تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 9 از 9

نام تاپيک: غیر فعال بودن app در محیط مترو

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

7 غیر فعال بودن app در محیط مترو

با سلام حدمت اساتید محترم
    همون جوری که توی عنوان گفتم اپلیکیشن های محیط مترو مثل sports,weather,music و ... غیر فعال شدن(پایین همشون یه ضربدر کوچک اومده)
    و با کلیک روشون میگه this app can,t open
    لطفا راهنمائی کنید با تشکر

حـــــرفـه ای jafarian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

این روش سایت مایکروسافت برین از طریق ساختن یک فایل رجیستری بعدشم اجرا کردن همون فایل رجیستری که من فایل رجیستری رو بصورت آماده برای شما پایین درست کردم فقط کافیه شما دانلودش کنید بعدشم اجراش کنید هر پیغامی که داد تایید اکی بعدشم سیستم ریستارت کنید قبل از اجرای این فایل یک restore point درست کنیدطبق شکل پایین داخل اون کادر بحای M از هر اسمی خواستین میتونید استفاده کنید طبق شکل اول طبق شکل دوم هم منوی run اجرا داخلش دستور regedit اجرا کنید بعدشم طبق شکل پایین ابتدا رو computer کلیک راست بعد گزینه Expoert انتخاب کنید تو کادر اسم فایل هرخواستین بزارین پسوندش فقط reg بدین بعد فایل ذخیره کنید ازآخرم اون یکی فایل رجیستری رو که قراردادم دانلود اجراش کنید هرپیغامی که داد تایید اکی کنید سیستم ریستارت کنید

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

3. 4 کاربر از jafarian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

ممنون از توجهتون jafarian عزیز
    من تمام مراحل رو قدم به قدم جلو رفتم(Fix Metro Apps رو دانلود کردم restor point رو ایجاد کردم و regedit رو run کردم و export رو انجام دادم و Fix Metro Apps رو اجرا و ok و بعدش restart)ولی مشکل کماکان پا برجاست.
    آدرسی هم که لینک داده بودین رفتم ولی چیزی متوجه نشدم لطفا بیشتر راهنمایی میفرمایید.

حـــــرفـه ای Dew Drop's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

سلام
    ببینید Screen resulation ویندزتون چقدره؟
    اگه کمتر از 1024 × 768 باشه هم این مشکل تو ویندوز 8 پیش میاد.

6. 3 کاربر از Dew Drop بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

سلام و تشکر مجدد
    رزلوشن ۱۲۸۰*۸۰۰ هست
    Dew Drop عزیز اپلیکیشن ها قبلا(چند روز قبل)کار میکردن ولی حالا

حـــــرفـه ای jafarian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

سلام و تشکر مجدد
    رزلوشن ۱۲۸۰*۸۰۰ هست
    Dew Drop عزیز اپلیکیشن ها قبلا(چند روز قبل)کار میکردن ولی حالا
    سایت پایینم چند تا روش قرارداده که میتونید تست کنیدالبته قبلش از system restore میتونید استفاده کنید ببنید سیستم به قبل از اینکه این مشکل پیش بیاد restore کنید یا که نه

روش اول

گفته شده که اطمینان حاصل کنید گزینه User Account Control در ویندوز روشن باشه برای روشن کردنشم طبق شکل گفته شده چکاری کنید

روش دوم

گفته شده آخرین درایور کارت گرافیک خودتون دانلود بعدشم جایگزین درایور قبلی کنید

روش سوم

قید شده که به یک حساب محلی سوئیچ کنید

روش چهارم

از حالت Refresh که مربوط به ویندوز 8 میشه استفاده کنید که داخل همین تاپیک قسمت مطالب آموزش ویندوز 8 توضیح داده شده

روش پنجم

از فایل Troubleshooter پایین برای برطرف کردن مشکل خودتون استفاده کنید وقتی فایل دانلود کردین به اینترنت متصل باشین طبق ویزارد پیش برین

9. 2 کاربر از jafarian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز K1lou's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    Sabzevar

پيش فرض

با سلام
    دوستان من هم در محیط مترو مشکلی با چند تا برنامه دارم مثلا weather یا photo رو که میزنم بعد از یک لحظف که صفحشون نشون داده میشه باز بر می گردم به محیط مترو و اینا اجرا نمیشن . بعضی ها مثل mail یا messaging اجرا میشن و بقیه اجرا نمیشن البته در نوار کناری سمت راست قرار می گیرن که انگار در حالت اجرا هستن اما با کلیک بر روی اونها باز برمی گردم توی محیط مترو
    و یک مشکل دیگه اینه که در زمان ورود به ویندوز از مترو دسکتاپ رو که می زنم صفحه دسمتاپ کاملا خالیه و هیچ ایکونی نیست و لی از مترو مثلا فایر فاکس رو اجرا می کنم اجرا میشه و بعد از یک یا دو دقیقه ایکونهای دسکتاپ بر می گردن
    ویندوز 8 انترپرایز 64 بیتی که همه ابدیتها رو هم دریافت کرده
    با تشکر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

من اعصابم خراب شد همه ی اون اپلیکیشنها رو uninstall کردم یعنی صورت مسئله رو پاک کردم چی بودن اون کاشی های گل منگلی احمقانه!!

حـــــرفـه ای Dew Drop's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

با سلام
    دوستان من هم در محیط مترو مشکلی با چند تا برنامه دارم مثلا weather یا photo رو که میزنم بعد از یک لحظف که صفحشون نشون داده میشه باز بر می گردم به محیط مترو و اینا اجرا نمیشن . بعضی ها مثل mail یا messaging اجرا میشن و بقیه اجرا نمیشن البته در نوار کناری سمت راست قرار می گیرن که انگار در حالت اجرا هستن اما با کلیک بر روی اونها باز برمی گردم توی محیط مترو
    و یک مشکل دیگه اینه که در زمان ورود به ویندوز از مترو دسکتاپ رو که می زنم صفحه دسمتاپ کاملا خالیه و هیچ ایکونی نیست و لی از مترو مثلا فایر فاکس رو اجرا می کنم اجرا میشه و بعد از یک یا دو دقیقه ایکونهای دسکتاپ بر می گردن
    ویندوز 8 انترپرایز 64 بیتی که همه ابدیتها رو هم دریافت کرده
    با تشکر
    سلام
    از قسمت Change PC settings برید به General و سیستم خودتون رو با
    Refresh your PC without affecting your files بازیابی کنید ببینید مشکلتون حل میشه.

13. 2 کاربر از Dew Drop بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •