تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: سوال در مورد جوهر و کاغذ پرینتر

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض سوال در مورد جوهر و کاغذ پرینتر

سلام دوستان
    من دو تا سوال خیلی اساسی برام پیش اومده اگه لطف کنید و جواب بدید ممنون میشم
    1) من الان یک پرینتر mfc-j220 خریدم که جوهری هم هست من موقعی که یک ورقه A4 رو به دستگاه میدم برای کپی زمان نسبتا زیادی (20 تا 30 ثانیه) طول میکشه تا پرینت بگیره تازه وقتی ه که کاغذ از دستگاه بیرون میاد ورق یه جورایی خیس هست که مشخصه خیلی جوهر مصرف کرده و دلیل دیگه اون هم اینه که من 10 تا ورقه A4 زدم 1/4 جوهرام رفته ولی وقتی یک کاغذ گلاسه میدم به دستگاه کمتر از 10 ثانیه کاغذ رو میده بیرون که مشخصه جوهر خیلی کمتری هم استفاده کرده
    حالا سوالم اینجاست که کاغذ گلاسه از کاغذ A4 جوهر خیلیی بیشتر میخوره؟
    2)من قصد دارم کاور و جلد CD بازی و ... این جور چیزها رو چاپ کنم از اونجایی که کاغذ A4 به صرفه نیست شما چه کاغذی رو پیشنهاد میدید تا در عین این که ارزون باشه مثل کاغذ گلاسه جوهر کمتری بگیره
    سوال دومم خیلی مهم تر از سوال اولم هست چون برای کاغذ واقعا موندم چی بگیرم که ضرر نکنم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2014
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام دوستان
    من دو تا سوال خیلی اساسی برام پیش اومده اگه لطف کنید و جواب بدید ممنون میشم
    1) من الان یک پرینتر mfc-j220 خریدم که جوهری هم هست من موقعی که یک ورقه A4 رو به دستگاه میدم برای کپی زمان نسبتا زیادی (20 تا 30 ثانیه) طول میکشه تا پرینت بگیره تازه وقتی ه که کاغذ از دستگاه بیرون میاد ورق یه جورایی خیس هست که مشخصه خیلی جوهر مصرف کرده و دلیل دیگه اون هم اینه که من 10 تا ورقه A4 زدم 1/4 جوهرام رفته ولی وقتی یک کاغذ گلاسه میدم به دستگاه کمتر از 10 ثانیه کاغذ رو میده بیرون که مشخصه جوهر خیلی کمتری هم استفاده کرده
    حالا سوالم اینجاست که کاغذ گلاسه از کاغذ A4 جوهر خیلیی بیشتر میخوره؟
    2)من قصد دارم کاور و جلد CD بازی و ... این جور چیزها رو چاپ کنم از اونجایی که کاغذ A4 به صرفه نیست شما چه کاغذی رو پیشنهاد میدید تا در عین این که ارزون باشه مثل کاغذ گلاسه جوهر کمتری بگیره
    سوال دومم خیلی مهم تر از سوال اولم هست چون برای کاغذ واقعا موندم چی بگیرم که ضرر نکنم
    سلام
    زمانی که پرینت ها رو روی کاغذهای مختلف میگیری تنظیمات نوع و اندازه ی کاغذ رو چک می کنی؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

سلام
    زمانی که پرینت ها رو روی کاغذهای مختلف میگیری تنظیمات نوع و اندازه ی کاغذ رو چک می کنی؟
    سلام
    راستش رو بخواید من که برای پرینت یک عکس روش کلیک راست میکنم و گزینه پرینت رو میزنم و بعدش یک صفحه ای باز میشه که نوع کاغذ و اندازه کاغذ و تعداد عکس توی هر صفحه رو میخواد مشخص کنم که منم بهشون دست نمیزنم و همونطوری پرینت میگیرم یعنی جنس کاغذ رو plain paper و اندازه رو A4 انتخاب میکنم
    یعنی شما میگید من اگه نوع کاغذ رو از رو تنظیمات عوض کنم جوهر کمتری میگیره؟
    چون تو تنظیمات خود پرینتر هرچی گشتم چیزی برای کاهش مصرف جوهر پیدا نکردم
    ممنونم از جوابتون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2014
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام
    راستش رو بخواید من که برای پرینت یک عکس روش کلیک راست میکنم و گزینه پرینت رو میزنم و بعدش یک صفحه ای باز میشه که نوع کاغذ و اندازه کاغذ و تعداد عکس توی هر صفحه رو میخواد مشخص کنم که منم بهشون دست نمیزنم و همونطوری پرینت میگیرم یعنی جنس کاغذ رو plain paper و اندازه رو A4 انتخاب میکنم
    یعنی شما میگید من اگه نوع کاغذ رو از رو تنظیمات عوض کنم جوهر کمتری میگیره؟
    چون تو تنظیمات خود پرینتر هرچی گشتم چیزی برای کاهش مصرف جوهر پیدا نکردم
    ممنونم از جوابتون
    سلام
    دوست عزیز من که این دستگاه رو ندارم اما یوزر منوالش رو که نگاه کردم بخشی داشت که مربوط به تنظیم کیفیت و اندازه و نوع کاغذ بود و نوشته بود که چندین حالت داره که مثلا روی A4 با کیفیت های مختلف میتونه چاپ بگیره ... قطعا کیفیت بالاتر جوهر بیشتر و زمان بیشتری رو لازم داره ... من بر این اساس اون سوال رو مطرح کردم .. امیدوارم با بررسی بیشتر بتونید راه حل مناسبی رو پیدا کنید

5. این کاربر از Shabdisk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

آقا دستت درد نکنه فهمیدم
    تو خود تنظیمات پرینتر نبود باید عکس رو روی مموری کارت بریزم و بعد از رو پرینتر برم عکسو بیارم بعدشم بدون کامپیوتر از عکس مموری پرینت بگیرم موقع پرینت تنطیمات مربوط به کیفیت و اینجور چیزا رو میخواد
    فقط این دو تا سوالمم جواب بدیدی ممنون میشم
    کاغذ گلاسه باعث مصرف کمتر جوهر میشه یا فرقی با کاغذ معمولی نمیکنه؟
    اگه رزلوشن عکس رو بیارم پایین باعث مصرف کمتر جوهر میشه یا این که هیچ فرقی نمیکنه (فقط میزان مصرف جوهر به همون تنظیمات پرینتر ربط داره ؟)؟
    شرمنده اگه سوالایی میپرسم خیلی مبتدیانه هست چون من تا حالا با پرینتر کار نکردم به خاطر همین این سوالا خیلی باعث سردرگمیم شده

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2014
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

آقا دستت درد نکنه فهمیدم
    تو خود تنظیمات پرینتر نبود باید عکس رو روی مموری کارت بریزم و بعد از رو پرینتر برم عکسو بیارم بعدشم بدون کامپیوتر از عکس مموری پرینت بگیرم موقع پرینت تنطیمات مربوط به کیفیت و اینجور چیزا رو میخواد
    فقط این دو تا سوالمم جواب بدیدی ممنون میشم
    کاغذ گلاسه باعث مصرف کمتر جوهر میشه یا فرقی با کاغذ معمولی نمیکنه؟
    اگه رزلوشن عکس رو بیارم پایین باعث مصرف کمتر جوهر میشه یا این که هیچ فرقی نمیکنه (فقط میزان مصرف جوهر به همون تنظیمات پرینتر ربط داره ؟)؟
    شرمنده اگه سوالایی میپرسم خیلی مبتدیانه هست چون من تا حالا با پرینتر کار نکردم به خاطر همین این سوالا خیلی باعث سردرگمیم شده
    با عرض سلام و ادب
    در اولین فرصت توی نت سرچ میزنم و اگه نتیجه ای گرفتم خدمتتون ارئه میدم
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

8. این کاربر از Shabdisk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2014
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

با عرض سلام و ادب
    توی نت سرچ زدم دوست عزیز .. نتیجه ی قابل عرضی نگرفتم یعنی مطلب بود اما استدلال قوی و قابل اعتماد ندیدم
    نظر شخصی خودم اینه که نه جنس کاغذ و نه رزولوشن تاثیری در مصرف جوهر ندارن...
    موفق باشید

10. این کاربر از Shabdisk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •