تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: با این مشخصات نوت 3 یا G2؟؟؟

داره خودمونی میشه still alive's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    In mY dReAm L@nd

پيش فرض با این مشخصات نوت 3 یا G2؟؟؟

سلام دوستان
    بین نوت 3 و جی 2 نمیدونم کدومو انتخاب کنم
    چیزهایی که مدنظرمه:

1. کیفیت صفحه نمایشش برام خیلی مهمه چون من ایبوک خیلی میخونم و دلیلی هم که گوشیمو دارم عوض میکنم اینه که چشمام اذیت نشه.صفحه نوت 3 بزرگتره و برای من که کتاب خیلی میخونم و سریال میبینم بهتره ولی از این میترسم سایزش تو دست اذیتم کنه
    2.کیفیت خود گوشی یعنی سرعت بالا و هنگی نداشته باشه (میدونم دوتا گوشی پرچمدارن ولی منظورم بهترین کیفیت باشه)
    3.دوربین دیجیتال ندارم پس کیفیت عکاسی و فیلمبرداریش خیلی خوب باشه

یه سوال مهم یکی از بچه های انجمن نوت 3 مدل ان9005 خریده 1750. الان تو دیجی کالا نگا میکنم نوت 3 مدل N9000 زده 1865. این دومدل چه فرقی دارن؟ اخه اختلاف قیمت 115 هست که بجاش میشه وسایل جانبی خرید

خودم جی 2 خیلییییی دوست دارم و بودجمم در همون حدود هست. ولی الان یکم شک کردم. میخوام بدونم اگه نوت 3 خیلی بهتر از جی 2 هست یکم بیشتر پول جور کنم نوت 3 بخرم. ارزش داره حدود 200 تومن بیشتر هزینه کنم؟ یا نه همون جی2 جوابگوی نیازام هست؟

منتظر راهنماییتون هستم ممنون

2. این کاربر از still alive بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال + f.a.r.i's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

سلام

نوت 3 خیلی بهتره . الان حتی از اس 5 هم که تازه معرفی شده بهتر به نظر میاد . از ساپورت هم بهتره .

4. این کاربر از + f.a.r.i بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه compi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

با درود به شما نوت 3 تو کلاس فبلت ها میره که نیاز شما رو برطرف میکنم
    ولی جی تو اسمارت فون

6. این کاربر از compi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه D o l f i n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    NET

پيش فرض

از لحاظ کیفیت صفحه نمایش من هر دو رو تحسین میکنم وهر دو مدل رو هم چندین بار داشتم ولی در کل G2 رو بیشتر میپسندم
    هیچکدوم از این دو مشکلی در سرعت ندارن خیالتون راحت
    از لحاظ دوربین من نوت3 نسخه 900 رو داشتم و تا حالا 9005 رو نداشتم بین 900 و G2 قطعا برنده دوربین چه عکس و چه فیلم G2 هست خصوصا تو نور کم که G2 بهتر عمل میکنه البته اینا تجربه های منه شاید دوستان نظر دیگه داشته باشند
    قیمتهای دیجی کالا همیشه بالاتر از بازار هست حداقل 100 تومن بیشتر میفروشند زیاد بهش توجه نکنید
    نه G2 و نه نوت باجی به هم نمیدن هر دو عالی و دارای کمترین نقص هستن من اگه بخوام داخل گوشی های اندورئید دوتا رو نام ببرم قطعا همین دو گوشی هستن
    نوت3 بر خلاف سایز بزرگش همچین بد دست نیست و تا حدودی کارکردن باهاش راحت هست اگر از اون 0.7 اینچ بگذریم نظر من G2 هست ولی اگرواقعا براتون مهمه که گوشی بزرگتر از 5.5 اینچ داشته باشید قطعا نوت3 بهترین انتخاب هست

8. 2 کاربر از D o l f i n بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه sezareta's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

سلام دوستان
    بین نوت 3 و جی 2 نمیدونم کدومو انتخاب کنم
    چیزهایی که مدنظرمه:

1. کیفیت صفحه نمایشش برام خیلی مهمه چون من ایبوک خیلی میخونم و دلیلی هم که گوشیمو دارم عوض میکنم اینه که چشمام اذیت نشه.صفحه نوت 3 بزرگتره و برای من که کتاب خیلی میخونم و سریال میبینم بهتره ولی از این میترسم سایزش تو دست اذیتم کنه
    2.کیفیت خود گوشی یعنی سرعت بالا و هنگی نداشته باشه (میدونم دوتا گوشی پرچمدارن ولی منظورم بهترین کیفیت باشه)
    3.دوربین دیجیتال ندارم پس کیفیت عکاسی و فیلمبرداریش خیلی خوب باشه

یه سوال مهم یکی از بچه های انجمن نوت 3 مدل ان9005 خریده 1750. الان تو دیجی کالا نگا میکنم نوت 3 مدل N9000 زده 1865. این دومدل چه فرقی دارن؟ اخه اختلاف قیمت 115 هست که بجاش میشه وسایل جانبی خرید

خودم جی 2 خیلییییی دوست دارم و بودجمم در همون حدود هست. ولی الان یکم شک کردم. میخوام بدونم اگه نوت 3 خیلی بهتر از جی 2 هست یکم بیشتر پول جور کنم نوت 3 بخرم. ارزش داره حدود 200 تومن بیشتر هزینه کنم؟ یا نه همون جی2 جوابگوی نیازام هست؟

منتظر راهنماییتون هستم ممنون
    سلام دوست عزیز بین N9000 با N9002 و یا N9005 تفاوت هایی هست به طوری که پردازنده N9000 متشکل از 2 پردازنه 4 هسته ایی هست که همزمان هم کار نمیکنند یعنی برای کار های سبک پردازنده ضعیق تر و برای کار های سنگین تر پردازنده قوی تر که این امر باعث کاهش مصرف باتری میشه
    نکته دوم پردازنده N9005 از سری پردازنده های SNAPDRAGON KRAIT هست که یه مقدار قوی تر از پردازنده N9000 هست و به همین دلیل N9005 قابلیت فیلم برداری با کیفیت 4K رو داره که N9000 فقط 1080P که N9005 هم کمتر گیر میاد
    نکته دوم اینکه G2 مموری (رم) نمیخوره و 32 گیگش کمتر از 32 گیگ فضا داره و 16 گیگش یه چیزی حدود 13 گیگ فضا داره که با این کیفیت فیلم برداری و عکس برداری و با توجه به ابنکه گفته بودید قصد دارید فیلم هم باهاش ببینید احتمالا از نظر فضا هم دچار مشکل میشید
    در نهایت من برای شما یه پیشنهاد سوم هم دارم
    شما یه تبلت 10 اینج به بالا با قابلیت مکالمه تلفنی+هدست بلوتوس تهیه کن هم برا فیلم دیدن و ایبوک خوبه هم برای مکالمه البته فقط با هدست

10. 2 کاربر از sezareta بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه p30ASKER's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013
    محل سكونت
    Rasht

پيش فرض

صد درصد نوت 3

12. این کاربر از p30ASKER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •