تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: کدام تیم قهرمان سی-ال 2013 خواهد شد ؟

راي دهنده
65. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • بایرن مونیخ

40 61.54%
  • بروسیا دورتموند

25 38.46%
صفحه 20 از 20 اولاول ... 101617181920
نمايش نتايج 191 به 197 از 197

نام تاپيک: لیگ قهرمانان اروپا |فصل 2013-2012 | فینال

مدیر انجمن بازی Masoud King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    فعلا مشهد!

پيش فرض

مصاحبه جالب و خواندنی جورجو کیلینی

FCBayern.ir - جورجو کیلینی مدافع محبوب و بزرگ باشگاه یوونتوس ایتالیا مصاحبه خواندنی با شبکه ورزشی dmr آلمان انجام داده است. او دراین مصاحبه از بایرن، تیم ملی آلمان، روابط خارجی و تاریخ دو کشور آلمان و ایتالیا و باشگاه یوونتوس صحبت نموده است.

به گزارش وب سایت رسمی کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران؛ جورجو کیلینی دانشجوی سال آخر رشته علوم اجتماعی از دانشگاه تورینو ایتالیا می باشد. با هم به گوشه ای از این مصاحبه جالب توجه می نماییم :

- بایرن مونیخ این فصل بهترین و مشکل ترین حریفی بوده که تا حالا دیدم و با آن مبارزه کردم. ما هرچه از دستمان برمی آمد در بازی برگشت انجام دادیم ولی موفق نشدیم.

- بایرن واقعا لیاقت قهرمانی را داشت. آنها بهترین بودند. من به مدیران و بازیکنان این تیم تبریک می گویم. دورتموند هم واقعا تیم خوب و بزرگی بود ولی آنها هم نمی توانستند حریف بایرن شوند.

- درگیری با مهاجمان حریف و جنگ روانی از سوی من علیه آنان از شگردهای من می باشد من واقعا بازیکن خشنی هستم ولی روح لطیفی دارم .البته با توجه به ظاهرم هیچ کس این را باور نمی کند.

- بله ،من هنوز واقعا معتقد هستم بایرنی ها واقعا فرا زمینی در خلال این فصل بازی می کنند. مارکیزیو و پوگبا هم با من موافقند.

- بایرن و یووه از خیلی جهات با یکدیگر شبیه هستند هر دو با سابقه ترین و تاریخی ترین باشگاه های کشور خود هستند. هر دو عناوین زیادی را بدست آوردند و رکوردار کشور خود هستند. هر دو بسیار زیاد به فینال لیگ قهرمانان رفته اند و شکست نیز خورده اند. هر دو باشگاه در امر نقل و انتقالات بازیکنان عالی عمل می کنند و بسیاری از موارد دیگر.

- کونته هم عقیده دارد ما باید مدل بایرن مونیخ را در ایتالیا پیاده کنیم و من هم صد درصد با او موافقم.

- پس از شکست در برابر بایرن یک خبرنگار ایتالیایی از من پرسید خجالت نکشیدید از بایرن باختید و خذف شدید؟ تیم ملی آنها که همیشه از ما شکست می خورد!! در آن لحظه آن قدر عصبانی شدم که میخواستم فک آن خبرنگار ابله را پیاده کنم. کونته مانع این کار شد.

- یوونتوس برای رسیدن به مراحل بالاتر در اروپا باید خود را تقویت نمایند و نقاط ضعف خود را زود برطرف کند دقیقا مانند کاری که مونیخی ها آن را پیشتر انجام دادند.

- هاینکس واقعا مربی خوبی است چرا الان آلمانی ها بعد از جام جهانی از او استفاده نمی کنند !!؟

- روابط سیاسی آلمان و ایتالیا بسیار خوب است هر دو کشور به هم کمک زیادی نمودند.اگر شما تاریخ را خوانده باشید می بیند این دو کشور بارها مقابل اعراب مغولها و ترکها باهم متحد بودند هر دو کشور نیر در جنگ جهانی جز متحدین بودند. ایتالیایی ها با آلمانی ها فقط در زمینه فوتبال با یکدیگر رقیب هستند ولی دشمنی خاصی دیگر بین آنها وجود ندارد.

- دلیل دشمنی بالوتلی را با ژرمن ها نمی دانم ولی واقعا او از آلمان ها بدش می آید ولی بقیه مانند او فکر نمی کنند.

- کلوزه واقعا بازیکن بزرک و با اخلاقی است. من واقعا خوشحالم او در سری آ بازی می کند. آنها ما را در جام حذفی شکست دادند.

- آلمان به همراه اسپانیا و ایتالیا مدعی اصلی جام جهانی هستند البته برزیل میزبان را هم نباید فراموش کرد.

2. 4 کاربر از Masoud King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

مدیر انجمن بازی Masoud King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    فعلا مشهد!

پيش فرض

اینو دیشب دیدم و کلی خاطره اون سال برام زنده شد
    اولیور کان که خشن ترین و با تعصب ترین بازیکن تیمش بود تو اون بازی بازیکن خودی که برای خوشحالی میاد سمتش رو کنار میزنه میاد و همچین کاری میکنه

4. 12 کاربر از Masoud King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

6. 5 کاربر از Masoud King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

رده بندی لیگ ها و تیم ها در پایان فصل

Country Ranking

Team Ranking

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لالیگا به سلطه 4 ساله پریمیر لیگ خاتمه داد و برای 16 مین بار صدر اروپا رو گرفت تا تنهایی اول باشه

8. 5 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز wooooow's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2012
    محل سكونت
    لاهیجان

پيش فرض

این الان بر چه اساسی هست ؟؟

حـــــرفـه ای City 17's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    HEV suit

پيش فرض

این الان بر چه اساسی هست ؟؟
    ملاکی که یوفا همیشه برای رده بندی در نظر می گیره، مجموع نتایج 5 سال آخر هر باشگاه/لیگ در رقابت های اروپایی(CL و EL) هست، امتیازهای هر باشگاه/لیگ در هر سال در هر ستون و در ستون آخر مجموع امتیازات در 5 سال نوشته میشه، برای مثال در همین جدول در سال آینده ستون اول(فصل 2009-2008) حذف میشه و به دنبال اون اعداد 28 ، 22 ، 25 ، 14 و 28 برای پنج تیم بارسلونا ، بارن مونیخ ، چلسی ، رئال مادرید و یونایتد با نتایج این تیم ها در سال بعد جایگزین میشه و با فرض اینکه این 5 باشگاه در سال آینده عملکرد یکسانی داشته باشند(شرایط فرضی) بیشترین افزایش در امتیازات(صعود) را به ترتیب در رئال مادرید، بایرن مونیخ ، چلسی ، یونایتد و بارسلونا خواهیم دید چون با حذف فصل 2009-2008 تیم هایی که در اون فصل موفق تر عمل کردند بیشتر متضرر میشند و طبیعتا برای بقا در رتبه های بالا باید نتایج به مراتب بهتری کسب کنند.

11. 4 کاربر از City 17 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن هنر هفتم بردیا's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض توزیع درامد فصل 2013-2012 چمپیونزلیگ

یوفا دیروز گزارش مالی مربوط به فصل 2013-2012 رو منتشر کرد.
    در کل مبلغ 904 میلیون یورو بین تیم ها تقسیم شده که از این بین یوونتوس به عنوان پردرآمد ترین تیم رقابت ها شناخته شده در حالی که در مرحله یک چهارم نهایی توسط بایرن مونیخ حذف شده بود.
    درآمد تعلق گرفته به تیم ها بر اساس چند پارامتر تعلق میگیرد

هر برد در مرحله گروهی:1 میلیون یورو
    هر تساوی در مرحله گروهی:500هزار یورو
    صعود به یک هشتم:3,500,000 هزار یورو
    صعود به یک چهارم:3.900.000 هزار یورو
    صعود به نیمه نهایی:4.900.000
    نایب قهرمان :6.500.000
    قهرمان:10.500.000

همچنین به هر تیم مبلغی به عنوان TV Market Pool تعلق میگیره که بر اساس حق پخش تلویزیونی در آن کشور میباشد که به طور مثال به یوونتوس 44میلیون یورو و به میلان 36 میلیون یورو تعلق گرفته است در حالی که بایرن و دورتمند که فینالیست های این فصل بوده اند به ترتیب مبلغ 19 و 21 میلیون یورو تعلق گرفته است که به دلیل تفاوت حق پخش در دو کشور میباشد.

10 تیم صدر نشین
    یوونتوس:65 میلیون یورو
    بایرن مونیخ:55 میلیون یورو
    بروسیا دورتموند:54 میلیون یورو
    میلان:51 میلیون یورو
    رئال مادرید:48 میلیون یورو
    بارسلونا:45 میلیون یورو
    پاریس:44 میلیون یورو
    منچستر یونایتد:35 میلیون یورو
    مونت پلیه:32 میلیون یورو
    مالاگاک32 میلیون یورو

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

13. 8 کاربر از بردیا بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •