تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 305 از 305 اولاول ... 205255295301302303304305
نمايش نتايج 3,041 به 3,048 از 3048

نام تاپيک: کلوپ N73

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

مموری کارت رو در بیار تست کن ببین میاد بالا؟
    امتحان کردم...آره بالا میاد...حالا باید چی کار کنم؟

پروفشنال a.toraby's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

امتحان کردم...آره بالا میاد...حالا باید چی کار کنم؟
    هیچی اگر چیز مهمی توش نداری فرمتش کن. یا اینکه با رم ریدر بزن به کامپیوتر بک آپ بگیر بعد فرمتش کن. احتمالا یه بدافزاری روش نصب شده

3. این کاربر از a.toraby بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

هیچی اگر چیز مهمی توش نداری فرمتش کن. یا اینکه با رم ریدر بزن به کامپیوتر بک آپ بگیر بعد فرمتش کن. احتمالا یه بدافزاری روش نصب شده
    ببخشید با کد *#7370* فرمت کنم یا *#7780* ؟؟؟؟؟؟؟؟

پروفشنال محمد نامدار's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2005
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

سلام
    احتمالا فایل های سیامخفی وجود دارن. سعی کن با Xplore این فایل ها رو ببینی. حافظه گوشی ات بیشتر از 44m حافظه داخلی ندارها. اگه پر شده باید خالی اش کنی. تقویم و note ات رو هم چک کن.
    سلام
    دوروز بعداز پیامی که گذاشتم گوشی درست شد
    ولی دوباره داره اذیت میکنه و ی سره پیام مموری فول میده / اس ام اسم نمیاد هر کاری میکنم / حتی خاموش و روشن هم که میکنم بازم نمیاد
    اون برنامه ای هم که گفتی نصب کن / توی رم کپی کردم ولی هرکاری میکنم نصب نمیشه / میگه حافظه پر است
    چکار باید کرد / ممنون

اگه نباشه جاش خالی می مونه ma@@#'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    وقتي كه رسيدم اطلاع ميدم

14 مشکل اجرای نرمافزار جدید بانک ملی در n73

باسلام

نرم افزارجدیدهمراه بانک ملی راروی یک گوشی نوکیا6131 و دو عدد گوشی نوکیا n73 (که گوشی معتبروقویست) نصب نمودم درگوشی نوکیا 6131 تاحدودی قابل قبول بود ولی در هر دو گوشی n73 برخلاف نرم افزارقبلی بامشکلات زیرمواجه شدم اول اینکه سرعت عمل نرم افزاربرای بازشدن وعملیات بسیارکم بود دوم اینکه بعد انجام یک قسمت ازعملیات بانکی مانندواریزقبض،برای ادامه کاروپرداخت مبلغ آن ،حتما بایدازنرم افزارخارج شده ودوباره آن بازنمود.لطفا یامشکل راحل نماییدویا امکان کاربانرم افزارقبلی رافراهم نمایید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

سلام بر دوستان
    گوشی من هر چند وقت یکبار شاید شش یا هفت ماه یه بار صدای مکالمه اش کم می شه صدای طرفو که باهاش حرف می زنم خیلی ضعیف میاد وقتی به تعمیرکار می برم اون با دو هزار تومان این مشکلو حل می کنه می خواستم بدونم کسی می دونه که چکار می کنه البته یه بار دیدم کدی وارد کرد که صدا خوب شد کسی از دوستان می دونه اون کد چیه؟ چون دوباره صدای گوشیم ضعیف شده...لطفاً راهنمایی کنید

در آغاز فعالیت yemishan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

سلام من n73 ام راپس از ساین نرم افزارهای زیادی نصب کردم خیلی وقته که صدای گوشی درهنگام مکالمه کم شده آیا دلیل نرم افزاری دارد یا سخت افزاری؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

سلام
    من یک گوشی N73 قدیمی دارم و متاسفانه دچار مشکل خوندن sms ها از روی memory هستم، به این معنی که اصلی باز نمیشن! حتی Folder ها نشون داده می شن ولی به هیچ شکلی باز نمیشن. با نصب آنتی ویروس KMS9.0 و اسکن تمامی memory و phone memory هم این مشکل حل نشد. با توجه به اینکه او sms ها مهم هستند میتونم خواهش کنم اگه کسی قبلا برخوردی با این مشکل داشته و راه حلی در این مورد داره به من کمک کنه؟
    خیلی ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •