تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 1 از 1

نام تاپيک: تخفیف " 30درصدی" آزمونهای پارسه (در همه رشته ها و شهرهای ایران!)

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض تخفیف " 30درصدی" آزمونهای پارسه (در همه رشته ها و شهرهای ایران!)

باسلام خدمت دوستان گرامی
    دوستان ما(من و 25تا دیگه از دوستام) تونستیم از یکی از نمایندگیهای پارسه تخفیف 30درصدی بگیریم
    بالاخره تونستیم کارمونو بکنیم و تخفیفمونو بگیریم ازشون ن ن
    گفتم اینجام بگم که اگر کسی خواست معرفیش کنیم و اونم 30درصد تخفیف بگیره از پارسه و حالشو ببره

اینجام مطرح کردم که اولا دوستان بتونن از این تخفیف استفاده کنم ثانیا جامعه آماری پارسه بره بالا

اما چجوری:
    شما همینجا یا تو پیام خصوصی بهم اطلاع بدید تا اسم نمایندگی رو خدمتتون عرض کنم سپس شما از طریق سایت اصلی پارسه میرید و شماره تلفن اون نمایندگی پارسه رو برمیدارید و زنگ میزنید که تو فلان گروهیم و بعد دیگه همه ی کارهارو میتونید از طریق نمایندگی انجام بدید(من اینجا نه پولی از کسی خواهم گرفت و نه چیزی فقط اسم نمایندگی رو میگم بهتون همین)

اگر هم از تاپیک استقبال شد که دیگه تویه همین پست اولم اسم نمایندگی رو مینویسم

این برای تمامی رشته ها و شهرهای تحت پوشش پارسه صدق میکند-که با یه فرم انتقالی که بهتون میدن همه چیز حل میشه-اگر بیشتر خواستید سوال بپرسید از خود نمایندگی که اسمشو میگم بهتون بپرسید چون بعد میگید دارم تبلیغ یا کلاه برداری میکنم

باز هم میگم من نه نفعی میبرم(البته شاید 5درصد به من تخفیف بیشتری بدن شاید!) نه چیزی فقط واسه اینکه جامعه آماری بره بالاتر
    + اینکه حتی این تاپیک بسته بشه واسم مهم نیست چون هیچ سودی نمیبرم
    Last edited by aref10; 21-08-2013 at 15:32.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •