تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: سیستم موقع پخش فیلم بعد از مدتی هنگ میکنه (از کارت گرافیکشه)

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

13 سیستم موقع پخش فیلم بعد از مدتی هنگ میکنه (از کارت گرافیکشه)

سیستمم اگه فیلم پخش کنم هنگ میکنه.گرافیکو درآوردم باز جا زدم فایده نداشت.الان با گرافیک آنبردم کار میکنم.گرافیکم چشه ؟ چیکارش کنم؟ گرافیکم 1 گیگه.nvidia gforce بعضی وقتا تا رب ساعت میذاره فیلمه پخش شه بعدش هنگ میکنه.اگه فقط نرم افزار کار کنم هنگ نمیکنه.

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

سیستمم اگه فیلم پخش کنم هنگ میکنه.گرافیکو درآوردم باز جا زدم فایده نداشت.الان با گرافیک آنبردم کار میکنم.گرافیکم چشه ؟ چیکارش کنم؟ گرافیکم 1 گیگه.nvidia gforce بعضی وقتا تا رب ساعت میذاره فیلمه پخش شه بعدش هنگ میکنه.اگه فقط نرم افزار کار کنم هنگ نمیکنه.
    مشکل یا از درایور گرافیکتون است یا دمای گرافیک بالا میره یا اینکه پاور سیستم ضعیف است یا خود گرافیک ایراد داره باید با یک گرافیک دیگه هم سیستم چک بشه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

ممنون-فن پشت گرافیک که سالمه.پاور viera روشه که البته موقع راهندازی سرو صدا میکنه و بعد درست میشه.بعدم وین 7 که نصب میکنم خودش گرافیکو میشناسه.انواع پلیر هم نصب کردم فایده نداشته

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

ممنون-فن پشت گرافیک که سالمه.پاور viera روشه که البته موقع راهندازی سرو صدا میکنه و بعد درست میشه.بعدم وین 7 که نصب میکنم خودش گرافیکو میشناسه.انواع پلیر هم نصب کردم فایده نداشته
    شما ویندوز سون نصب میکنید معمولا گرافیک رو کامل نمیشناسه و درایور رو باید نصب کنید تا کامل بشناسه بعد از نصب ویندوز در دیوایس منیجر مدل دقیق گرافیک زده شده ؟

کدک های سیستم رو هم آپدیت کنید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

شما ویندوز سون نصب میکنید معمولا گرافیک رو کامل نمیشناسه و درایور رو باید نصب کنید تا کامل بشناسه بعد از نصب ویندوز در دیوایس منیجر مدل دقیق گرافیک زده شده ؟

کدک های سیستم رو هم آپدیت کنید

یه all driver هم دارم که آپدیتشم میکنه.قبلا ایجوری نبود درست کار میکرد جدیدا ایجوری شده.اگه سخت افزاری باشه از کجاشه؟

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

یه all driver هم دارم که آپدیتشم میکنه.قبلا ایجوری نبود درست کار میکرد جدیدا ایجوری شده.اگه سخت افزاری باشه از کجاشه؟
    شما گفتید با گرافیک آنبورد مشکلی ندارید یعنی مشکل از طرف گرافیک است و اون موارد دیگه ای که گفتم
    Last edited by EXTREME; 24-01-2014 at 11:46.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

شما گفتید با گرافیک آنبورد مشکلی ندارید یعنی مشکل از طرف گرافیک است و اون موارد دیگه ای که گفتم
    با این اوصاف گرافیکه از نظر سخت افزاری مشکل پیدا کرده راه حل نهایی ببرم تعمیرگاه؟!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •