تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمايش نتايج 21 به 30 از 30

نام تاپيک: مشکلات بعضی نرم افزارها در ویندوز 8

اگه نباشه جاش خالی می مونه mehdi_47's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

برای آنتی ویروس کاسپر هنوز راه حلی پیدا نشده ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

چه نسخه اي از دات نت فریم ورک نصبه؟

حـــــرفـه ای Dew Drop's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

برای آنتی ویروس کاسپر هنوز راه حلی پیدا نشده ؟
    KIS 2013 مشکلی نداره و به راحتی نصب و اجرا میشه.

4. 2 کاربر از Dew Drop بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز amir.7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    تبعیدگاه دنیا

پيش فرض

KIS 2013 مشکلی نداره و به راحتی نصب و اجرا میشه.

سلام

در ادامه فرمایش دوستمون باید عرض کنم که PURE 2 هم مشکلی نداره و میتونی استفاده کنی

6. 2 کاربر از amir.7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه hosseinonline8000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    Esfahan

پيش فرض

به نظر من ویندوز 8 یک تحول بزرگی برای مایکروسافت هست چون مک و لینوکس کم کم داشتن بین کاربرا بیشتر محبوب میشدن . من نسخه ی اینترپرایز را نصب کردم و با مقایسه ی بین 7 و 8 حداقل برای من 8 80% سریع تر از 7 هست با اینکه هنوز نسخه ی نهایی نیومده . لپتاپ من 4 گیگ رم داره و بوت ویندوز8 فقط 5 ثانیه طول میکشه در صورتی که ویندوز 7 حدود 30 ثانیه یا بیشتر طول میکشید . کلی نرم افزار توی 8 نصب کردم ولی سرعت ویندوز تغییر نکرده در حالی که 7 کلی کند میشد .

ناسازگاری نرم افزارها با 8 هم بخاطر تغییرات زیاد در این ویندوز هست که باید کمپانی های تولید نرم افزارها در آینده نسخه ی برنامشون را با این ویندوز سازگار کنن که توجه کنید این عیب ویندوز 8 نیست .

در کل ویندوز 8 تغییرات بسیار خوبی کرده که خوشحالم مایکروسافت بالاخره یک تکونی به خودش داد و از ظاهر تکراری ویندوز راحت شدیم .

البته دوستانی که مشکل کند شدن سیستم و هنگ توی 8 دارن ممکنه یا نسخه ی ویندوز اونا مشکل داره یا ایراد از سیستمشون هست من که هیچ مشکلی ندارم و ویندوز 8 عالی برای من کار میکنه .

8. این کاربر از hosseinonline8000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه TATU_TATY's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    ويرونه خونه

پيش فرض

با سلام خدمت عزیزان ..درخواست راهنمایی داشتم در مورد نصب نصب کسپراسکی ورک استیشن روی ویندوز 8 ... kav6.0.4.1611_winwksen

ارور ناسازگاریمیده ؟ چجوری میتونم دورش بزنم ..کسی راهی بلده ..اخریت نسخه و آپدیتش رو هم گرفتم ولی بازم نصب نمیشه ..قسمت compatibility رو هم ور رفتم نشد که نشد ... چه کنیم ..

راهی نیست بگید که بتونم دورش بزنم ..تشکر

من فقط قصد دارم حتما نسخه ی workstation رو نصب کنم ...و دنبال یه نرم افزار میگردم که ستاپ رو بدم به و اون برام فایل برای ویندوز 8 سازگار کنه ..همچین چیزی هست ؟؟ نسخه ی sos رو میشه نصب کرد ولی خوب کی مخصوصش رو ندارم ......

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

سلام دوست گلم من با64 کارمیکنم تاحالا مشکلی نداشتم البته وینم اورجه- بانرم افزار-XP mode-سیستمتو چک ببین باچی سازگاره.

داره خودمونی میشه mbioni66's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    Tehran_shahrake valiasr

پيش فرض

سلام به همگی، دوستانی که میگن کسپر با ویندوز 8 سازگاری داره سخت در اشتباه هستن، نسخه جدید کسپر پور اومده که نصب میشه ولی بزرگترین مشکلی که ایجاد میکنه اگه از چی پی ان استفاده کنین اینترنت رو قطع میکنه، و دومین مشکلش اینه که ویدیو پلیر و استور ویندوزو از کار میندازه.

آخر فروم باز hamidreza2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اینتـــــرنت

پيش فرض

با سلام خدمت عزیزان ..درخواست راهنمایی داشتم در مورد نصب نصب کسپراسکی ورک استیشن روی ویندوز 8 ... kav6.0.4.1611_winwksen

ارور ناسازگاریمیده ؟ چجوری میتونم دورش بزنم ..کسی راهی بلده ..اخریت نسخه و آپدیتش رو هم گرفتم ولی بازم نصب نمیشه ..قسمت compatibility رو هم ور رفتم نشد که نشد ... چه کنیم ..

راهی نیست بگید که بتونم دورش بزنم ..تشکر

من فقط قصد دارم حتما نسخه ی workstation رو نصب کنم ...و دنبال یه نرم افزار میگردم که ستاپ رو بدم به و اون برام فایل برای ویندوز 8 سازگار کنه ..همچین چیزی هست ؟؟ نسخه ی sos رو میشه نصب کرد ولی خوب کی مخصوصش رو ندارم ......
    سلام به همگی، دوستانی که میگن کسپر با ویندوز 8 سازگاری داره سخت در اشتباه هستن، نسخه جدید کسپر پور اومده که نصب میشه ولی بزرگترین مشکلی که ایجاد میکنه اگه از چی پی ان استفاده کنین اینترنت رو قطع میکنه، و دومین مشکلش اینه که ویدیو پلیر و استور ویندوزو از کار میندازه.
    دوستان این مشکلاتتون رو توی تاپیک اختصاصی کسپر بگین شاید راه حلی براش باشه.اونجا دوستان بهتر کمکتون میکنن

13. این کاربر از hamidreza2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

------------------------------- حذف بشه
    Last edited by B U L U T; 19-01-2013 at 11:14.

صفحه 3 از 3 اولاول 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •