تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: کمک برای انتخاااب رشته (رتبه 3000 منطقه 1 رشته ریاضی)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض کمک برای انتخاااب رشته (رتبه 3000 منطقه 1 رشته ریاضی)

با سلام خوااااهشااا سواله منو بخونین واگه میدونین زود جواب بدین ..چون چیزی تا پایان انتخاب رشته نمونده.......من رتبه3000منطقه 1 رشته ریاضی شدم(از تهران).......خودم با توجه به شناخت هایه کمی که از رشته ها پیدا کردم دیدم که به رشته هایه مکانیک و صنایع و عمران و شیمی نسبت به بقیه رشته هااا بیشتر علااققه داارم........البته مکانیک و عمران رو از اون دوتا بیشتر دوست دارم.......ولی درمورد بازار کارشون خیلی اطلاعی ندارم......با توجه رتبم و انتخاب رشته های مجاز که کردم اگه بخوااام مکانیک یا عمران برم باید دانشگاه هاایی مثل تبریز و امام خمینی قزوین بوعلی همدان و..... برم درحالی که اگه بخوااام برم صنایع یا شیمی میتوونم دانشگاه هایی مثله صنعتی اصفهان و فردوسی مشهد و شیراز و.... برم...........حالا به نظر شمااا کدومش بهترهه باتو جه به بازارکارش و اعتباار مدرک دانشگاهشون

امااا سواله دومم ........جدیدن شنیدم که میگن دانشگاه صنعتی اصفهان جو خیلی بد و پلیسی داره تا جااایی که چند نفر تووش خودکشی کردن........می خواستم از کسااای که تویه این دانشگاه اخیرا فارغ التحصیل شدن یا دارن می خونم بپرسم این جو پلیسی و سختگیری هااا حتی تویه درس و.... درسته وااقعا؟؟؟

و سواااله سومم اینه که من تویه انتخاب رشته مجازی که زدم دیدم میتونم صنایع دانشکده سلامت و ایمنی وابسته به علوم پزشکی تهران رو برم...........می خواستم بدونم اسن دانشکده چقدر اعتبااار داره ؟؟ چون میگن وابسته به بهشتی هست میشه مدرکشو معادل اون در نظر گرفت و آیا از صنعتی اصفهاااان و فردوسی مشهد و..... بهتره؟؟
    .
    و سواله چهارمم اعتبار علمی و امکانت خوابگاهی دانشگا هایه: صنعتی اصفهان و اصفهان و شیراز و صنعتی شیراز و فردوسی مشهد ....نسبت به هم چطووورین؟؟
    .
    و در نهااایت اگه خودتون با توجه به رتبه و علایقی که تویه رشته هاا دیدین دانشگاهی رو مد نظر دارین که هم از نظر شرایط و امکانات رفاهی و خوابگاهی بخوب باشه هم از جهت اعتباار علمی و خیلی دور نبودنش از تهراااان.......بهم بگییییییین............خییلی ممنون ازتووون فقط توروخدااااااااااااااااااا اا زود تر بگیییییییییییییییییین:-S

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    گودر

پيش فرض

با سلام خوااااهشااا سواله منو بخونین واگه میدونین زود جواب بدین ..چون چیزی تا پایان انتخاب رشته نمونده.......من رتبه3000منطقه 1 رشته ریاضی شدم(از تهران).......خودم با توجه به شناخت هایه کمی که از رشته ها پیدا کردم دیدم که به رشته هایه مکانیک و صنایع و عمران و شیمی نسبت به بقیه رشته هااا بیشتر علااققه داارم........البته مکانیک و عمران رو از اون دوتا بیشتر دوست دارم.......ولی درمورد بازار کارشون خیلی اطلاعی ندارم......با توجه رتبم و انتخاب رشته های مجاز که کردم اگه بخوااام مکانیک یا عمران برم باید دانشگاه هاایی مثل تبریز و امام خمینی قزوین بوعلی همدان و..... برم درحالی که اگه بخوااام برم صنایع یا شیمی میتوونم دانشگاه هایی مثله صنعتی اصفهان و فردوسی مشهد و شیراز و.... برم...........حالا به نظر شمااا کدومش بهترهه باتو جه به بازارکارش و اعتباار مدرک دانشگاهشون

امااا سواله دومم ........جدیدن شنیدم که میگن دانشگاه صنعتی اصفهان جو خیلی بد و پلیسی داره تا جااایی که چند نفر تووش خودکشی کردن........می خواستم از کسااای که تویه این دانشگاه اخیرا فارغ التحصیل شدن یا دارن می خونم بپرسم این جو پلیسی و سختگیری هااا حتی تویه درس و.... درسته وااقعا؟؟؟

و سواااله سومم اینه که من تویه انتخاب رشته مجازی که زدم دیدم میتونم صنایع دانشکده سلامت و ایمنی وابسته به علوم پزشکی تهران رو برم...........می خواستم بدونم اسن دانشکده چقدر اعتبااار داره ؟؟ چون میگن وابسته به بهشتی هست میشه مدرکشو معادل اون در نظر گرفت و آیا از صنعتی اصفهاااان و فردوسی مشهد و..... بهتره؟؟
    .
    و سواله چهارمم اعتبار علمی و امکانت خوابگاهی دانشگا هایه: صنعتی اصفهان و اصفهان و شیراز و صنعتی شیراز و فردوسی مشهد ....نسبت به هم چطووورین؟؟
    .
    و در نهااایت اگه خودتون با توجه به رتبه و علایقی که تویه رشته هاا دیدین دانشگاهی رو مد نظر دارین که هم از نظر شرایط و امکانات رفاهی و خوابگاهی بخوب باشه هم از جهت اعتباار علمی و خیلی دور نبودنش از تهراااان.......بهم بگییییییین............خییلی ممنون ازتووون فقط توروخدااااااااااااااااااا اا زود تر بگیییییییییییییییییین:-S

در مورد دانشگاه بوعلی خدمت شما عرض کنم که بهترین رشته ی مهندسیش مکانیکش هست (من خودم برق میخونم اینجا و توصیه اکید میکنم هیچکس برق بوعلی نیاد). از نظر اساتید و اینا. ولی خب کل دانشکده مهندسی، از اون سطح عالی برخوردار نیست. متوسط هست و با رتبه ای که داری میتونی انتخاب های خیلی بهتری داشته باشی. توصیه میکنم یادگار ماندگار قلمچی رو بگیر و حتما نگاش کن و از تو اون انتخاب کن که من خودم سال 88 دقیقا میدونستم برق بوعلی میارم و با توجه به همون انتخاب کردم.

در مورد صنعتی اصفهان که چیزی نمیدونم و توصیه میکنم فردوسی هم نری. جوش با توجه به اون چیزی که نگرانیته، اصلا خوب نیست. میمونه دانشگاه شیراز، که یک سال اینجا برق خوندم. عالیه این دانشگاه. عالی. به روزانه ها خوابگاه میده کلی امکانات رفاهی میده. صنعتی شیراز هم پایین تر از دانشگاه شیراز هست و با این رتبه بیایی شیراز بهتره.

از نظر اعتبار علمی اینجوریه: دانشگاه صنعتی اصفهان و شیراز و فردوسی و صنعتی تبریز یه سطح > دانشگاه اصفهان> دانشگاه صنعتی شیراز > دانشگاه بوعلی. البته توی مهندسی.

ناظر انجمن آموزش عالی Alireza SM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

با اين رتبه حيفه كه برق نخونين

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام
    اول اینکه طبق علاقه رشته تون رو انتخاب کنید
    دوم اینکه از من به شما نصیحت طرفای دانشگاه هایی مثل تبریز ،ارومیه و... نرید که اگه احیانا بخواید انتقالی بگیرید اصلا بهتون انتقالی نمی دن
    با این رتبه بعد از تهران(اگه ساکن تهران هستید)دانشگاههایی که گفتید+دانشگاه کاشان مکانیک خوبی داره،ولی شما احتمالا اصفهان و شیراز خیلی راحت می آرید
    یاعلی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •