تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: مشکل با دور فن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

14 مشکل با دور فن

سلام. چند وقت پیش یک فن توربینی کوگار خریدم واسه کیس که یه خورده خنکتر بشه .مین برد p55-ud3l دارم که این مینبرد سه تا فن میتونی روش نصب کنی یکی برای پاور و دو تا هم واسه سیستم از بین این سه فقط یکیشون چهار شاخه ست که هوشمند فن را کنترل میکند . مشکل از اینجا شروع میشه که در مشخصات فن دور انرا بین 500 تا 1500 اعلام کرده ولی روی مادر برد که میذارم دورش میره رو 1750 که صداش در میاد فقط روی سوکت چهار شاخه که کنترلر داره سرعتش پایینه که البته اونم خیلی پایین(500) .ایا روشی نیست که بشه دور فن را در حدودای 1000 ثابت کرد ؟
    Last edited by fg55; 13-07-2012 at 11:12.

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

سلام. چند وقت پیش یک فن توربینی کوگار خریدم واسه کیس که یه خورده خنکتر بشه .مین برد p55-ud3l دارم که این مینبرد سه تا فن میتونی روش نصب کنی یکی برای پاور و دو تا هم واسه سیستم از بین این سه فقط یکیشون چهار شاخه ست که هوشمند فن را کنترل میکند . مشکل از اینجا شروع میشه که در مشخصات فن دور انرا بین 500 تا 1500 اعلام کرده ولی روی مادر برد که میذارم دورش میره رو 1750 که صداش در میاد فقط روی سوکت چهار شاخه که کنترلر داره سرعتش پایینه که البته اونم خیلی پایین(500) .ایا روشی نیست که بشه دور فن را در حدودای 1000 ثابت کرد ؟
    هم از بایوس میتونید دور این فن رو کنترل کنید چون روی مین نصب شده
    هم با نرم افزار speed fan میتونید دورش رو کنترل کنید

3. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

توی بایاس نمیشه دور فن را کم و زیاد کرد فقط سرعت رو نشون میده نرم افزار هم نتونست کنترلش کنه مگه اینکه من بلد نبودم باهاش کار کنم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •