تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 9 از 9

نام تاپيک: کارت ---

داره خودمونی میشه amin tala's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض کارت ---

سلام بر شما
    بنده در پی اینترنت ماهواره ای هستم و تجربه ای ندارم...البته اندکی اطلاعات دارم.....
    اولا میخواستم در مورد کارت --- بپرسم که این کارت ها چه کار دیگه ای بجز اینترنت افلاین و انلاین انجام میدهند؟اگه اشتباه نکنم میشه باهاشون شبکه های ماهواره ای رو هم تماشا کرد...خب اگه دیش روی یک ماهواره و یک جهت تنظیم بشه میشه هم اینترنت داشت و هم شبکه های ماهواره ای؟یا ماهواره هاشون با هم متفاوته؟
    2.ین ریموت ها که همراه کارتها هستند چه خاصیتی دارند؟
    3.و راسته که میگن مدل اینتررنالش به cpu فشار میاره یا همش تبلیغات سوء هست؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه bestmovie's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

دوست من دور اینترنت ماهواره ای نری بهتره به دردسرش نمی ارزه یک زمانی خوب بود اما الان دیگه نه فایده نداره پر سرعتش زیاد گیر نمیاد سریع هم بلاک میشه گول این فروشنده هاش هم نخوری بکموقع که اکثرشون وقتی به مشکل خوردی دیگه محلت نمیزارن و پولت رو پس نمیدن شما مگه چقدر میخوای دانلود کنی adsl 512 نامحدود بگیر قول بهت میدم بعد از یک مدت هاردت دیگه جا نداشته باشه
    بله --- دقیقا کار ----- رو هم انجام میده و میتونی باهاش شبکه های ماهواره ای رو ببینی در آن واحد تو فقط یک کار رو میتونی انجام بدی یا اینترنت یا تماشا شبکه ماهواره هر دو نمیشه همزمان ریموت هم همون کنترل هست دیگه مثل کنترل ----- که البته عملا کارایی نداره چون با موس شما راحت تری به cpu هم هیچ فشاری نمیاره چون اصلا از cpu استفاده زیادی نمیکنه مگر اینکه بخوای شبکه های فول اچ دی تماشا کنی که cpu درگیر بشه

3. این کاربر از bestmovie بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

بله. با حرف شما موافقم.بنده الآن adsl 256...اما برای دانلود افلاین که خوبه!!!!
    البته همانطوری که شما فرمودید قبلآ چیزخوبی بوده شاید باز هم چیز خوبی بشه....مخصوصآ برای اینده ای نزدیک که قرار اینترنت ملی افتتاح بشه....بگذریم.اما حالا هم با این وضع فیلترینگ به نظر میاد برای بعضی ارتباط ها مناسب باشه....
    میتونی باهاش شبکه های ماهواره ای رو ببینی در آن واحد تو فقط یک کار رو میتونی انجام بدی یا اینترنت یا تماشا شبکه ماهواره
    خب این دو کار رو مسلمآ همزمان نمیشه انجام داد اما برای اینکه هم اینترنت داشته باشیم و گاهی اوقات شبکه ماهوارهای >ایا دیش روبه طرف فقط یک ماهواره میتونه باشه یا هر کدوم از این کار ها با یک ال ان بی و جهت گیری یک ماهواره انجام میشه؟
    و اینکه لطفا در مورد بلاک کردنش توضیح بدید....از کدام طرف بلاک میشه؟
    و اگه یه مدل خوب معرفی کنید البته با قیمتش ممنون میشم.

تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

الو....کسی نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آخر فروم باز ali_mohandes's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2013
    محل سكونت
    IN System

پيش فرض

سلام دوست عزیز برای اینترنت ازADSLاستفاده کنی بهتره .کارت ماهواره برای کامپیوتر هم sky star2بهترین مدل هاشه البته اگه بتونی اصل المانش و گیر بیاری قیمتش حدود100تا150تومن هستش

تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

با تشکر از شما دوست گرامی....
    میشه در مورد بلاک شدنش کمی توضیح بدید....ایا توسط ایران بلاک میشه.؟
    و اینکه برای send کردن ایا به وی پی ان احتیاجه؟؟؟؟اون رو هم باید تهیه کنم؟خب اگر برای send کردن به فیلترشکن احتیاج باشه که باز هم سرعتش کم میشه؟؟؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه XXS's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام
    دوسته عزیز من وخیلیایه دیگه کارت دی وی بی داریم ولی بیشتربرای کانالها و دانلودافلاین استفاده کردیم ومیکنیم من خودم 3ساله دارم اون اولا میخواستم انلاین نصب کنم ولی به دلایلی چون گرونی دلارنشد.
    بیخیاله انلاین شو چون خیلی گرون شده وهم خیلی دردسرداره.

تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

بله. خیلی گرون شده و در جریان هستم...اما کار بنده شاید باهزینه ی بالا هم برام سودمند باشه...البته نمیشه بگم برای چه کاری میخوام...ذلیل استفاده من هم اینه که اینترنت ADSL خیلی دنگ و فنگ فیلتری داره و به خصوص اینکه اینترنت قراره ملی بشه ودسترسی به سایت های خارجی مشکلل باشه...
    حالا میخوام بدونم که برای اپلود یا سند کردن که با اینترنت معمولی انجام میشه با چه محدودیتی و سدهایی مواجه میشم...ایا باید از فیلترینگ عبور کنم؟؟؟
    با تشکر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

سلام خدمت کاربران محترم

یک عدد کارت Qbox TBS 8920 به صورت کاملا سالم در حد آک به فروش میرسد .

قیمت: 135 هزار تومان

هزینه پست : رایگان

بعد از پرداخت با پست پیشتاز ارسال خواهد شد.

ایمیل : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آیدی یاهو : Garazh

در ضمن مواردی به دلخواه شما به عنوان اشانتیون به شما داده می شود ( آموزش -- اینترنت آنلاین و ساپورت سرور میکروتیک پر سرعت تا 3ماه)

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •