تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمايش نتايج 21 به 23 از 23

نام تاپيک: راه حل از بین بردن ویروس svchost.exe ؟؟؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه xmixx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

سلام

مگه رو سیستمت آنتی ویروس نداری؟!

ویروسهای زیادس وجود داره که از این نام برای خود بهره می برند!

من اینو با آویرا پاک کردم.

مردم اینجا میان که هاردشون رو پاک و پارتیشن بندی نکنند!! لطفا از این پیشنهادات ندهید.

موفق باشید.
    شاید کسی با هر آنتی ویروسی کار کنه نتونه پاکش کنه اونوقت عجالتا باید این کار رو بکنه میدونم تلخه ولی ...

آخر فروم باز MaSoUd555's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

عزیز من همیشه میشه پاکش کرد اگه قرار بود پاک نشه که آنتی ویروس هم نمیتونست پاکش کنه

چون تمام ویروس از خودشون پشتیبان میگیرن که به محز وارد شدن به سیستم از چند جایه مختلف ران میشه و باز فایلهای اصلیه خودشو درست میکنه

بهترین کار در این موارد مقایسه پروسه های در حال انجام با حالت معمولی هستش که میتونید فایلهای مشکوک رو تشخیص بدید

یا خود NOD یه قسمت داره که میشه پروسه های در حال انجام رو دید

یا میتونید با نرم افزارها انجام بدید

در مورد فایل svhchost هم میشه گفت که حتما باید باشه اما بسیاری از ویروس نویسهای حرفه ای میتونن ویروسو قاطیه فایلهای اصلیه سییتم کنن(شما اگه حرفه s به صورته بزرگ بود حتما به ویروسی بودنش شک کنید)

مثل روت کیت ها که مستقیما روی هسته ی سیستم میشینن(که تقریبا پاک کردنشون غیر ممکنه)

در کل میشه پاکش کرد اما خیلی سخته مگه این که تمام فایلهایی که میسازه شناسایی شه و دونه دونه دستی پاک شه(که آنتی ویروس ها این کاری با سرعت هزاران برابر ما انجام میدن)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

سلام دوستان
    svchost.exe همونطور که دوستان اشاره کردن یک فایل سیستمی هست که وقتی به عنوان میزبان یه ویروس میشه عمل کرد مخربی داره من حالا یک هفته است که این فایل رو زیر نظر دارم
    اولین نشانه ویروسی شدن فایل _ اختصاص حجم قابل توجهی از رم و سی پی یو به اون هست
    دومین نشانه _ ترافیک خروجی بالایی رو به خودش اختصاص می ده
    سومین نشانه ـ این خروجی رو اگر بلاک کنید اینتر نت شما قطع خواهد شد و پس از ریسرت دوباره ترافیک خروجی توسط این فایل آغاز می شود ( اگر توسط کاسپر اینترنت سکورتی بلاک کرده باشید تا زمانی که از حالت بلاک خارج نکنید و ریسرت نکنید اینترنت شما قطع می ماند
    چهارم نشانه ـ اگر پروسس مربوط به این فایل به هر عنوان بسته شود بعد از چند دقیقه سیستم ری استارت خواهد شد.
    راه حل موجود فرمت کردن کامل درایو ها می باشد چون سورس ویروس در ریشه درایو پس از نصب مجدد سیستم را آلوده می کند
    آنتی ویروس های امتحان شده شامل
    نود 32
    کاسپر اسکای
    نورتن
    هیچ کدام موثر نبودند

صفحه 3 از 3 اولاول 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •