه مشکل پیش بیاد ولی خب چون گفتید بعد از استفاده از اینترنت این مشکل پیش اومده اگر باز هم مشکل تون حل نشد من فکر می کنم که هنوز هم بدافزار در سیستم تون دارید.

موفق باشید
    Last edited by Mr.Pooya; 28-06-2014 at 00:14.

8. این کاربر از Mr.Pooya بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

من همیشه رو اپدیت eset خیلی حساس هستم و همیشه آخرین آپدیت روی سیستمم بوده.
    یه ویندوز جدید دانلود میکنم نصب میکنم . اما نرم افزاری نصب نمیکنم واسه چند روز ببینم چی میشه... مرسی از همتون که وقت گذاشتین و راهنمایی کردین

10. این کاربر از avacsi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال sky1sky's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت
    فعلا هنوز از سکونت و زندگی خبری نیست

پيش فرض

منم مشکل مشابه دارم -
    هر وقت لپ تاپ روشن می کنم در حالت استفاده عادی ،سرعت لپ تاپ کالملا عادی هست اما وقتی از مرورگر برای دسترسی به اینترنت استفاده می کنم به شدت سرعت لپ تاپ پاین می اید و هنگ می کند نکته جالب اینکه این مشکل حدود 8 ماه است رخ داده و تا قبل از ان من حتی 33 تب برای 33 صفحه اینترنتی هم در مرور گر کروم اگر باز می کردم هیچ افت سرعتی نداشتم اما ط 8 ماه اخیر حتی به 8 تب هم نرسیده ، سرعت به شدت پایین می اید و هنگ می کند
    چنو وقت پیش ویندوز عوض کردم فایده نداشت
    حتی چندین بار مرور گر را حذف و مجدد نصب کردم فایده نداشته
    هر چند قت یک بار cach مرور گر را پاک می کنم فایده نداشته
    و اخرین ورژن کروم همیشه نصب هست
    اگر هم از مرور گر فایرفاکس استفاده کنم با باز شد ن بیش از چند تب ،دچار همین مشکل می شوم لطفا راهنمایی کنید

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •