تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: کاربر جدید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

14 کاربر جدید

سلام یه کاربر جدید درست کردم ولی هر دفعه کامپیوتر رو روشن میکنم صفحه ی انتخاب کاربر نمیاد و با کاربر قبلی وارد میشه چیکار کنم که بتونم از هر دو کاربر استفاده کنم؟

حـــــرفـه ای jafarian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

روشهای پایین بترتیب هرکدوم انجام بدین برای رفع مشکلتون اول از همه روی اون یکی یوزر خودتون که نمایش داده نمیشه حتما از قسمت یوزر اکانت کنترل پنل پسورد بزارین

روش اول

فایل هات فیکس پایین دانلود روی دسکتاپ سیو اجرا کنید همینطوری next بزنید ازآخر سرم کارش تموم شد سیستم ریستارت کنید

روش دوم

منوی run اجرا کنید داخلش دستور regedit بزنید تو صفحه ای که باز میشه به این مسیر برین HKEY_LOCAL_MACHINE>SOFTWARE>Microsoft>Windows NT>CurrentVersion>Winlogon بعدش تو قسمتی که با رنگ سبزمشخص کردم روی گزینه مورد نظر وقتی کلیک کردین تو پنجره سمت راستش طبق شکل اول که برای شما قراردادم ابتدا ببینید گزینه هایی به اسم AutoAdminLogon با DefaultPassword با DefaultUsername مشاهده میکنید که بصورت فلش قرمز هم مشخص کردم اگر که نبود داخل همون صفحه سمت راست کلیک راست گزینه new از زیرمنویی که باز میشه گزینه String Value انتخاب کنید بعدش گزینه به اسم AutoAdminLogon بسازین طبق اون قسمتی که با فلش سبز مشخص کردم روی این گزینه دبل کلیک کنید تو کادر Value عدد 1 تایپ اینتر کنید بعد باز یک گزینه به اسم DefaultPassword بسازین طبق شماره 2 که بصورت فلش قرمز مشخص کردم اسم بعد مثل همون قبلی رو همینم دبل کلیک کنید تو قسمت Value اون یکی یوزر خودتون که بالا نمیاد بدین تو مرحله بعدی هم باز کلیک راست گزینه یک کی بسازین طبق روشهای قبل اسمش به DefaultUsername تغییر بدین بعدشم روش دبل کلیک تو کادر مورد نظر اسم اون یکی یوزر خودتون که بالا نمیاد بدین رجیستری رو ببنیدین سیستم ریستارت کنید

روش سوم

منوی run اجرا داخلش دستور control userpasswords2 وارد اینتر کنید تو صفحه ای که باز میشه اکانت خودتون روش کلیک کنید بعدش طبق شکل دوم ببینید تیک گزینه مورد نظر خورده یا نه.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •