تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمايش نتايج 21 به 28 از 28

نام تاپيک: کمک در مورد این پیغام

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

امتحان کردم نشد.................

حـــــرفـه ای jafarian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

شما به داخل بایوس برین بعدم بایوس سیستم دیفالت کنید سیو کنید بیاین بیرون بعد که وارد ویندوز شدین از نوع تست کنید اگر که بازم فیکس نشد پیشنهاد من اینه گه بطور موقت یک کارت صدا تهیه کنید روی سیستم بزارین بعد با اون صدای سیستم تست کنید احتمال میدم چیپست صدای مادربورد شما ایراد پیدا کرده باشه درضمن قبلش از داخل بایوس صدای خود مادربورد disable کنید از داخل ویندوز حذف کنید بعد کارت صدا رو سوار کنید.

3. این کاربر از jafarian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

شما به داخل بایوس برین بعدم بایوس سیستم دیفالت کنید سیو کنید بیاین بیرون بعد که وارد ویندوز شدین از نوع تست کنید اگر که بازم فیکس نشد پیشنهاد من اینه گه بطور موقت یک کارت صدا تهیه کنید روی سیستم بزارین بعد با اون صدای سیستم تست کنید احتمال میدم چیپست صدای مادربورد شما ایراد پیدا کرده باشه درضمن قبلش از داخل بایوس صدای خود مادربورد disable کنید از داخل ویندوز حذف کنید بعد کارت صدا رو سوار کنید.
    کارت صدا که ندارم.
    اگه چیپست صدای مادربورد مشکل داشته باشه فیش های جلو کیس هم از کار میافته چون اونا هم کار نمیکنند؟ من الان مشکلم اینه که نمی دونم که دلیل خرابی سخت افزاریه یا نرم افزاریه. راه حلی هست که فهمید مشکل سخت افزاریه تا بفرستم برای گارانتی؟

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

کارت صدا که ندارم.
    اگه چیپست صدای مادربورد مشکل داشته باشه فیش های جلو کیس هم از کار میافته چون اونا هم کار نمیکنند؟ من الان مشکلم اینه که نمی دونم که دلیل خرابی سخت افزاریه یا نرم افزاریه. راه حلی هست که فهمید مشکل سخت افزاریه تا بفرستم برای گارانتی؟
    خب فیشهای جلوی کیس هم به مادربورد ربط دارن اگر که از اسپیکر خودتون مطمئن هستین که موردی نداره نرم افزاری تنها کاری که میتونید بکنید عوض کردن ویندوز بعدشم نصب درایور صدا اگر که بازم صدای سیستم درنیومد باید یک کارت صدا تهیه کنید به همون صورت که گفتم تست کنیدقیمت کارت صدا هم 7 تا 8 تومن.

6. این کاربر از jafarian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

خب فیشهای جلوی کیس هم به مادربورد ربط دارن اگر که از اسپیکر خودتون مطمئن هستین که موردی نداره نرم افزاری تنها کاری که میتونید بکنید عوض کردن ویندوز بعدشم نصب درایور صدا اگر که بازم صدای سیستم درنیومد باید یک کارت صدا تهیه کنید به همون صورت که گفتم تست کنیدقیمت کارت صدا هم 7 تا 8 تومن.
    خب اگه مشکل سخت افزاری باشه بهتر نیست از گارانتی استفاده کنم

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

خب اگه مشکل سخت افزاری باشه بهتر نیست از گارانتی استفاده کنم
    اگر که سیستم تازه اسمبل شده شده از گارانتیشم وقت مونده بهتره که از گارانتی استفاده بشه قبل از اینکه برای گارانتی ببرین ویندوز سیستم ازنوع نصب کنید بعدشم درایور صدا رونصب تست کنید اگر که بازم به همون صورت بود برای گرانتی ارسال کنید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

اگر که سیستم تازه اسمبل شده شده از گارانتیشم وقت مونده بهتره که از گارانتی استفاده بشه قبل از اینکه برای گارانتی ببرین ویندوز سیستم ازنوع نصب کنید بعدشم درایور صدا رونصب تست کنید اگر که بازم به همون صورت بود برای گرانتی ارسال کنید
    چند نوع ویندوز xp و ویندوز 7 64 و 32 بیتی نصب کردم نشد

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

چند نوع ویندوز xp و ویندوز 7 64 و 32 بیتی نصب کردم نشد
    خب اگر نشده که مشکل سخت افزاری میشه دوست عزیز اگر از سالم بودن اسپیکرمطمئن هستین ادامه بحثم میتونید تاپیک پایین مطرح کنید بهتر به نتیجه میرسین.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

11. این کاربر از jafarian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 3 از 3 اولاول 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •