تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 15 از 15

نام تاپيک: تا 7 میلیون تومن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

مرسی از راهنمایی دوستان
    حالا باید از بین وایو - ام اس ای - اپل یکیو انتخاب کنم!!!!

کـاربـر بـاسـابـقـه amin666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    karaj

پيش فرض

ببین دوست عزیز در باره این سوالت که ایا گرافیک روی سیستمهای اپل بهتر از سایر برندهاست مسلما اون فروشنده هیچ چی نمی دونسته که اون حرف رو زده که البته بعیده.احتمالا می خواسته جنسش رو غالب کنه!ببین یخت افزار روی اپل هیچ فرقی با بقیه برندها نداره.همون gpu , cpu ای که روی اپل هست رو بقیه برند ها هم هست.منتها سیستم عامل مک و نرم افزارهاش رو می گن که برای کار گرافیکی بهتره.نه خود سخت افزار.اون مثال تویوتا کمری که دوستمون زد رو بذار دقیق ترش رو بگم که اگه شما می خوای اپل بگیری و روش ویندوز نصب کنی می شه مثل پ÷و آر دی!یا نثل این می مونه یه کمری بگیری روش موتور پیکان بندازی!یعنی کلا پول اضافه دادی.چوت ممکنه همین سونی بهتر از اپل کار کنه با ویندوز.چون اپل بیشتر با مک بهینه شده نه ویندوز.اونایی که می بینی حرفه ایند و با اپل کار می کنند با نرم افزارهای مک آشنایی دارند.ولی مثلا می تونی همین برنامه 3dmax رو سرچ کنی یا بپرسی که آیا مثلا ور÷ن مکش با ویندوزش تفاوت چندانی داره با نه.من کار نکردم.ولی بعید می دونم خیلی تفاوت داشته باشه.مگه نرم افزارهای اختصاصی تحت مک که ممکنه حرفه ای تر از 3dmax و.. باشند
    در کل همونطور که دوستمون گفت اگه فقط برای رندر می خوای بهتره یه لپتاپ از سری workstation برداری که گرافیکهای مخصوص این کار رو دارند.نه گرافیکهای گیم.مثلا گرافیکهای ATI fire pro یا nvidia quadro .از نظر قدرت هم باید بنچمارکها رو ببینی و مقایسه کنی و یهو یه گرافیک از این سری برنداری که قدرتش از یه گرافیک معمولی سری گیم هم کمتر باشه.هر چند معمولا گرونند این گرافیکها و به تبع لپتاپهای این سری.باز اگه از همین لپتاپهای معمولی با گرافیکهای گیم می خوای الکی زیادی هزینه نکن.یه گرافیک gt660 فکر کنم کفایت کنه برای این کارها.چون بازی با رندر و .. فرق داره.با نهایت 4 تومن می تونی یه لپتاپ با این گرافیک بگیری از asus یا msi فکر کنم مدل ge70 یا حتی از لنوو و Hp با گرافیک 650 که اونم قویه به اندازه.اینم بگم گرافیکهای گیم برای کارهای گرافیکی و رندر خوب هستند.حالا فکر نکنی گفتم از سریهای workstation بگیری یعنی خیلی اختلاف آنچنانی دارند.همین گرافیکها هم خوب هستند.ولی خب اونا حرفه ای ترند.الته اگه یه گرافیک مثل quadro 6000 و .. باشه.نه یه گرافیک ضعیف

3. این کاربر از amin666 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

برای رندر pc بخر. لپ تاپ برای این کار نتنها بسیار گرون تر میشه، بلکه زود باتریش خالی میشه و باید مثل pc به برق باشه و اینکه وزنش بسیار سنگین میشه. با این حال apple برای این کارا نیست و مدل خوب برای این کار تو ایران نیست. فقط یک سری MSI هست که کارت 670 و رم 16 با corei7 ivy روشون هست که 7 تومنه بسیار زیبا هم هست.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

اول اینکه فقط pc واسه این کارا!!!!
    حالا اگه خیلی دوس داری لپ تاپ بگیری g74 asus گارانتی 2ساله سازگار 5900تومن

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •