تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 10 از 10

نام تاپيک: سیستم برای گیم تا 1.700.000 help

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض سیستم برای گیم تا 1.700.000 help

سلام خدمت دوستان عزیز میشه با توجه به تجاربتون بهترین سیستم که تا سقف 1.700 می تونم ببندم برای گیم ...کامل باشه دیگه لطفا کمکم کنید
    نمی خوام پشیمون شم. ممنون.

پروفشنال black years's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    شمال ایران

پيش فرض

MB : GIGABYTE P75-D3 1155 = 240
    CPU : Intel Core I5-2500k Processor = 500
    VGA : Sapphire HD 6870 1GB DDR5 = 390
    Ram : 4 GB DDR3 1333 = 50
    ODD : Pioneer 24X = 40
    HDD : Seagate Barracuda SATA3 = 130
    PSU : CoolerMaster GX650W = 175
    Monitor : LG E2260V = 305
    Case : Magnume 2 = 70

Total = 1900

در صورتی که نمیتونید تا 1900 هزینه کنید CPU رو I3 2120 بردارید که اونوقت هزینه کل به 1650 کاهش پیدا میکنه .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

خیلی ممنون
    گرافیکی که فرمودین از نظر مقایسه با- GeForce GTX 560Ti یا کارتهای Saphire بهتره؟ یعنی نسبت به بودجم این بهترین گرافیکه ؟
    بازم ممنون

تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    شمال ایران

پيش فرض

خیلی ممنون
    گرافیکی که فرمودین از نظر مقایسه با- GeForce GTX 560Ti یا کارتهای Saphire بهتره؟ یعنی نسبت به بودجم این بهترین گرافیکه ؟
    بازم ممنون
    560Ti گرافیک خیلی خوبیه،اما به نسبت پولی که برای 6870 دارید میدید،واقعا گرافیک خوب و قوی ایه .

آخر فروم باز PC_Expert's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

سلام

در سیستم معرفی شده ذکر چند نکته ضروری هست:

مادربرد
    GIGABYTE P75-D3 که از چیپست B75 اینتل استفاده میکنه نمیتونه بهترین انتخاب در این رنج باشه، چیپست B75 قابلیت اورکلاک پردازنده و رم رو محدود به افزایش BCLK میکنه و امکان افزایش ضریب پردازنده وجود نداره، خودمونی تر بگم قابلیت اورکلاک نداره.
    همچنین از قابلیت SLI پشتیبانی نمیکنه و از CrossFire هم بصورت اسمی پشتیبانی میکنه چون اسلات PCIE دومش در حالت 4X کار میکنه. این مادربرد مناسب این سیستم نیست. گذشته از این موارد، قیمت جهانیش 72 دلاره و پرداخت 240 تومن براش منطقی نیست.

پیشنهاد من جایگزین کردن مدل هایی مثل MSI Z68A-G45 G3 یا MSI Z68A-GD55 B3 که به ترتیب 225 و 260 تومن قیمت دارند هست.

ضمنا" در سیستم گیم بهتره تمرکز بر روی کارت گرافیک باشه تا پردازنده، از اینرو به نظر من بهتره کارت گرافیک قویتری بردارید. البته اگه بودجه ی شما محدود به 1700 باشه فکر نمیکنم این امکان باشه.

6. 3 کاربر از PC_Expert بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز camry's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

مادربردی که صدای REALTEK داره اصلا بر ندارین چون فوق العاده ضعیفه من خودم دقیقا همین مادربردو دارم و مجبور شدم به کلی چیپ صدا رو قطع کنم چون داخل بازی ها مشکل داشت !!!

آخر فروم باز PC_Expert's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

مادربردی که صدای REALTEK داره اصلا بر ندارین چون فوق العاده ضعیفه من خودم دقیقا همین مادربردو دارم و مجبور شدم به کلی چیپ صدا رو قطع کنم چون داخل بازی ها مشکل داشت !!!
    دوست عزیز اصلی ترین تولید کننده چیپ های صدا Realtek هست و اکثر نزدیک به اتفاق تولید کنندگان در مادربرد هاشون از چیپ صدای این شرکت استفاده میکنند. اینهمه مصرف کننده از جمله خود من مشکلی باهاش ندارند، مشکل مادربرد شما دلیل بر زیر سوال بردن کل تولیدات یک شرکت نیست!

آخر فروم باز yasser1680's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    Torento City

پيش فرض

نظرتون کاملا شخصی و بدون تحقیق هست! بزرگترین و برترین تولید کننده چیپ صوتی Realtek هست.

تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    شمال ایران

پيش فرض

سلام

در سیستم معرفی شده ذکر چند نکته ضروری هست:

مادربرد
    GIGABYTE P75-D3 که از چیپست B75 اینتل استفاده میکنه نمیتونه بهترین انتخاب در این رنج باشه، چیپست B75 قابلیت اورکلاک پردازنده و رم رو محدود به افزایش BCLK میکنه و امکان افزایش ضریب پردازنده وجود نداره، خودمونی تر بگم قابلیت اورکلاک نداره.
    همچنین از قابلیت SLI پشتیبانی نمیکنه و از CrossFire هم بصورت اسمی پشتیبانی میکنه چون اسلات PCIE دومش در حالت 4X کار میکنه. این مادربرد مناسب این سیستم نیست. گذشته از این موارد، قیمت جهانیش 72 دلاره و پرداخت 240 تومن براش منطقی نیست.

پیشنهاد من جایگزین کردن مدل هایی مثل MSI Z68A-G45 G3 یا MSI Z68A-GD55 B3 که به ترتیب 225 و 260 تومن قیمت دارند هست.

ضمنا" در سیستم گیم بهتره تمرکز بر روی کارت گرافیک باشه تا پردازنده، از اینرو به نظر من بهتره کارت گرافیک قویتری بردارید. البته اگه بودجه ی شما محدود به 1700 باشه فکر نمیکنم این امکان باشه.
    قبول دارم که Z68 خیلی بهتر از B75 هست،اما خودم به خیلی ها این مادربرد های MSI رو پیشنهاد دادم،اما کسی نتونست این مادربرد ها رو تهیه کنه و تو بازار موجود نبودند.
    Last edited by black years; 09-09-2012 at 23:50.

11. این کاربر از black years بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال animsprite's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

قبول دارم که Z68 خیلی بهتر از B75 هست،اما خودم به خیلی ها این مادربرد های MSI رو پیشنهاد دادم،اما کسی نتونست این مادربرد ها رو تهیه کنه و تو بازار موجود نبودند.
    مدلهای میون قیمت ارزاک -گیگا همین مال خودم تو بازار هستن با قیمت 220تا 240
    برای این بودجه حتما مین z68 توصیه میشه وباقی سیستم پیشنهادی دوستمون بلک یرز بهترین پیشنهاد ممکنه
    در مورد گرافیک که 6870 با این بودجه عالیه -در مورد 560 که اصلا نظری ندارم که بگیری چون الکی قیمتش بالاست یعنی کسی که مبخواد این گرافیک رو بگیره بهتره 100 روش بزاره ویه 7870 بگیره که به کل از 560 قویتره وارزشش رو هم داره

13. این کاربر از animsprite بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •