تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: █ خرید سامسونگ هوشمند سری 6 بدون 3D █

اگه نباشه جاش خالی می مونه soheildolatabadi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

5 █ خرید سامسونگ هوشمند سری 6 بدون 3D █

سلام مجدد دوستان عزیز و پوزش از تاپیک های متعدد ایجاد شده
    با تشکر از راهنمایی های قبلی دوستان به ویژه پرهام عزیز، چون موضوع خریدم تغییر کرد، مجبور شدم تاپیک جدید ایجاد کنم.
    خواهشمندم راهنمایی بفرمایید :

• آیا سامسونگ سری 6 که هوشمند باشه (Wireless داخلی) اما غیر سه بعدی باشه داره؟
    • اگه جواب مثبته، لطفا بهترین سری 6 رو در دو سایز 32 و 40 معرفی بفرمایید.

توضیح اینکه من به دلیل محدودیت بودجه 2 میلیون، تو خرید بین 40ES5960 و 40EH6920 و 32ES6950 موندم و مشکل اینه که 40ES5960 پنل و هرتز آنچنانی نداره - 40EH6920 هم که هوشمند نیست - 32ES6950 هم سایزش کوچیکه و سه بعدیش اصلا به دردم نمیخوره (فقط به دلیل پنل و سری6 بودن مد نظرمه) البته می دونم محدودیت بودجه من باعث مشکل شده ولی اگه بتونید راهنمایی کنید که آیا سامسونگ سری 6 که هوشمند باشه (Wireless داخلی) اما غیر سه بعدی باشه داره یا نه، بی نهایت ممنون می شم.

ارادتمند - سهیل

تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

دوستان عزیز مددی برسونید لطفا

پروفشنال parham511's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    Ma$aD

پيش فرض

نه متاسفانه، غیر 3 بعدی که هوشمند باشه فقط همین مدل EH5960 هست، منظور من ازین که TV بیخودیه اینه که به قیمتش نمی ارزه، چون قیمتش نزدیک ES6950 هست اما امکانات و پنلش ضعیفتر، اما اونقد هم بد نیست،
    ال جی مدلی که فقط اسمارت باشه زیاد داره، اون سایت LGcenter.ir برید مدلای خوبی پیدا میشه، بعد انتخاب مدلها از توی سایت به نمایندگیش برید و تصویرو از نزدیک ببینید و مقایسه کنید.

4. این کاربر از parham511 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

نه متاسفانه، غیر 3 بعدی که هوشمند باشه فقط همین مدل EH5960 هست، منظور من ازین که TV بیخودیه اینه که به قیمتش نمی ارزه، چون قیمتش نزدیک ES6950 هست اما امکانات و پنلش ضعیفتر، اما اونقد هم بد نیست،
    ال جی مدلی که فقط اسمارت باشه زیاد داره، اون سایت LGcenter.ir برید مدلای خوبی پیدا میشه، بعد انتخاب مدلها از توی سایت به نمایندگیش برید و تصویرو از نزدیک ببینید و مقایسه کنید.
    با تشکر از راهنمایی خوب شما، جناب پرهام خان آخرین سوال رو هم بپرسم و دیگه از دست من راحت بشید : راستش روی برند متعصب نیستم ولی LG رو زیاد نرفتم سمتش. به خاطر مجموع امکانات و ساپورت و .... ترجیح میدم سامسونگ بگیرم
    الآن در نهایت نظرم رو این دو تاست :

• 32ES6950
    • 40ES5960 بدون گارانتی

لبته اختلاف قیمتشون زیاده ولی جواب این دو سوال، منجر به انتخاب نهایی میشه

1. تو یه پزیرایی کوچیک (فاصله 6 متر) 32 اینچ خیلی کوچیک در میاد؟
    2. 6950 رو همیشه تو حالت شبکه های عادی و تصاویر عادی و بدون عینک ببینیم مشکلی نداره؟

یک دنیا ممنون از وقت و حوصله ای که میگذاری و راهنمایی می کنی
    ارادتمند - سهیل

پروفشنال parham511's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    Ma$aD

پيش فرض

1. تو یه پزیرایی کوچیک (فاصله 6 متر) 32 اینچ خیلی کوچیک در میاد؟
    2. 6950 رو همیشه تو حالت شبکه های عادی و تصاویر عادی و بدون عینک ببینیم مشکلی نداره؟

ارادتمند - سهیل
    خواهش میکنم آقای سهیل خان
    از فاصله ی 6 متری شاید یکم کوچیک باشه خب، اما دیده میشه تصویرش، ولی خب زیاد جالب نیست و بعد ممکنه پشیمون بشی ازینکه از فاصله 6 متری کوچیکه تصویر

6950 هیچ مشکلی نداره و برای هر کاری کاملو عالیه، من که تاحالا باهش مشکلی نداشتم.

اگه شما واقعا در توانت هست 2.600 تومن برای اون 40 اینچ سری 5 هزینه کنی، به نظرم حتما و حتما 200 تومن دیگه جور کن و 40 اینچ مدل6950 رو بگیر که خیالت راحت باشه، چون تصویر این 2 مدل خیلی باهم فرق داره، تو فیلمهای HD حتما متوجه تفاوت پنل 50 هرتز با 100 هرتز، و کنتراست بالای سری 6 میشی...

7. 2 کاربر از parham511 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه amir.orc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

واقعا یعنی الان نمیشه یه تلویزیون غیر سه بعدی خوب گیر آورد؟
    به نظر من تکنولوژی 3 بعدی از اساس چیز مزخرفی بود همونطور که 30 سال پیش شکست خورد الانم دوباره کلکش کنده شده.تا زمانی که عینک وسط باشه این به درد نمی خوره.

9. این کاربر از amir.orc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

خواهش میکنم آقای سهیل خان
    از فاصله ی 6 متری شاید یکم کوچیک باشه خب، اما دیده میشه تصویرش، ولی خب زیاد جالب نیست و بعد ممکنه پشیمون بشی ازینکه از فاصله 6 متری کوچیکه تصویر

6950 هیچ مشکلی نداره و برای هر کاری کاملو عالیه، من که تاحالا باهش مشکلی نداشتم.

اگه شما واقعا در توانت هست 2.600 تومن برای اون 40 اینچ سری 5 هزینه کنی، به نظرم حتما و حتما 200 تومن دیگه جور کن و 40 اینچ مدل6950 رو بگیر که خیالت راحت باشه، چون تصویر این 2 مدل خیلی باهم فرق داره، تو فیلمهای HD حتما متوجه تفاوت پنل 50 هرتز با 100 هرتز، و کنتراست بالای سری 6 میشی...
    ممنون از راهنمایی همیشگی شما پرهام عزیز
    با توضیحات شما ترجیحا با سایز کوچیک 32 کنار میام ولی مزایای سری 6 رو ترجیح میدم.
    برای 5960 هم قصدم این بود که بدون گارانتیش رو 2.100.000 بگیرم که الآن دیگه تقیبا منصرف شدم و همون 32ES6950 رو به احتام زیاد می گیرم.
    حالا خریدم که انجام شد نتیجه رو تقدیم می کنم

ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •