تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 9 از 9

نام تاپيک: مشاوره خرید هارد اکسترنال 500

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض مشاوره خرید هارد اکسترنال 500

سلام
    من قصد خرید یه هارد اکسترنال رو دارم با ظرفیت 500 گیگ که هم با کیفیت و هم با سرعت خوبی باشه
    البته یه چند تا مدل هم زیر نظر دارم مثل

Western Digital My Passport Ultra
    Seagate Backup Plus Slim

Silicon Power Stream S03
    Silicon Power Portable Diamond D03

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    من قصد خرید یه هارد اکسترنال رو دارم با ظرفیت 500 گیگ که هم با کیفیت و هم با سرعت خوبی باشه
    البته یه چند تا مدل هم زیر نظر دارم مثل

Western Digital My Passport Ultra
    Seagate Backup Plus Slim

Silicon Power Stream S03
    Silicon Power Portable Diamond D03
    سلام .

از بین چهار مدل لیست شده یکی از دو مدل WD یا Seagate پیشنهاد میشه . البته مدل Slim سیگیت تازه وارد هست و فکر نمیکنم هنوز وارد بازار ایران شده باشه . اگر سیگیت میخواهید انتخاب کنید که باید از مدلهای قدیمیتر که قسمت اتنهایی آن جدا شدنی بود (usm) انتخاب کنید .

اگر قفل گذاری هارد برای شما مهم هست WD my passport ultra پیشنهاد میشه که قابلیت رمزگذاری سخت افزاری دارد . تفاوت سرعت در ایندو مدل خیلی محسوس نیست . دقت کنید که هیچ کدام از مدلهای لیست شده ضد ضربه نیستند و برای داشتن هاردی با عمر بالا حتماً با دقت نگهداری و استفاده کنید .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

سلام .

از بین چهار مدل لیست شده یکی از دو مدل WD یا Seagate پیشنهاد میشه . البته مدل Slim سیگیت تازه وارد هست و فکر نمیکنم هنوز وارد بازار ایران شده باشه . اگر سیگیت میخواهید انتخاب کنید که باید از مدلهای قدیمیتر که قسمت اتنهایی آن جدا شدنی بود (usm) انتخاب کنید .

اگر قفل گذاری هارد برای شما مهم هست WD my passport ultra پیشنهاد میشه که قابلیت رمزگذاری سخت افزاری دارد . تفاوت سرعت در ایندو مدل خیلی محسوس نیست . دقت کنید که هیچ کدام از مدلهای لیست شده ضد ضربه نیستند و برای داشتن هاردی با عمر بالا حتماً با دقت نگهداری و استفاده کنید .
    ممنون از پاسختون
    از مدل های قدیمی من فقط Backup Plus رو پیدا کردم و Expansion رو هم از تعاریفش شنیدم زیاد جالب نیست

من شنیدم سیلیکون پاور هم هارد های خوبی میزنه به نظر شما چطوره

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ممنون از پاسختون
    از مدل های قدیمی من فقط Backup Plus رو پیدا کردم و Expansion رو هم از تعاریفش شنیدم زیاد جالب نیست

من شنیدم سیلیکون پاور هم هارد های خوبی میزنه به نظر شما چطوره
    expansion مشکل خاصی نداره و از همان هاردی استفاده میشه که در مدلهای Backup plus استفاده شده .
    Silicon Power تولید کننده H.D.D (هارد دیسک درایو) نیست و از هاردهای دیگر کمپانیها مثل سیگیت و وسترن و حتی توشیبا استفاده میکند .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

ببخشید این مدل های قدیمی که قسمت انتهاییش جدا میشه مزیتش چی هستش

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ببخشید این مدل های قدیمی که قسمت انتهاییش جدا میشه مزیتش چی هستش
    ميتوان از طريق SATA به مادربرد متصل كرد .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

ببخشیدا من هی سوال میکنم
    میگم که من یه Seagate Backup Plus Slim پیدا کرد از یه اشنا قیمت خوب میده ولی WD My Passport Ultra نداشت مدل های قدیمی سگیت رو هم نداشت بقیه اش سیلیکون پاور و ایدیتا داره
    دیگه همین Backup Plus Slim رو میخوام ازش بگیرم با گارانتی سازگار. همین خوبه مشکلی نداره
    بعد میگم که تو سایت دیجیکالا و بعضی بررسی های ویدیویی سایت یوتیوب مدلی که بررسی میکنن رو جعبه اش فقط نوشته slim و تو سایت خوده سگیت تو عکسش یه کوچیک نوشته Backup Plus بعد بزرگ نوشته slim مثل اون بررسی ها که دیدم مثلا یه دونه ماله وبسایت cnet بود که اسلیم خالی نوشته بود یه مقدار هم از لحاظ ظاهری انگار تفاوت دارن این قضیه یه مقدار گیجم کرده حالا شما میدونید چجوریه؟

ممنون و سپاس فراوان

اگه نباشه جاش خالی می مونه ha88an's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

هارد Silicon Power External Hard Drive Armor A80 - 500GB هم انتخاب خوبیه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    ابعاد : 18.1 × 94 × 140 میلی‌متر - وزن : 270 گرم

ظرفیت هارد دیسک 500 گیگابایت - نوع حافظه: قابل حمل - نوع رابط: USB 3.0 ، USB 2.0 - سایز هد: 2.5 اینچ - سرعت چرخش: 5400 دور در دقیقه - سرعت انتقال داده‌ها: حداکثر 5Gbps با پورت USB 3.0 و 480Mbps با پورت USB 2.0 - ضد آب - ضد ضربه - ضد شوک - ضد لغزش - دارای نشانگر LED

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ببخشیدا من هی سوال میکنم
    میگم که من یه Seagate Backup Plus Slim پیدا کرد از یه اشنا قیمت خوب میده ولی WD My Passport Ultra نداشت مدل های قدیمی سگیت رو هم نداشت بقیه اش سیلیکون پاور و ایدیتا داره
    دیگه همین Backup Plus Slim رو میخوام ازش بگیرم با گارانتی سازگار. همین خوبه مشکلی نداره
    بعد میگم که تو سایت دیجیکالا و بعضی بررسی های ویدیویی سایت یوتیوب مدلی که بررسی میکنن رو جعبه اش فقط نوشته slim و تو سایت خوده سگیت تو عکسش یه کوچیک نوشته Backup Plus بعد بزرگ نوشته slim مثل اون بررسی ها که دیدم مثلا یه دونه ماله وبسایت cnet بود که اسلیم خالی نوشته بود یه مقدار هم از لحاظ ظاهری انگار تفاوت دارن این قضیه یه مقدار گیجم کرده حالا شما میدونید چجوریه؟

ممنون و سپاس فراوان
    میگم که من یه Seagate Backup Plus Slim پیدا کرد از یه اشنا قیمت خوب میده ولی WD My Passport Ultra نداشت مدل های قدیمی سگیت رو هم نداشت بقیه اش سیلیکون پاور و ایدیتا داره دیگه همین Backup Plus Slim رو میخوام ازش بگیرم با گارانتی سازگار. همین خوبه مشکلی نداره
    مشكلي نيست .

والا تا الان سه مدل توليد شده اند يا ميشوند كه كلمه slim در آن بكار رفته .

مدل Slim Portable Drive كه بصورت usm بوده (در عكس زير مدلي كه بزرگتر هست) و مدل بعدي كه جايگزين آن شده قسمت انتهايي آن جدا شدني نبوده و فقط 500 گيگابايتي بود (مدل كوچكتر در عكس زير) . جديدترين مدل كه Seagate Backup Plus Slim هست .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •