تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 9 اولاول ... 56789
نمايش نتايج 81 به 83 از 83

نام تاپيک: "انگیلیسی در خواب Has anyone used ؟؟؟

کاربر فعال تالار .Net senaps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

ببخشید پادکست چیه؟من نشنیدم تا حالا! میشه انگلیسی پادکست رو بنویسین تا تلفظشم یاد بگیرم؟ممنونم
    پادکست یه سری فایل های صوتی میباشن که طرف میاد صحبت میکنه....
    مثلا ESL POD یه گروهی هستن که هر جلسه، در مورد یه تاپیکی به مدت چند دقیقه صحبت میکنن و بعدش لغات اساسیش رو میاره توضیح میده که چی به چیه!!
    متنش هم به انگلیسی قرار میگیره( البته مال امریکایی هاست و مطلب فارسی داخلش پیدا نمیشه! :|)....
    چیزی که پادکست ها رو عالی میکنه اینه که شما رو با اصطلاحات روز اون کشور اشنا میکنه!!!

eslpod.com
    رو برید و یکی از فایل هاش رو انتخاب کنین، لازم نیست حتمی برید از شماره‌ی اولش(البته 12) شروع کنین، ولی خوب از اخر اخر هم شروع نکنین چون ممکنه کلماتی به کار برده بشن که بلد نیستین! :|

یادگیریش اینهمه بالاس یاد نگیره ! اونوقت توی خواب که درصد یادگیری پایینه زور میزنه یاد بگیره ؟! برو کلاس زبان اصلا هم کتاب رو دنبال نکن ! ما یه معلمی داشتیم که اصلا کتاب رو باهامون کار نمیکرد ! فقط در مورد مسائل اجتماعی و ... حرف میزد (به انگلیسی) تو هم مجبور میشدی نظرتو بگی ! کم کم زبانو یاد میگرفتی ! کلمات جدیدی یاد میگیری و ... . از من میشنوی زبانو با گرامر یاد نگیر چون خیلی سخت میشه . خود به خود که حرف زدنو شروع کنی جملات واست یه جورایی سر هم بندی میشن و چیدمانشون درست میشه ! بدون اینکه در مورد جمله فکر کرده باشی !
    شرمنده زیاد حرف زدم
    گرامر واقعا مهمه!! من این گرامره رو ول کردم و اومدم مکالمه و خوندن کار کردم!! الان لسنینگ در حد عالی، ریدینگ عالی، اونوقت رایتینگ متوسط! :|
    میخوام بگم تناسبی بین نوشتن و خوندن و حرف زدنم برقرار نیست و هرکاری میکنم، نمی‌تونم بشینم دوباره از 0 گرامر بخونم!! البته جملاتی که مینویسم زیاد هم مسخره نیستن و مطلب طولانی و اینا نوشتم و طرف مقابل کامل می‌فهمه چی میگم، ولی خوب بازم گاهی برخی کلمات رو بد میارم!! :|
    Last edited by senaps; 29-06-2013 at 17:44.

2. 3 کاربر از senaps بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز MR.CART's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

گرامر واقعا مهمه!! من این گرامره رو ول کردم و اومدم مکالمه و خوندن کار کردم!! الان لسنینگ در حد عالی، ریدینگ عالی، اونوقت رایتینگ متوسط! :|
    واسه لسنینگ چیکار کردی؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

پادکست یه سری فایل های صوتی میباشن که طرف میاد صحبت میکنه....
    مثلا ESL POD یه گروهی هستن که هر جلسه، در مورد یه تاپیکی به مدت چند دقیقه صحبت میکنن و بعدش لغات اساسیش رو میاره توضیح میده که چی به چیه!!
    متنش هم به انگلیسی قرار میگیره( البته مال امریکایی هاست و مطلب فارسی داخلش پیدا نمیشه! :|)....
    چیزی که پادکست ها رو عالی میکنه اینه که شما رو با اصطلاحات روز اون کشور اشنا میکنه!!!

eslpod.com
    رو برید و یکی از فایل هاش رو انتخاب کنین، لازم نیست حتمی برید از شماره‌ی اولش(البته 12) شروع کنین، ولی خوب از اخر اخر هم شروع نکنین چون ممکنه کلماتی به کار برده بشن که بلد نیستین! :|

میخوام بگم تناسبی بین نوشتن و خوندن و حرف زدنم برقرار نیست و هرکاری میکنم، نمی‌تونم بشینم دوباره از 0 گرامر بخونم!! البته جملاتی که مینویسم زیاد هم مسخره نیستن و مطلب طولانی و اینا نوشتم و طرف مقابل کامل می‌فهمه چی میگم، ولی خوب بازم گاهی برخی کلمات رو بد میارم!! :|

سایتی که معرفی کردی پولیه ای کاش پادکست هاشو اگه داری میذاشتی واسه دانلود...

صفحه 9 از 9 اولاول ... 56789

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •