تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: گالری تصاویر هدفون و تجهیزات مربوطه

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2013

12 گالری تصاویر هدفون و تجهیزات مربوطه

فکر کردم شاید بد نباشه یه تاپیک باشه که دوستان تصاویر مربوط به هدفون و تجهیزات صوتی مرتبط با هدفون رو بزارن تا کاربرای دیگه ببینن. هدفون، استند، دک، آمپلیفایر، اینترکانکت، کابل برق و اتصالات، حتی میز صندلی اختصاصی در صورتیکه سیستمون دسکتاپ هست.

2. این کاربر از flipp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

برای اینکه استارت تاپیک زده بشه و چشم ما به جمال سیستم دوستان روشن بشه اول خودم یه عکس میزارم.
    به نظر من یکی از مهمترین بخش های هر ستاپ صوتی، سورس هست. من از Shanling DAC-50 استفاده میکنم که 24/196 هست و واقعا فوق العاده ست،این برند در ایران دارای نمایندگی رسمی فروش هست! میدونم که خیلی از دوستان هدفون باز در تهیه تجهیزات هدفون مشکل دارند، و شاید براشون جالب باشه بدونن همچین برندهای های-اندی در ایران فروخته میشه:

4. 6 کاربر از flipp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

اولین آمپ هدفون هایبرید که ساختم. در اصل پورتابل بود و لامپ می بایست داخل جعبه قرار میگرفت ولی اینجوری ساختم که زیباتر بشه

Last edited by flipp; 14-07-2013 at 16:30.

6. 5 کاربر از flipp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن MP3 Player t-jays's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    اگر با هم ادغام بشه احتمالا بهتره
    موفق باشید.

8. 2 کاربر از t-jays بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

سلام؛
    اخه من دیدم در مورد عکس های جالب هست ولی من قصدم این بود تو این تاپیک دوستان عکس سیستم های خودشون رو بزارن که ببینیم وضعیت چیه

10. 2 کاربر از flipp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای rave-87's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

برای اینکه استارت تاپیک زده بشه و چشم ما به جمال سیستم دوستان روشن بشه اول خودم یه عکس میزارم.
    به نظر من یکی از مهمترین بخش های هر ستاپ صوتی، سورس هست. من از Shanling DAC-50 استفاده میکنم که 24/196 هست و واقعا فوق العاده ست،این برند در ایران دارای نمایندگی رسمی فروش هست! میدونم که خیلی از دوستان هدفون باز در تهیه تجهیزات هدفون مشکل دارند، و شاید براشون جالب باشه بدونن همچین برندهای های-اندی در ایران فروخته میشه:

خب خوشبختانه، بدليل وجود اسپيكرهاي گرون قيمت از قديم الايام، وجود سورس هم امكان پذير شده در ايران
    ولي چونكه سابقه هدفون در ايران بسيار كمتر از اسپيكر هستش، وسايل براي اون بسيار كميابه، درسته دك رو ميشه براي هدفون هم استفاده كرد، ولي مشكل اصلي ما در ايران، نبود آمپ درست حسابي هستش و نه دك
    رده بندي اهميت وسايل سيستم صوتي توي هدفون اينطوريه: ١- هدفون ٢- آمپ ٣- دك ٤- كابل و الباقي
    البته ٣ سالي ميشه كه هدفون هاي بسيار معتبري توي ايران وارد ميشه ولي هنوز اون آمپ هايي كه بايد، هنوز وارد نشدن
    سلام؛
    اخه من دیدم در مورد عکس های جالب هست ولی من قصدم این بود تو این تاپیک دوستان عکس سیستم های خودشون رو بزارن که ببینیم وضعیت چیه
    اون تاپيك در اصل براي همين بود( توي پست اولش گفته شده)، ولي چون مي دونستم كه دوستان علاقه ايي به عكس انداختن ندارن و از اون طرف ممكن جو چندان درستي، ايجاد نشه، براي همين عنوانش كلي تر انتخاب شد تا بيشتر به عمرش ادامه بده. وگرنه اگر مثل سايت هايي مثل هدفايي كه طرفدارانش زيادن و از لحاظ بودجه، مثل مردم ما مشكل ندارن، باشه، عنوانش هميني ميشد كه شما زحمتش رو كشيدين
    Last edited by rave-87; 14-07-2013 at 18:35.

12. 3 کاربر از rave-87 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

الان تاپیکهای سیستمهای تلویزیونی، کنسولهای بازی، سیستمهای کامپیوتری ؛ کاربران رو در انجمن داریم...

اینهم میتونه موضوع جالبی باشه و ایده های خوبی رو بده...البته فرقی نداره تلفیق با تاپیک خوب قبلی یا هر دو مستقل، بهرحال سیستمهای مختلف مطرح میشه.

14. 3 کاربر از Arash4484 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •