تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: کار نکردن سوکتهای مربوط به صدا در جلوی کیس

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

9 کار نکردن سوکتهای مربوط به صدا در جلوی کیس

سلام دوستان. در جلوی کیس من دو تا سوکت وجود داره.سبز و صورتی.که ظاهرا سبزه ماله هدفونه و صورتیه ماله میکروفون. موقعی که سیستم را از فروشنده میگرفتم ازش سوال کردم که آیا این سوکتای جلو کار میکنن؟ گفت نه، سوکتای پشتیش وصله (همون 6 سوکت پشتی را میگفت که دو تا شون هم سبز و صورتی اند) و گفت نمیشه هم سوکت جلوییا وصل باشه و هم پشتیا. حالا میخواستم ببینم این حرفش درست بوده ؟؟ یعنی واقعا نمیشه همزمان هم سوکتای پشتی وصل باشه و هم سوکتای جلویی؟؟؟ لطفا برام توضیح بدید که اگه حرف فروشنده درست بوده دلیل این موضوع چیه که نمیشه همزمان دو تاش فعال باشه؟؟؟

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

ایشون منظورشون رو بد رسوندن میتونید شما سیم های audio که مریوط به صدای جلوی کیس است رو سیم هاشو به مین وصل کنید ولی همزمان نمی تونید از هردو استفاده کنید
    یعنی وقتی شما هدست به جک جلو بزنید اتوماتیک صدای جک پشت قطع میشه و نمیشه ازش استفاده کرد اگر هدست رو دربیارین باز از هدست نمیشه استفاده کرد فقط صدای پشت

3. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

ایشون منظورشون رو بد رسوندن میتونید شما سیم های audio که مریوط به صدای جلوی کیس است رو سیم هاشو به مین وصل کنید ولی همزمان نمی تونید از هردو استفاده کنید
    یعنی وقتی شما هدست به جک جلو بزنید اتوماتیک صدای جک پشت قطع میشه و نمیشه ازش استفاده کرد اگر هدست رو دربیارین باز از هدست نمیشه استفاده کرد فقط صدای پشت
    ببخشید دوست گرامی من منظورتون را کامل متوجه نشدم..اگه توضیح بیشتری بدید ممنون میشم.

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

ببخشید دوست گرامی من منظورتون را کامل متوجه نشدم..اگه توضیح بیشتری بدید ممنون میشم.
    ببینید شما میتونید سیم audio جلوی کیس رو به مین وصل کنید مشکلی پیش نمیاد
    ولی برای استفاده کردن در هر لحظه فقط از یکی میتونید استفاده کنید یا audio جلوی کیس یا صدای پشت کیس
    اگر از جلو استفاده کنید صدای پشت کیس غیرفعال مبشه حال اگر از صدای پشت کیس استفاده کنید صدای جلو غیرفعال میشود

6. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

تشکر دوست عزیز....همه سیستمها اینجورین که نمیشه همزمان سوکتای پشت و جلو فعال باشن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •