تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 10 از 10

نام تاپيک: توزيع مناسب برنامه نويسان PHP

پروفشنال MicrosoftH's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    Persia

پيش فرض توزيع مناسب برنامه نويسان PHP

سلام
    دوستان ميخوام تمركزم رو برنامه نويسي PHP بزارم و روي لينوكس كار كنم از ويندوز خسته ام بهترين توزيع به نظرتون چيه ساده باشه و عالي؟

حـــــرفـه ای MrGee's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

به نظر من نسخه dvd لینوکس مینت

تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    Persia

پيش فرض

من خودمم زیاد از ابونتو و فدورا خوشم نمیاد یا مینت یا باید آرچ کار کنم مرسی ولی دلیلش چیه برای انتخاب مینت

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

آرچ که توزیع سختی‌ه و به تازه کارها توصیه نمی شه. مینت هم به دلیل سادگی‌ش و اینکه کدک‌های صوتی و تصویری لازم رو داره.

تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    Persia

پيش فرض

واقعا كدك هاي تصويري يكي از بزرگترين مشكلات هستش و خودمم حقيقتا آرچ يا مينت رو دوست دارم درسته آرچ براي تازه كارها اصلا جالب نيست و موجب ميشه از لينوكس بيزار بشن چون واقعا سخته ولي مينت انتخاب خوبيه ممنون سوالي كه دارم اينكه Xampp براي مينت كه هست چون من بيشتر كارم بروي اين نرم افزار هستش

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

به احتمال زياد باشه چون مينت بر پايه اوبونتو هست و برنامه هاي اوبونتو هم فراوان. البته اگه نباشه هم خودتون مي تونيد كامپايلش كنيد

کاربر فعال انجمن گنو/لینوکس Open-Source's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    usr/src/linux/

پيش فرض

سلام
    دوستان ميخوام تمركزم رو برنامه نويسي PHP بزارم و روي لينوكس كار كنم از ويندوز خسته ام بهترين توزيع به نظرتون چيه ساده باشه و عالي؟
    زیاد بند انتخاب برای توزیع نباش ،‌ چون برنامه رو روی لوکال مینویسی و اجرا میکنی زیاد توزیع مهم نیست.

ولی اگه برای سرور میخوای ، از یکی از توزیع های سرور مثل Cent OS (یا Red Hat اگه پول داری ) استفاده کن و مطابق با میلیت کانفیگ کن.

حتی برا ساخت برنامه روی لوکال میتونی از پکیج هایی مثل Xampp استفاده کنی و خودت رو درگیر گانفیگ کردن LAMP (همون Apache MySQL PHP برای لینوکس رو میگن) نکنی.

چون شما اول راه هستید بنده Ubuntu رو به شما پیشنهاد میدم .

تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    Persia

پيش فرض

البته باید بگم که فقط لینوکس خیلی کم کار کردم و درسته زیاد توزیع مهم نیست ولی توزیعی باشه که دردسرش خیلی کم باشه بفرض مثال توزيعي مثل آرچ آدم رو فيتيله پيچ ميكنه از همون اول چون ميخوام با لينوكس كار كنم بايد توزيعي باشه وقتي دارم ياد ميگيرم يا برنامه نويسي ميكنم بهرحال با لينوكس آشنا ميشم و آينده كارام بيشتر با لينوكس هستش فقط برنامه نويسي نمي كنم با لينوكس،باهاش زندگي ميكنم
    Last edited by MicrosoftH; 08-03-2012 at 22:45.

اگه نباشه جاش خالی می مونه afterpc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    تـــبـــریـــز

پيش فرض

راستش من خودم مینت استفاده میکنم و الان xampp (که توی لینوکس اسمش lampp هست) رو نصب کردم. به عنوان ادیتور هم واسه فایلای کوچیک از ایمکس استفاده میکنم و واسه فایل‌های کمی بزرگتر از Eclipse نسحه PHP.

تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    Persia

پيش فرض

کارت درسته من که مینت و قبول دارم،ولی توزیع هایی مثل دبیان هم بد نیست ولی وقتی توزیعی مانند مینت کارت و راه میندازه خب دیگه مشکلی نداری اگر اشتباه نکنم مینت مبتنی بر اوبونتو هستش برای سوالات و مشکلات و آموزش ها هم میتونی بری سایت Linuxreview.ir بعد بری انجمن خیلی قشنگه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •