تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: راهنمایی خردید هارد 2 اکسترنال

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض راهنمایی خردید هارد 2 اکسترنال

سلام دوستان بعد از یک تصمیم نهایی بر آن شدم تا یک هارد اکسترنال بگیریم

نیاز من یک هارد 2 هست ... قیمت گرفتم segate 2000 GB back up plus حدود 310 تومان , WD 2000 G MY BOOK حدود 310

به نظر شما کارایی این هارد ها چگونه است مقرون بصرفه هستند ؟ 7200 هستند ؟ قابل حمل وضد ضربه هستند یا مثل هارد اینترنال حساس هستند ...... با اینکه آداپتور دارند مشکل ساز نیستند ...... شما چه مدلی پیشنهاد میدین ... اکثر کا من آرشیو و دیدن فیلم 3D و رایت زیاد هست ؟
    با تشکر
    Last edited by mohsen19x; 31-10-2013 at 17:35.

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان بعد از یک تصمیم نهایی بر آن شدم تا یک هارد اکسترنال بگیریم

نیاز من یک هارد 2 هست ... قیمت گرفتم segate 2000 GB back up plus حدود 310 تومان , WD 2000 G MY BOOK حدود 310

به نظر شما کارایی این هارد ها چگونه است مقرون بصرفه هستند ؟ 7200 هستند ؟ قابل حمل وضد ضربه هستند یا مثل هارد اینترنال حساس هستند ...... با اینکه آداپتور دارند مشکل ساز نیستند ...... شما چه مدلی پیشنهاد میدین ... اکثر کا من آرشیو و دیدن فیلم 3D و رایت زیاد هست ؟
    با تشکر
    سلام .
    1. فقط مدلهای Backup plus و expansionد، 7200rpm هستند .
    2. به هیچ عنوان ضد ضربه یا آنتی شوک نیستند. با توجه به اندازه آن و لزوم به همراه داشتن آداپتور و کابل ، حمل و نقل این مدلها بسادگی مدلهای پرتابل نیستند .
    3. تفاوتهای سه مدل Backup plus و expansion و WD my book بطور اجمالی در این پست توضیح دادم ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) .

3. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

ممنون از پاسخ ....

به نظر من همان هارد اینترنال برای من بهتره چون جابجایی نزدیک صفره و از ضربه خوردن هارد میترسم ......

فقط یک سوال من مادربوردم قدیمی هست و sata 2 رو ساپورت میکنه با توجه اینکه الان هارد های جدید sata 3 هست ...امکان نصب هارد روی مادربوردم هست ؟؟؟ (البته هارد 2 ترا بایت سامسونگ ساتا 2 نصب هست)

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ممنون از پاسخ ....

به نظر من همان هارد اینترنال برای من بهتره چون جابجایی نزدیک صفره و از ضربه خوردن هارد میترسم ......

فقط یک سوال من مادربوردم قدیمی هست و sata 2 رو ساپورت میکنه با توجه اینکه الان هارد های جدید sata 3 هست ...امکان نصب هارد روی مادربوردم هست ؟؟؟ (البته هارد 2 ترا بایت سامسونگ ساتا 2 نصب هست)
    میتونید هاردهای SATAIII را روی مادربردهای SATAII بدون مشکلی نصب کنید .

6. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •