تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 9 اولاول ... 56789
نمايش نتايج 81 به 87 از 87

نام تاپيک: کدوم شرکت خارجی رو واسه استخدام پیشنهاد می کنین ؟

داره خودمونی میشه Homunculus's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض

i have a great idea for ….

Ehsan Thaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaank You.

واقعا عالیه . فکر نمی کردم که انقدر بخوان طرفدار ایده باشن که Microsoft علنا اینو اعلام کرد. البته کار راحتی هم نیست. ایده خواسته شده باس منحصر به فرد باشه و الا کسی جواب نمیده.

راستش این چند وقته دارم سیاست کاری مو عوض می کنم و به نتایج بزرگی رسیدم:

1. وقتتو تلف شرکتایی نکن که به قول تو آدم فضایی می خوان. نمونه ش Ubisoft که واقعا آدم فضایی می خواستن البته ضرری هم نداره که تیرتو تو تاریکی پرت کنی. یه ایمیل جای دوری نمیره.

2. پی شرکتای کوچیک رو بگیر! مثلا نیازمندی های این شرکت چک رو ببین:

2K Czech is looking for talented people who are passionate about games to fill the following roles in its Prague and Brno offices in the Czech Republic.
    If you would like to apply, please send your CV (and sample code or demo reel when appropriate) to us.

ONLINE PROGRAMER
    SENIOR ANIMATOR
    SENIOR ENVIRONMENT ARTIST
    SENIOR CHARACTER ARTIST
    SENIOR PROGRAMMER
    SENIOR RENDERING ENGINEER
    TOOL PROGRAMMER
    ENGINE PROGRAMMER
    OUTSOURCING MANAGER

مثلا تو قسمت Character Artist ش اینا رو می خوان:

Responsibilities

• Creating models precisely and according to his/her best abilities
    • Adapting to a concept and style of the project
    • Collaboration with animators and cutscene editors
    • Maintaining the functions of the finished models
    • Self-education in graphics and keeping track of trends in this field

Requirements

• Knowledge of human anatomy, ability to capture personality
    • Knowledge of facial expressions
    • Minimum three years of experience in computer graphics
    • High school or university degree at Graphic Arts
    • Knowledge of 3D Studio Max, ZBrush and Photoshop
    • Knowledge of drawing or painting in a classic technique
    • Minimum one released project
    • Advanced level of English

Personal Qualities

• Outstanding artistic talent
    • Team player
    • Ability to work well under tight deadlines
    • Sense for detail and proportions
    • Willingness to continuously develop his/her skills
    • Knowledge of games

خو خیلی سخت نیست. نیست دارم رو تمام قسمتا فوکوس می کنم ممکنه تو هر بخش خواسته شده اونقدر قوی نباشم به همین خاطر الان دارم رو یه قسمت کار بیشتر تمرین می کنم تا تو اون قسمت تقریبا حرفه ای شم.

2. Portfolio مخصوصا تو قسمت Resume باس دقیق تر باشه تا توانایی تو، تو قسمت مربوطه کاملا نشون بده.

3. دارم به دقت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو مرو می کنم و بیشتر تمرکزم روی شرکتای آسیایی و اروپایی کوچیکه.

امیدوارم به زودی خبرای خوبی رو اینجا بذارم. می خوام بعد تکمیل مواردی که گفتم اول رو مایروسافت فوکوس کنم چون گزینه جالبی به نظر میاد.

بازم فوق العاده ممنون احسان. همیشه همین نظرات خوبت بوده که باعث شده بیشتر به سمت جلو حرکت کنم.
    Last edited by Homunculus; 24-09-2013 at 05:16.

2. 4 کاربر از Homunculus بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2013
    محل سكونت
    Ir.Teh.R21

پيش فرض

بهتره عوض منت کشی از این شرکتا رو ی چی تمرکز کنی و خوب یاد بگیری .شرکت تا دلت بخواد هست .
    کرای تک برنامه نویس می خواد
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    چند وقت پیشم برنامه نویس برا صدا می خواست

frostbite هم می خواد .
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تا دلت بخواد ازینا هست . ولی ادم درست حسابی و نسبتا حرفه ای می خوان . نه مثل ایرانی ها
    شما تخصصت چیه؟
    یونتی و یو دی کی تخصص نیست .
    اگه برنامه نویسی سی++ کار خفن باید باشی با دات نت و .. هم اشنا باشی . معمولا برنامه نویس گرافیک ابزار نویس . پلاگین نوشتن برا مکس و مایا لازم دارن
    طرز کد نوشتنت هم خیلی مهمه . باید خوناییی کدهات زیاد باشه .
    برای طراح ها و .. هم که بیشتر به مدل هات نگاه می کنن ی چند تا کاراکتر خفن بزن میشه یه نمونه کار خوب .

حـــــرفـه ای ehsan_wwe's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    تهران (پایین شهرش) In The End

پيش فرض

داداش تو مشکل اعصاب روان داریا ؟
    بنده خدا این دوستمون ایده پردازه داستان نویسه چه ربطی به مزخرفایی که گفتی داشت ؟

بعنی چی بجای ... برو فلان کن - هدفش علاقه اش تو داستان سراییه - مشکل روانی نداره که بره بنامه نویسی یاد بگیره
    حس کنم تو ازین آدمایی که هر کس هر چیزی بخواد میری یاد میگیره فقط شاخه های کارتو گسترش میدی ارتفاع نمیگیری
    اینجور ادما آخرش میشن یه بوته کتو پهن که سایه اش 10 سانتم نمیشه - سعی کن تخصصی و که داری پیش بگیر حرفه ای شو - جو گیری یکم جوت که فرو نشست - فکر کن ببین کجا علاقه داری
    تو اون زمینه خودتو پیشرفت بده
    همینجوری پیش بری 100 سال دیگه هم هیچی نیمشی( تو ذهنت نگهش دار بهش رسیدی یاد من بیوفت )

راستی خیلی هم سر کاری

من یه دوست دارم تو اکثر کال اف دیوتی ها جزو لیدر سید لول دیزاین بوده
    من یه دوست دارم که مدیر روند بازی مافیا بوده
    یه دوست دیگه دارم که ازش خیلی وقته خبری ندارم -(جی تی ای سان آندریاس و .... رو هندل میکرد )
    یه نفریو هم در حد پایین میشناختم که به شرکت انیمیشن سازی یه اسکریپت رندر مو فروخت ( برا پروژه تانگلد ) خدا میدونه دلار

دلم می خواد فوحش بدم بهت فقط حیف که بچه سالی -

پسرم ایرانی گند تو ایرن میمونه
    اینایی که بالا گفتم همه ایرانی هایی هستند که کارشون که حرفه ای شد رفتن
    تو همین ایرانم حرفه ای شدن
    دیگه به چه زبونی با تو مقاومت کن در برابر فهم حرف بزنم نمیدونم

5. 4 کاربر از ehsan_wwe بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2013
    محل سكونت
    Ir.Teh.R21

پيش فرض

شما اصلا پستها رو درست نمی خونی . من نگفتم بره برنامه نویسی یاد بگیره .
    گفتم بره ی چی رو قشنگ یاد بگیره عوض اینکه بیفته دنبال این کارا.
    متاسفانه هنو خیلی ها فکر می کنن هرکی سنش کمتره عقلش هم کمتره .
    چند تا حرف اخرت هم منو یاد این میندازه »» من آنم که رستم بود پهلوان .
    ینی اینکه کار اونا به شما چه ربطی داره . ما هم فلانمون فلانه

یه جور ایرانی ایرانی می کنی انگار خودت از فضا امدی

آخر فروم باز M0hsen3D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

شما اصلا پستها رو درست نمی خونی . من نگفتم بره برنامه نویسی یاد بگیره .
    گفتم بره ی چی رو قشنگ یاد بگیره عوض اینکه بیفته دنبال این کارا.
    متاسفانه هنو خیلی ها فکر می کنن هرکی سنش کمتره عقلش هم کمتره .
    چند تا حرف اخرت هم منو یاد این میندازه »» من آنم که رستم بود پهلوان .
    ینی اینکه کار اونا به شما چه ربطی داره . ما هم فلانمون فلانه

یه جور ایرانی ایرانی می کنی انگار خودت از فضا امدی
    بابا احسانم داره حرف تورو میزنه دیگه!
    میگه حرفه ای شو تو زمینه خودت... حالا حرفه ای هم تو ایران داریم که بنا به مشکلاتی نمیتونه بره مث همین سربازی
    باو کارت درست باشه همینجام حرکتایی بزنن دنبال حرفه ای ها هستن مطمئن باش همینجام به حرفه ای ها پول خوب میدن نگهشون میدارن همه جای دنیا همینه منتها پولی که اینجا میگیری کمتره اما بازم بیکار نیستی مزیت حرفه ای بودن همینه + 100 ها مزایای دیگه

پس هیچ وقت دریا به عمق 1 سانتی نباش این حرف همس حرف خودتم خوبه همین بود مطمئن باش اگه حرفه ای باشی تو کارت با اینکه شاید مثلا کلی مشکلات دیگه مث سربازی داشته باشی اما بلاخره نگاه ها سمتته چون حرفه ای هستی این مهمه

موفق باشی 2 روز نخوابیدم میرم بخوابم شرمنده اگه به هم ریخته تایپیدم

8. 5 کاربر از M0hsen3D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض

ممکنه اولش هدف این تاپیک این بودش که بیام ازتون کمک بگیرم واسه استخدام تو یه شرکت خارجی اما الان مرجع خوبی شده واسه کسایی که می خوان تو این زمینه کمی اطلاعات به دست بیارن. خوشبختانه دوستان گزینه های خیلی خوبیو مطرح کردن که حداقلش به من خیلی کمک کرد. از طرف دیگه این تاپیک فقط مربوط به منم نمیشه. شما هم اگه علاقه داشته باشین می تونین بیاین اینجا و تجارب تونو در اختیار دیگران قرار بدین شاید بتونین به افرادی که تو این زمینه تخصص دارن کمکی بکنین تا به پیشرفتای بزرگی برسن و باعث افتخار منو و تو بشن. اینکه بیایم خرابشون کنیم مطمئنن به خودمون هم ضربه می زنیم. یه نیگاه به اطرافت بنداز! فک نمی کنی که به اندازه کافی تو جامعه جهانی ضربه خوردیم و الان دیگه باس فکر تعمیرش باشیم ؟

تا دلت بخواد ازینا هست . ولی ادم درست حسابی و نسبتا حرفه ای می خوان . نه مثل ایرانی ها
    محض اطلاع شما 43% ناسا رو ایرانیا تشکیل میدن. بیشتر مردم ایران ذهنیتشونو فراتر از مکان زندگیشون گسترش نمی دن. چون تو مصیبیت زندگی کردن و باهاشون بدرفتاری شده فک می کنن کل دنیا هم وضع به همین منواله. مشکل کشور ما (البته بهتره بگم مشکلی که واسه کشور ما درست کردن) اینه. شرکتای غربی به خاطر ایده های منحصر به فرد، "دلار" میدن. فک می کنی به خاطر چی پیشرفت کردن ؟ وقتی Wii میاد با طرح جدید اما گرافیک گیم کیوبش قدرت اولیه بازارو به دست می گیره به خاطر ایده پردازی های منحصر به فردش بوده. من قبلا مفصل تو این زمینه صحبت کردم و مثال هایی از فیلم نامه و غیره زدم که می تونه انقلابی رو پدید بیاره که دیگه سرتونو درد نمیارم. اما کجای ایران یه همچین کاریو می کنن ؟ اگه کشور ما همچین فاکتوریو داشت که الان کشورای غربی تو جیبمون بودن با این همه استعدادایی که ایرانیا دارن که متاسفانه همه روزه شاهد فرار مغزها هستیم. نمونه ش خود همین فورام. بچه های با انگیزه ای رو می بینم که میان کارای منحصر به فردی رو با همین امکانات مزخرف و بودجه ناچیز و تلاش شبانه روزی ارائه میدن. مثلا همین محسن که میاد می گه دو روزه نخوابیدم داره بلف نمیزنه. مطمئن باش خیلی از ایرانیا هستن که دغدغه های فکری و روحی زیادی دارن و با تمام اینا دارن تلاششونو می کنن.
    حالا حسابشو بکن که مثل کشورای غربی تمام امکانات رفاهی زندگی و غیره رو در اختیارشون بذارن. فکر نمی کنی که انقلابی رو پدید میارن ؟
    یه موضوع دیگه رو هم فراموش نکن. ما تازه وارد این عرصه شدیم و سالها طول کشیده تا بعضی کشورای غربی و آسیایی تو این زمینه سر دم دار بشن. اما ایرانیای باهوش می تونن تا حدی گذشته رو جبران کنن اگه یه سری فاکتورا رو رعایت کنن که از حوصله این بحث خارجه.

یونتی و یو دی کی تخصص نیست .
    اتفاقا بر عکس. شرکتایی رو دیدم که روی کار با یکی از همین موتورایی که قید کردین تاکید داشتن. چون اونا خوب می دونن که این موتورا کاربرای زیادی رو دارن و این می تونه نوعی از توانایی فردی رو نشون بده. این که چیز بدی نیست. حکم اینو داره که اکثرا برای مدلسازی از تری دی مکس استفاده می کنن اونوقت باس بگیم تری دی مکس تخصص نیست ؟ هر دوشون نرم افزارن و تو قسمتای مختلف کار هم ازشون استفاده میشه.

اما تازگیا یه موج جدیدی درباره یونیتی و یو دی کی راه افتاده که هر کسی مثل نوار از پیش ضبط شده میاد اینو میگه. فرض کنین شما تو برنامه نویسی و طراحی فوق حرفه ای هستین. اونوقت توانایی هاتونو تو چه موتوری می خواین نشون بدین ؟ نکنه خودتون می تونین موتور حرفه ای بنویسین که از یونیتی و یو دی کی بهتر عمل می کنه و می تونه کل دنیا رو بترکونه ؟ اگرم اینطوری باشه نشون میده که شما تخصصت اینه و می تونی اینکارو بکنی. اما اونایی که تخصصشون این نیست تکیفشون چیه ؟
    از طرف دیگه متاسفانه چون خیلیا رو بازی دو بعدی کار می کنن فکر می کنن که استفاده از همچین موتورایی کار ساده ایه به این معنی که یه کاراکتر بسازیو و چند تا محیط بافتگذاری کنی و تمام. فرض کنین که می خواین یه محیط بزرگی با آبجکتا، سایه های Realtime و تمام ایفکتای واقع گرایانه ای که به ذهنتون میرسه بسازین. اونوقت آیا دانش بهینه کردن کار رو هم دارین که به عنوان مثال در انتهای کار با افت فریم و مموری مواجه نشین و حالا بیا درستش کن ؟
    آیا به تمام دانش های مربوط به bake کردن و occlusion و probe و تمام پلاگینای حرفه ای که به یونیتی اضافه میشه و هر کدومشون ماه ها و یا شایدم سالها زمان میبره تا یاد بگیرن مسلطین ؟

اگه اینطوری باشه که دیگه باااااابااااااااااا حرفه ای

کلام آخر: ممکنه کل انرژی که اینجا صرف کردم آب در هاون کوبیدن بوده باشه اما خوشحالم از اینکه آفریننده با تمام لطفی که بهم کردو منو تو این کشور مدرن و فوق پیشرفته ایران اسلامی به دنیا آورد همچنان دارم تلاش می کنم و نا امید نمی شم و امیدوارم همه بچه ها هم به هیچ عنوان تو زندگی شون نا امید نشن و آخرین تلاششونو بکنن. حتی اگه تمام اینا به همون نقطه صفر منتهی بشه.
    Last edited by Homunculus; 23-09-2013 at 22:18.

10. 2 کاربر از Homunculus بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض

آپدیت:

واسه آپدیت این قسمت بد نیست که جواب ایمیل اتوماتیک مایکروسافت رو هم ببینیم و کمی با سیاست های شنگول و منگولش آشنا بشیم:

NOTICE: By contacting Microsoft, you acknowledge and agree that:

(1) Microsoft is constantly evaluating and pursuing game concepts, and unless and until we sign a contract, we don’t have any kind of formal relationship; and

(2) receiving and evaluating any proposed concept from you will not preclude Microsoft from offering, promoting, or developing products that compete with your game or concept, or working with others to do so. If you do not agree, you must not provide any further information or materials to Microsoft regarding your concept.
    جدا از اینکه اول ایمیل میدی و بعدش شرایط شونو قید می کنن اما نکته دومش خیلی جالبه. یعنی صورت محترمانه اینه که بگیم: اگه ما ایده تونو برداشتیم و بخوایم بر اساسش بازی بسازیم و باهاتون رقابت کنیم یه وقت ناراحت نشینا. اکی ؟ اگه خواستین ایده تونو شر نکنین.
    Last edited by Homunculus; 30-09-2013 at 15:05.

12. 3 کاربر از Homunculus بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 9 از 9 اولاول ... 56789

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •