تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: صدای تک بوق موقع روشن کردن Lenovo Z500

داره خودمونی میشه P@rtex's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

7 صدای تک بوق موقع روشن کردن Lenovo Z500

سلام به همه

من یه لپ تاپ لنوو z500 گرفتم که تو دو روز اول خیلی خوب کار می کرد و مشکلی نداشت تا اینکه روز سومی که خریده بودم صبح که اومدم روشنش کنم یه صدای عجیبی موقع روشن شدن داد.صدایی شبیه صدای بوق بایوس (bios beep) که تو روزهای اول اصلا خبری ازش نبود (کاملا مطمئنم) و تو بقیه lenovo z500 ها هم این صدا وجود نداره.پس مطمئنا بعدا این صدا پیدا شده.
    صدای بایوس رو هم از تنظیماتش بستم.چند بار درایوی که ویندوز رو نصبیده بودم رو فرمت کردم و چند بار ویندوز نصب کردم و چندین بار هم بایوس رو ریست کردم و برگردوندم به تنظیمات کارخانه و حتی بایوس رو هم خواستم آپدیت کنم که دیدم ورژن آخر هستش ولی هیچ کدوم از این کارا جواب نداد و اون صدا هنوز پابرجاست.
    یه صدای تک بوق هستش و اصلا ممتد نیست و درست موقع روشن شدن لپ تاپ میاد این صدا.
    اینم بگم که من شبش به این لپ تاپ یه ماوس خراب وصل کرده بودم که دکمه اسکرولش کار نمی کرد و تعمیری بود و نمی دونم می تونه این مشکل از اون باشه یا نه!
    همچنین صدای فن لپ تاپ من نسبت به بقیه مدل های مشابهش بیشتره.
    خواستم بپرسم ببینم شما می دونین این مشکل چیه و چرا بوجود اومده و چطوری میشه حلش کرد؟
    اینم بگم که لپ تاپ رو حدود یه هفته ای میشه که خریدم و گارانتی داره.
    به نظرتون ببرمش گارانتی میشه کاری براش کرد یا فقط وقت تلف کردنه؟ اصلا کاری براش می کنن به نظرتون یا از سرشون وا می کنن منو ؟ اینم بگم که من شهرستان هستم و گارانتی تهران.
    ممنون میشم راهنمایی کنین منو

اگه نباشه جاش خالی می مونه سعید1400's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

همه بایوس ها در هنگام درست بوت شدن سیستم یک بوق کوتاه در شروع کارد میزنند که این بوق به معنی درست و کامل کار کردن تمامی نرم افزارها و سخت افزارهای اصلی سیستم است.
    اما شنيدن هر صدايي غير از يك تك بوق كوتاه، يعني بوق‌هاي ممتد و منقطع، بيانگر يك ايراد اساسي در سيستم است.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3. این کاربر از سعید1400 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه P@rtex's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

همه بایوس ها در هنگام درست بوت شدن سیستم یک بوق کوتاه در شروع کارد میزنند که این بوق به معنی درست و کامل کار کردن تمامی نرم افزارها و سخت افزارهای اصلی سیستم است.
    اما شنيدن هر صدايي غير از يك تك بوق كوتاه، يعني بوق‌هاي ممتد و منقطع، بيانگر يك ايراد اساسي در سيستم است.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    دوست عزیز تو پست اولم که گفتم:

"صدایی شبیه صدای بوق بایوس (bios beep) که تو روزهای اول اصلا خبری ازش نبود (کاملا مطمئنم) و تو بقیه lenovo z500 ها هم این صدا وجود نداره.پس مطمئنا بعدا این صدا پیدا شده."

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •