تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: مشاوره خرید لپ تاپ برای بازی

در آغاز فعالیت chladani's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت
    Baneh

14 مشاوره خرید لپ تاپ برای بازی

سلام دوستان عریز
    من با بودجه تقریبا3.5 میلیون میخوام یه لپ تاپ عالی واسه بازی بخرم و یه چیز خوب که باتریش خوب باشه و مدت زیدای دووم بیاره و از همه مهمتر زود خراب نشه و کاراییش رو از دست نده و تو اجرای بازی های باتلفید 3 - کریسیس 2-کال آف دیوتی 10 - پی ای اس 2014 و .... هیچگونه مشکلی نداشته باشه
    من چند انتخاب دارم ولی نمیدونم بدرد من میخورن ؟ لطفا کمکم کنید

1.MSI GT70 - B یا Msi Gt60اول ازهمه قیمتشونو نمیدونم چون ننوشته بودن تو تبلیغش اینم لینک مشخصاتشه-
    http://www.-------------/Product/DKP-20794/MSI-GT70-B/%D9%84%D9%BE-%D8%AA%D8%A7%D9%BE-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3-%D8%A2%DB%8C-GT70تو تبلیغ این لپ تاپ و مشخصاتش فهمیدم خیلی خوبه ولی به چند لپ تاپ فروشی که رفتم میگفتند لپ تاپ های msi به درد نمیخوره چینی هستند حالا نمیدونم این لپ تاپ چمدت دوام میاره و کارایی عالیش واسه یه مدت کمه یا مدت زیادی ؟

2. Asus G75VW اینم لینک مشخصاتش
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تو مشخصات این لپ تاپ هم فهمیدم خیلی خوبه ولی نمیدونم بدرد من میخوره یا یه چیز دیگه بخرم

دوستان هرگونه لپ تاپ دیگه ای که قیمتش از 4میلیون بیشتر نباشه معرفی کنید ولی مخصوص بازی باشه چون یه گیمر حرفه ایم و به بازی علاقه شدید دارم.
    اندازه برام زیاد مهم نیس فقط یه لپ تاپ خوب که خراب نشه و سرعتش نسبت به اولای استفاده کم نشه
    خواهشا دوامش خیلی بالا باشه و بعد یه مدت خراب نشه چون دیگه نمیتونم لپ تاپ بخرم

Last edited by chladani; 25-05-2014 at 13:13.

اگه نباشه جاش خالی می مونه hobor971's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

یه پی سی جمع کن . لب تاپ بدرد بازی نمی خوره .
    تو لب تاپ ها هم زیر 4 تومن نمی تونی لب تاپ مناسب انتخاب کنی برای بازی
    asus n56jr
    asus n550jk
    asus g75
    msi ge70
    msi gte 60
    اینا لبتاپهای گیمینگ سطح پایین هستند که قیمتشون بین 4500 تا 5000 تومن هست البته قیمت gt 70 رو دقیق نمی دونم/
    Last edited by hobor971; 25-05-2014 at 22:27.

3. این کاربر از hobor971 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال parsicola's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    Tehroon

پيش فرض

اون فروشنده ای که به شما گفته لب تاپ های msi چون چینی هستند به درد نمیخوره ازشون میپرسیدین لب تاپ غیر چینی هم داری؟!
    اگه گیمر حرفه ای هستی با این پولها نمیشه حداکثر انتظارات رو با لب تاپ برآورده کرد اما میشه یه کارهائی کرد که اکثر بازی هارو با کیفیت خیلی خوب رنده کرد. کلا لب تاپ گیمینگ زیاد باتری نگه نمیداره و درحالت بازی ظرف دو ساعت خالی میکنه لذا موقع بازی باید به برق وصل باشی.
    اون مدلهای msi سری GT و یدونه ایسوس که گفتی همشون خیلی بالاتر از بودجه شماست.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مدل از msi از سری GE با بودجه شما میخونه و فعلا جواب بازی هارو میده اساسی. دیگه تو این بودجه لب تاپ گیمینگ نداریم و باید مالتی مدیا مثل n550 ایسوس و امثالهم بخری که تو بازی ضعیفترند.

5. 4 کاربر از parsicola بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت chladani's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت
    Baneh

پيش فرض

ممنون
    این که جواب بازی های منو میده حتما یکی از این میخرم

کاربر فعال انجمن لپ تاپ امیر تتلو's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2013
    محل سكونت
    بابل

پيش فرض

بنده پیشنهاد میکنم با کمی افزایش قیمت یه n550 jv بگیری که بهترینه تو این رنج

کاربر فعال انجمن لپ تاپ امیر تتلو's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2013
    محل سكونت
    بابل

پيش فرض

دوست عزیز حالا با اومدن n550 jk من نظرم رو به این لب تاب تغییر میدم و اینو پیشنهاد میکنم که 4.200 هست و میرزه افزایش بودجه بدی

پروفشنال sajjadgameactor's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    بهشت

پيش فرض

n56jn نسخه غیر لمسی با 12 گیگ رم الان جدیدترین و بهترین گزینه میتونه باشه و الان 3900 هست. هر چند من خودم میخوام msi ge60 رو بگیرم بخاطر CPU قوی تر و قابلیت اضافه کردن mSata و اینکه از نظر ظاهری بیشتر میپسندمش. البته لپتاب اسوس کیفیت بهتری داره و حتی قشنگ تر هم هست ولی خیلی تکراری هست و از 3 نسل پیش همین قیافه رو داره.
    Last edited by sajjadgameactor; 02-06-2014 at 13:45.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •