تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 9 اولاول ... 56789
نمايش نتايج 81 به 89 از 89

نام تاپيک: آدولف هیتلر

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

محتوای مخفی: ... 

درود

بنده بعدا به حرف های قبلی تون سر فرصت جواب میدم چون فرصت کافی برای مطالعه دقیقشون رو هم اکنون ندارم ولی این متنتون منو بیش تر ناراحت کرد

ترویج باور های نژاد پرستانه ؟؟؟؟؟

ما ( بقول خودتون نازیها ) نسبت به گروه خاصی تنفر نداریم هیچ کس نداره ! اگر یه ایرانی کسایی که کشورش رو تخریب کردند مثل استر و مردخای مثل فاجعه قتل عام 10 ملیون ایرانی در جنگ جهانی بیاد و روشن سازی تاریخی کنه شما بهش نژاد پرست میگید ؟؟؟

شما تصورتون این هست که اگر ما یه یهودی رو وسط خیابون دیدیم میکشیمش ؟ ما از یهودیا نفرت نداریم ما از عرب ها نفرت نداریم جناب ما از اونایی نفرت داریم که به بهانه های مختلف کشور ما رو تخریب کردند !!! مثل صهیونیست ها که در زمان جنگ جهانی که 10 ملیون ایرانی رو کشتند !!! مثل اون افرادی که به اسم دین ایران رو چپاول کردند در حالی که چیزی از اسلام نمیدونستند !

ما باورمون نژاد پرستانه نیست !!! شما ما رو با نئو نازی های امریکا اشتباه گرفتید !!! ما میگیم تمامی افرادی که ملیت خودشون رو ایرانی میدونند و میخوان برای کشور ابادشون تلاش کنند ...

کاری به عرب و عجم و ترک و فارس و لر نداریم . اگر یک لر و کرد با من اصفهانی تفاوتی داشتند بفرمایید !!!

برتری از نظر ما به رنگ مو و چشم و پوست نیست !!! کسی برتر هست که برای خاکش مفید تر باشه !!! برای بشریت مفید تر باشه !!!! شاید یه پزشکی که دارو میسازه از یه سیاست مدار بیشتر به بشریت خدمت کنه !!!

ملاک برتری فردی هست نه برتری گروهی !!! که ما از یه سری دیگه بهتریم چون پوستمون قرمزه ابیه سبزه !!!

کسی که فقط میگه من مسلمونم با یکی که مسلمون نیست ولی دروغ نمیگه و بر باورش عمل میکنه یکسان نیست دوست من ...

ادم واقعا افسرده میشه وقتی این حرفا رو در مورد خودش میشنوه !!!

من کسی بودم که اگر دروغ نگم با تمام افرادی که شما بهشون میگید اهداف نزاد پرستی داشتند رابطه ی دوستانه و در برخی بسیار صمیمی داشتم !!! (که نژاد پرست هم نیستند !!!)

میدونم که دارم چی میگم !!! ما هیتلر رو برای قدرتش یا هم نژادیش با خودمون دوست نداریم !!!! ما هیتلرو قبول داریم چون هیتلر بود !!!!

کسی که کاری کرد که ملتش در جنگ و قبل از جنگ در نهایت رفاه ممکن باشند و به ملتش خدمت کرد !!! در جنگ حلوا نمیدهند اینو در نظر داشته باشید !!!

ما اونو الگوی خودمون کردیم چون باور داشت که میتونه (و تونست) تغییر بده و تغییراتی داد که یه سرباز ساده المانی بعد از این همه مشقت و بدبختی هنوز ازش به عنوان پیشوا یاد میکنه !!!! چون میدونه بانی اون جنایات سرخ ها در المان شرقی بودند ... و هیتلر نبود !!!!

میدونه که هیتلر جنگ طلب نبود و ... میدونه که ملتشو صدقانه دوست داشت !!!! برای همین قبولش داره !!! ما هم همین طور !!!

روش فکر کنید تا بفهمید من چی میگم دوست من ...

چند تا مورد در توضیحات شما وجود داره:

1. نازی ها و نازی گری و نئونازی ها و ... ربطی به ملی گرایی ایرانی ندارن. دفاع از هیتلر و نفی هلوکاست و ... یک بحث تاریخی است و آدم ملی پرست و غیر ملی پرست و حتی وطن فروش هم نهایتا یک حرف رو باید در پایان بزنن: حرفی که شواهد و مدارک نشون میدن.

2. کسی نگفته ما نسبت به شما کمتر علاقه داریم به ایران ولی همین پست شما حرف های تنفر آمیز نسبت به گروه هایی به چشم می خوره که خب جزو مشخصه های کلاسیک تفکر نازی است. همه اون افرادی که اون بلاها رو سر ایران آوردن الان در دنیا نیستن چه اونهایی که به قول شما 10 میلیون ایرانی رو کشتند چه اون هایی که 1000 سال پیش ایران رو تسخیر کردند و چه اسکندر و چنگیز خانی که اون کارها رو کرد.

3. شما آزاد هستید از هیتلر خوشتون بیاد ولی تحریف تاریخ و ایجاد یک چهره افسانه ای از هیتلر که با واقعیت جور در نمیاد کمکی به رسیدن به اهدافتون نمی کنه. دفاع از هیتلر یعنی دفاع از تفکراتش که قطعا نازی بودن با نژادپرستی در آمیخته و اصلا در تعریفش وجود داره.

4. حرف های شما کاملا بیگانه هراسانه است و شما عملکرد انسان ها رو هیچ وقت نباید با رفتارشون با دوستانش ببینید، باید با رفتارش با دشمنانش ببینید. من گاندی رو می بینم که وقتی یک هندو ازش پرسید این مسلمان، سر پسر من رو بریده تو بگو باید باهاش چکار کنم؟ گاندی گفت برو و یه پسر یتیم مسلمان رو به فرزندی قبول کن و مثل فرزند خودت بزرگ کن تا مسلمانان نسل بعدی مثل مسلمان جاهلی که سر پسر تو رو برید، با هندوها دشمنی نکنند.

دنیا عبور کرده از زمانی که فامیل من دوست من بود و بقیه دشمن، همشهری من دوست من بود و بقیه دشمن، هموطن من دوست من بود و بقیه دشمن... انسانیت دیگه نه نژاد می شناسه نه مرز نه ملیت و نه هیچ چیز دیگه. شما برتری نژاد بیولوژیکی رو با یک ایدئولوژی دیگه جایگزین کردید که به همون اندازه بیمار گونه است و حتی خطرناک تر هم می تونه باشه.

2. 5 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت der greif's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

چند تا مورد در توضیحات شما وجود داره:

1. نازی ها و نازی گری و نئونازی ها و ... ربطی به ملی گرایی ایرانی ندارن. دفاع از هیتلر و نفی هلوکاست و ... یک بحث تاریخی است و آدم ملی پرست و غیر ملی پرست و حتی وطن فروش هم نهایتا یک حرف رو باید در پایان بزنن: حرفی که شواهد و مدارک نشون میدن.

2. کسی نگفته ما نسبت به شما کمتر علاقه داریم به ایران ولی همین پست شما حرف های تنفر آمیز نسبت به گروه هایی به چشم می خوره که خب جزو مشخصه های کلاسیک تفکر نازی است. همه اون افرادی که اون بلاها رو سر ایران آوردن الان در دنیا نیستن چه اونهایی که به قول شما 10 میلیون ایرانی رو کشتند چه اون هایی که 1000 سال پیش ایران رو تسخیر کردند و چه اسکندر و چنگیز خانی که اون کارها رو کرد.

3. شما آزاد هستید از هیتلر خوشتون بیاد ولی تحریف تاریخ و ایجاد یک چهره افسانه ای از هیتلر که با واقعیت جور در نمیاد کمکی به رسیدن به اهدافتون نمی کنه. دفاع از هیتلر یعنی دفاع از تفکراتش که قطعا نازی بودن با نژادپرستی در آمیخته و اصلا در تعریفش وجود داره.

4. حرف های شما کاملا بیگانه هراسانه است و شما عملکرد انسان ها رو هیچ وقت نباید با رفتارشون با دوستانش ببینید، باید با رفتارش با دشمنانش ببینید. من گاندی رو می بینم که وقتی یک هندو ازش پرسید این مسلمان، سر پسر من رو بریده تو بگو باید باهاش چکار کنم؟ گاندی گفت برو و یه پسر یتیم مسلمان رو به فرزندی قبول کن و مثل فرزند خودت بزرگ کن تا مسلمانان نسل بعدی مثل مسلمان جاهلی که سر پسر تو رو برید، با هندوها دشمنی نکنند.

دنیا عبور کرده از زمانی که فامیل من دوست من بود و بقیه دشمن، همشهری من دوست من بود و بقیه دشمن، هموطن من دوست من بود و بقیه دشمن... انسانیت دیگه نه نژاد می شناسه نه مرز نه ملیت و نه هیچ چیز دیگه. شما برتری نژاد بیولوژیکی رو با یک ایدئولوژی دیگه جایگزین کردید که به همون اندازه بیمار گونه است و حتی خطرناک تر هم می تونه باشه.
    با درود و سپاس از پاسختون

در ابتدای گفته تون میگم که ما در اصل ناسیونال سوسیالیست هستیم . ناسیونالیسم یعنی ملی گرایی . و ما هیچ موقع کسی رو که ایرانی نبوده رو ایرانی نمیدونیم من هیچ موقع نگفتم هیتلر یک ایرانی بوده . و ما هیچ انسانی رو به معنی واقعی کامل نمیدونیم . اگر کسی خوبه به این معنی نیست که توی عمرش اشتباه نکرده باشه . از نظر ما هر کس در کیش خود ازاد هست ولی دلیل نمیشه که کسی تفکرش رو ازادانه نگه ! مثلا برای این که بد برداشت نشه ما فکر خودمونو ازادانه میگیم . یه شخص کمونیست محترمی هم میگه (در اکثریت موارد کمونیسم با ناسیونال سوسیالیسم مخالفه .) . اگر که کسی خردش و باورش درست دید که کمونیست اشتباه هست . کسی حق نداره بزنه تو سرش بگه چرا . متقابلا ما هم این حقو نداریم ! به من چه که کسی از من خوشش میاد یا نه ؟

به قول کورش بزرگ :
    من با کسی بر سر ایینی که دارد نمیجنگم زیرا ، ایین هر فرد ان چیزی است که خردش میگوید !

اما یک تفکر ربطی به یک شخص یا ملت ندارد . مثلا ما در ایران تفکرات بسیاری داشتیم . نمونه اش کمونیسم هست نمونش حزب الله هست . نمونش مجاهیدین خلق هست و ...

خوب ما باید چیزی رو بگیم که شواهد میگه . بنده با شما موافق هستم . مثلا بنده این کتابی رو که نوشتم برای این نبوده که اسمم روی کتاب باشه. شواهدی رو که در جا های مختلف مطالعه کردم نقل قول و جمع اوری کردم . شد این کتاب یا مقاله . بر اساس شواهد نه چیزی که از خودم در بیارم یا دوست داشته باشم کسی بخونه !!! یا بخوام خودم یا بلا نسبت شما و یا کس دیگه ای رو نادون به حساب بیارم . نه هیچ وقت این طور نبوده دوست من .

شما دوست من اگر به تفکرات مرم توجه بکنید میبینید میگن یه افراد خاصی همه یه ویژگی داشتن . مثلا میگن کرد ها قاتلن . سر میبرن .
    وحشی اند . لا مذهبند و از این چرندیات .

من این سوال رو از اون افراد دارم . چند نفرشون این ویژگی رو دارند ؟؟؟ 10 تا از هر یک میلیون ؟ 100 تا ؟؟؟ 1000 تا ؟؟؟ یک بار که به کردستان سر بزنیم میبینیم که چه مردم نازنینی هستند . البته در بینشون ادم بد هم هست ! چون جامعه ای که ادم بدی درونش نداشته باشه از لحاظ روان شناسی بیماره !

خوب ایا اون به اصتلاح نازی های قرن 20 الان در دنیا هستند و زنده اند ؟ نه !
    چرا برخی ازشون نفرت دارن ؟
    بخاطر اینکه تصور میکنن همه شون بد هستن همشون ادم کشن همشون وحشی هستند همشون طالب قدرت هستند و و و ...

ما میخوایم بگیم همه اون ها این طور نبودند . ایا حرف نادرستی هست ؟ یا همشون ادم کش هستند ؟
    در همه جا افرادی هستند که از قدرت سوئ استفاده میکنند . خواه در دولت المان نازی باشه خواه در جای دیگه !!! ولی در میان افرادی مثل تئودور ایک خائن که قوانین المان رو اشکارا زیر پا میگذاشت متفکرینی مثل دکتر آ شف بوخ و هیتلر هم بودند . که بر اساس ندای وجدان برای المان تلاش میکردند .

در مورد بند 3.
    بله ازادم که فکر شخصی خودم رو داشته باشم . اما قبلا هم گفتم ما هیچ کس رو کامل نمیبینیم . مثلا شما دوست من تا حالا دیدید که من بگم هیتلر از اسمان به زمین اومد تا بشریت رو هدایت کنه یا نجات بده ؟؟؟ یا یک حرف مشابه ؟ نه ! من تلاش نکردم که کسی رو خوب تر از چیزی که بوده نشون بدم عزیزم .
    بنده هیتلر رو ادم نژاد پرست نمیبینم و ملی گرا میبینم . تضمین میدم که این مسئله رو بعدا براتون اثبات کنم .

شما در مورد گاندی دیدید و بنده این فکر شما رو بشخصه تحسین میکنم . اما نمونش رو برای المان میتونم بگم . در زمان جنگ جهانی (قبل از شدت گرفتن بمباران های هوایی در لندن و درگیری های مشابه با انگلیس) روستا ها و شهر های المان با وجود اینکه برخی تعداد کمی سرباز هم داشتند (نه یک ارتش ! یک گروهبان صد نفری ستاد اس اس ) بمباران میشه . ( توجه به هدف کنید ایا هدف بمباران این گروهبان بوده ؟ یا به زانو در اوردن هیتلر ) هیتلر به متفقین پیشنهاد متقابل میده که از بمباران نظامی شبانه و شهری متحدین و متفقین جلوگیری کنند ولی چرچیل قبول نمیکنه . هیتلر برای بار دوم این پیشنهاد رو میدهد . ولی قبول نمیشه اما این دستور رو میده که نیرو هاش شبانه به جایی حمله نکنند . و جایی غیر از مراکز و کارحانه های نظامی رو بمباران نکنند . تا سال 1943 که هیتلر به سطوح میاد و دستور بمباران لندن رو میده . قبلش هم توی نبرد دونکردونک اجازه میده که نیرو های انگلیسی برگردند و انگلیس رو که میتونسیته براحتی فتح کنه فتح نمیکنه چون میگه ما با انگلیس دشمنی نداریم ! توی جنگ معمولا این جور چیز ها پیش نمیاند دوست من .

در مورد متن پایانی تون من میگم بر خلاف تصور عموم هیتلر نژاد پرست نبوده ! برای این مسئله یه مقاله با کلیپ و پوستر و مجله براتون اماده میکنم تا در مورد نژاد پرست نبودن نازی ها شک ها رفع بشه و بعد شما پاسخ بدید .
    Last edited by Arash4484; 04-11-2013 at 19:47. دليل: کاهش سایز فونت

4. 3 کاربر از der greif بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت der greif's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

ببینید ، پاس کاری نکنید ، فعلا بخاطر محدودیت وقتم ترجیح دادم جواب یک سوال مشخص رو ازتون بپرسم که نیاز نباشه پاسخش رو با خوندن یک کتاب بدست بیارم .

این یهودی ها چه شدند ؟ ایا کشته شدن ؟ شما میتونی اسمشو بذاری نسل کشی ؟ اگر نه چرا ؟

اصلا کار به این ندارم که این یهودی ها چه میخواستن بکنن !! در پستم اولم گفتم طرف مقابل جنگ، مردم ژاپن رو در کسری از ثانیه بخار کرد ! هیچ جای دفاعی از این مسئله وجود نداره ... شما اونو بذار کنار فعلا. موضعت رو مشخص کن . ایا با کشتن این حجم وسیع از مردم غیر نظامی به بهانه ی دینشون موافقی ؟

در چند خط فقط توضیح بدید . من فقط میخوام بدونم موضعتون نسبت به کشتار جمعی چیه ...

با درود

دوست مارکسیست من به حرفاتون پاسخ میدم تا به انچه میخواید بدونید برسید . ولی درک کنید که باید برای پاسخ دادن در این بحث پاسخ نسبتا طولانی بدم تا چیزی پنهان نمونه . و میدونید که نمیتونم با حرف های بله و خیر جوابی رو بدم یا نوشتن یک جمله به چیزی پاسخ بدم . و توان جواب دادن به چند نفر در ی زمان ان هم با این تعداد و باز نویسی یک کتب پی دی اف رو ندارم . بنابر این درک کنید که میگم برید و کتاب رو مطالعه سطحی بکنید جناب .

اول این که اینه که موضع ما مخالف کشتار جمعی هست . هر قطره خون انسانی که توسط بشریت ریخته بشه مایه ننگ بشریت هست .
    دوم در مورد یهودی ها میرم تا جواب سوالات بعدیتون رو هم بدم .

اولین مسئله این هست که بنده میگم یهودی ها در طول جنگ جهانی کشته نشدند .

صهیونیسم برای تحقق ارزو ی تشکیل کشور مستقل صهیونی وبه دنبال ان تاسیس یک ابرقدرت صهیونی برای بلعیدن جهان نیاز به جمعیت داشت که از مهاجرت یهودیان جهان به فلسطین تامین میشد . صهیونیست ها برای این مهاجرت اقدامات زیادی را انجام داد که یکی ازبزرگ ترین این اعمال استفاده از شایعه یهودی سوزی در جنگ جهانی دوم توسط نازی ها با ایجاد کردن ذهنیت تعصبات نژادی درنازیسم بود که به اصتلاح به ان هولوکاست گفته میشود .
    حال جمعیت یک یکی از زیرساختهای دولت مجزاست . باتوجه به امارمنتشرشده تعداد یهودیان درمنطقه یک دهم جمعیت فلسطین بود که درهنگام تشکیل تروریسم دولتی با نام اسراییل به یک سوم جمعیت فلسطین رسید .

روند مهاجرت یهودیان به فلسطین تا تشکیل تروریسم دولتی با نام اسراییل :
    1.مرحله اول
    درتاریخ 1880 الی 1903
    تعداد مهاجرین 30000 نفر
    2.مرحله دوم
    درتاریخ 1904 الی 1918 پایان جنگ جهانی اول
    تعدادمهاجران 87500 نفر
    3. مرحله سوم 1919 الی 1923
    35000 نفر
    4. مرحله چهارم
    1924 تا 1932
    حدود 95000 نفر
    مرحله پنجم
    از 1933 الی 1939
    بیشاز 220000 نفر
    مرحله ششم
    ازتاریخ 1940 تا 1948
    بیشاز 210000 نفر
    مرحله هفتم از 1948 تا 1953
    بیشاز 300000 نفر

1.مهاجرت نخستین
    این مهاجرت که دوبخش دارد مربوط به مهاجرت خانواده های کم در امد رومانیایی و روس بود به ترتیب
    1980 الی 97
    گروه تحت رهبری باروند وچیلد که خود را عاشقان صهیونیسم معرفی کرده بودند
    و1903 الی 1987
    این مرحله باظهور و جنبش سیاسی صهیونیسم در 1897 همراه بود
    2 مهاجرت دوم
    از 1904-18
    بخش اعظم این افراد جوان ان بیکار و ماجراجوبودند که توسط سازمانهای صهیونی جذب شده بودند .
    3 مرحله سوم گنجاندن یهودیان به فلسطین با وقوع انقلاب روسیه و همچنین اعلامیه بالفور در سند قیومونت بریتانیا به فلسطین همراه بود که در ماده شش منشور قیومونتبه صراحت گفته شده بود که د.لت بریتانیا متعهد میشود شرایط حظور یهودیان را به فلسطین اسان کرده و انها را ترغیب کنداما به دلیل مهدودیت های ایجاد شده توسط حکومت تازه به دوران رسیده دیکتاتوری شوروی این اما کاهش یافت ...
    4 این مهاجرت به ویژه پس از قوانین محدودیت مهاجرت به امریکا افزایش یافت در این مرحله یهودیان رسما بر زمین ها تسلط یافتند

چند مورد از شیوه های صهیونی برای مهاجرت یهودیان به فلسطین :
    1فعالیت جنبش صهیونی برای ایجاد موطنی برای یهودیان
    2تشویق به مهاجرت به انگیزه تحقق ارزو های مذهبی
    فشار به دولت عثمانی مبنی بر گشودن مهاجرت ها به فلسطین 3
    4اعلامیه بالفور و همکاری انگلیس با صهیونیست ها
    5خرید و انتقال مالکیت زمین ها به یهودیان
    5دریافت کمک های اقتصادی
    دلایل این افزایش
    1 تسهیلات دولت بریتانیا پس از کتاب باسفیلد چاپ در 1930
    2 تلاش های رهبران صهیونی در بین یهودیان

مهاجرت ششم
    در این مرحله جنبش صهیونی در برخی موارد بدون اخذ موافقت مقامات بریتانیایی و باقی با اجازه ی کامل شروع به قاچاق انسان های یهودی به فلسطین کرد .

حال باید توجه به دوچیز کرد تعداد یهودیان درجهان وسیاست صهیونیسم دراجرای پروژه حمل یهودیان با نام هولوکاست :

اول اینکه حداقل ده صفحه اول کتابی رو که گزاشتم رو برای این مسئله که چرا ما نازی ها میگیم هولو کاست دروغه بخونید ! خیلی هم نیست !!! چند صفحه هست اقایان !!!

ضمننا این عکس رو ببینید .
    -----[حذف شد...تصویری که به این راحتی قابل دسترسیه: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نیاز نیست از انجمن دیگه ای به اشتراک گذاشته بشه...کل مطالب رو با ذکر منبع درون انجمن نقل کنید یا منابع اصلی رو معرفی کنید]

در مورد قربانیان که فرمودید
    تعداد یهودیان 5.6 ملیون درجهان بوده حال درطول فعالیت نازیها درالمان، گفته میشود نازیها 6 ملیون نفرشان راکشته ولی حدود 2 ملیون نفر از المان نازی خارج شدند و به فلسطین و امریکا نقل مکان کرده اند در صورتی که 3 ملیونشان اصلا در کشور های بی طرف یا در کشور های متفقین زندگی میکردند !!! و مابقی در بین بازماندگان بودند !!! این امار حتی در دید اول هم اشتباه بنظر میرسد چه برسد به نگاه تخصصی .... یعنی نه تنها کسی در این واقعه کشته نشد بلکه 400 هزار نفر هم خود به خود زنده شدند !!!!

Last edited by Arash4484; 04-11-2013 at 21:24. دليل: کاهش سایز فونت + حذف لینک

6. 7 کاربر از der greif بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال تاریخ، سبک زندگی و ادبیات Demon King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    Dreams

پيش فرض

دفاع از هیتلر و کشت و کشتار های اون حتی با ذکر منبع مثله اینه که بگیم
    اسکندر تخت جمشیدو اتیش نزد حتی اگه هزاران منبع هم داشته باشیم هیچ احد الناسی حرفمونو قبول نمیکنه پس از دوست عزیزمون
    خواهشمندم به این حمایت از هیتلر پایان بده
    این بحث هیچ ارزشی برای هیچکی نداره و به هیچ نتیجه ای نمیرسه...

حـــــرفـه ای Atghia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

دفاع از هیتلر و کشت و کشتار های اون حتی با ذکر منبع مثله اینه که بگیم
    اسکندر تخت جمشیدو اتیش نزد حتی اگه هزاران منبع هم داشته باشیم هیچ احد الناسی حرفمونو قبول نمیکنه پس از دوست عزیزمون
    خواهشمندم به این حمایت از هیتلر پایان بده
    این بحث هیچ ارزشی برای هیچکی نداره و به هیچ نتیجه ای نمیرسه...
    این بحث ممکنه برای شما ارزشی نداشته باشه شما نظرتون برای خودتون محترم هست ولی نمیتونید مانع بقیه افراد برای اظهار نظر باشید! هرکسی میتونه هرنوعی که دوست داره فکر کنه و نظر بده و هستند افرادی که در پی کسب اطلاعات بیشتر دراین زمینه هستند پس اتفاقا بررسی مطالب ذکر شده میتونه به افرادی که اطلاعاتشون کمه کمک کننده باشه(چه در جهت برداشت مثبت و چه منفی)

9. 7 کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

دو درخواست شد از دوستان...
    یکی استفاده از سایز فونت عادی و دیگری که خیلی مهمه عدم بحث درباره هولوکاست...

اگر رعایت نشه از این پست به بعد دیگه پستها ویرایش نمیشه و متاسفانه حذف میشه، چون بهیچ وجه در حال حاضر در مورد یهودیان و هولوکاست و نسل کشی و صحت یا عدم صحتش(توجه کنید هر دیدگاهی...چه رد و چه تایید) نمیتونیم مطلب بگذاریم..دلایلش هم شرح داده شد.
    تذکر عمومی داده شد تا بعد اگر پستی حذف شد دلخوری پیش نیاد.

ممنون از مطالعه و رعایت قوانین

11. 7 کاربر از Arash4484 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال تاریخ، سبک زندگی و ادبیات Demon King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    Dreams

پيش فرض

این بحث ممکنه برای شما ارزشی نداشته باشه شما نظرتون برای خودتون محترم هست ولی نمیتونید مانع بقیه افراد برای اظهار نظر باشید! هرکسی میتونه هرنوعی که دوست داره فکر کنه و نظر بده و هستند افرادی که در پی کسب اطلاعات بیشتر دراین زمینه هستند پس اتفاقا بررسی مطالب ذکر شده میتونه به افرادی که اطلاعاتشون کمه کمک کننده باشه(چه در جهت برداشت مثبت و چه منفی)
    نه نه من اصلا منظورم این نبود خواهشا بد برداشت نکنید من دارم میگم حمایت از هیتلر نوعی حمایت از ظلم وستمه و هرکسی نظر شخصی خودش براش ارزش داره و من قصد بی احترامی به کسی رو ندارم خواهشا اگه ناراحت شدید معذرت میخوام...

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    تـــبـــر یــــز

پيش فرض

حمایت از هیتلر نوعی حمایت از ظلم وستمه و هرکسی نظر شخصی خودش براش ارزش داره
    اتّفاقاً حمایت از هیتلر مقابله با ظلم و ستمه.
    ظلم و ستم هایی که به هیتلر نسبت داده شده و شما تا به حال شنیده‌اید ساخته و پرداخته دشمنان حزب نازی است، هیچ وقت باورش نکنید.
    کلاً هیچ خبری رو که می‌شنوید باور نکنید مگر اینکه قرائنی موجود باشه که یقین آور باشه.

در ضمن یک کتاب به نام «صد سند از آلمان هیتلری» هست که اگه گیر آوردید مطالعه‌اش کنید خیلی مفیده.

14. 2 کاربر از polestar98g بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    تـــبـــر یــــز

پيش فرض

!!!
    ظلم و ستم چه کسی یا چه کشوری یا چه مذهبی ؟!
    حتما منظور شما مبارزه با یهو.دیان یا مقابله با آمریکای جهان خواره که خون کل مردم جهان رو توی شیشه کردن .

اصلا شما بگین تعریفتون از ظلم و ستم چیه تا اون رو با دوران جنگ جهانی و ارتش نازی مقایسه کنیم و بفهمیم که توی این مدت به مردم لطف میشده یا در حال عذاب بودن !
    روحیه یهو.دی ستیزی که بعضی ها گرفتارش شدن برای من خیلی عجیبه !
    اینها قبلاً بحث شده و پاسخش معلومه. ظلم‌هایی که لهستان در حقّ اقلّیّت‌های آلمانی مرتکب می‌شد و منجر به شروع جنگ شد،
    و مهم‌تر از اون ظلم‌هایی که در طیّ 414 بند از 440 بند معاهده ورسای بر آلمان تحمیل شده بود، که مقداری در این پست اشاره شده: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    و ظلم‌هایی که انگلیس بر مستعمرات خود روا داشته،
    امّا اون روحیّه یهودی ستیزی هم بلی اگه کسی این روحیّه رو داشته باشه عجیبه چون منجر به نژادپرستی میشه، در هر نژادی افراد خوب هم هست و افراد بد هم هست،
    البته باید به فرق صهیون با یهود هم توجّه داشت.

16. 2 کاربر از polestar98g بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 9 از 9 اولاول ... 56789

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •