تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: عدم شناخت پورت های USB

پروفشنال Lord of english's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض عدم شناخت پورت های USB

سلام.

دوستان متاسفانه در لپ تاپ ایسوس من وقتی ویندوز بالا میاد هرگونه حافظه خارجی از جمله فلش و هارد اکسترنال رو وقتی وصل میکنم پورت های USB نمیشناسن هیچ پیغامی هم در ویندوز مبنی بر عدم شناخت داده نمیشه و فقط صدای اون دینگ ویندوز که وقتی چیزی رو به سیستم وصل میکنی و میشناسه میاد ولی متاسفانه هیچ اثری از فلش یا هارد اکسترنال نیست. حالا اگه ویندوز ری استارت بشه در حالی که هارد اکسترنال و فلش به سیستم وصل هستش دیگه ویندوز میشناسدشون.

موندم چجوریه.چندین بار هم درایور USb رو پاک کردم و خود ویندوز در شروع مجدد اتوماتیک نصبشون کرد.بنظرتون مشکل چیه؟ضمنا همونطور که گفتم کلا با حافظه های خارجی مشکل داره حتی حافظه موبایل ولی اگر بلوتوث اکسترنال بهش وصل کنم بی چون و چرا میشناسه.

ممنون میشم بتونید کمکم کنید.

مرسی.

کاربر فعال انجمن لپ تاپ khelane's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

سلام
    شما برو تو بایوس لب تاب اونجا هرچیزی درمورد یو اس بی بود رو قعال کن
    بعد درست نشد شما فلش رو وصل کردی وصدای معروف به شنیدی که وصل شده برو تو دیوایس منیجر زیرش نوشته دیسک منیجمنت ببین اونجا فلشتون رو شناخته اگه شناخته بود ولی درایوش تو مای کامپیوتر نبود باید روش کلیک کنید(در بخش دیسک منیجمنت) اونجا روش راست کلیکت و change and letter path رو زده و اونجا یه حرف رو براش انتخاب کن و اکی رو بزن
    اگه مشکل حاد تر بود لطفا عکس بزار
    ضمنا یه کار دیگه هم میتونی انجام بدی وقتی تنظیمات بایوس رو انجام دادی یا اصلا انجام هم ندادی فلشتون رو وصل کنید و لب تاب رو روشن کنید بعد منو بوت رو بیارید بالا که اکثر لب تاب ها اف 12 هست ببین اونجا فلشتون رو میشناسه؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •