تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: خاموش شدن موس و کیبورد در حالت stand by

پروفشنال satrianism's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    نجف آباد

پيش فرض خاموش شدن موس و کیبورد در حالت stand by

سلام. یک سیستم با مادر بورد elitegroup A3 بستم.
    وقتی سیستم را خاموش میکنم موس و کیبورد هم خاموش میشه!با این که برق وصله!در صورتی که با سیستم خودم که gigabyte هستش موس و کیبورد روشنن و قتی shut down میکنم..(آیا ربطی به motherboard داره؟؟)
    مثلا وقتی سیستم را stand by میکنم نمیتونم با موس و کیبورد wake up کنم چون خاموشندو باید کلید کیس را بزنم.
    در ضمن تنظیمات usb داخل setup هم enable هست.
    لطفا راهنمایی کنید

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

سلام. یک سیستم با مادر بورد elitegroup A3 بستم.
    وقتی سیستم را خاموش میکنم موس و کیبورد هم خاموش میشه!با این که برق وصله!در صورتی که با سیستم خودم که gigabyte هستش موس و کیبورد روشنن و قتی shut down میکنم..(آیا ربطی به motherboard داره؟؟)
    مثلا وقتی سیستم را stand by میکنم نمیتونم با موس و کیبورد wake up کنم چون خاموشندو باید کلید کیس را بزنم.
    در ضمن تنظیمات usb داخل setup هم enable هست.
    لطفا راهنمایی کنید
    این به دلیل این است که در این پورت یو اس بی خط ولتاژش به سیم قرمز وصل شده نه بنفش بنابراین با خاموش شدن سیستم حتی اگر پاور on باشه بازم موس و کیبورد خاموش میشه
    در مین های مختلف هم این موضوع فرق داره
    یک سری مین ها است که در جلوی پورت ها روی برد یک جامپر داره که رو پایه 1و2 رو سیم قرمر است و رو پایه 2و3 روی سیم بنفش کار میکنه اگه مین شما اینطوری باشه با تعویض جامپر مشکل حل میشه بعضی ها ممکنه مستقیما به سیم قرمر وصل باشه که باید از خط ولتاژ سیم بکشین به سیم بنفش بعضی ها هم از چیپ جنوبی
    این اتفاق افتاده باید از بایوس تنظیم کنید که موقع خاموش شدن سیستم موس و کیبورد هم روشن بمونه
    منظورم از سیم قرمز و بنفش همون سیم هایی است که در کابل 20 پین یا 24 پین وجود داره
    Last edited by mehrdad mm; 03-05-2012 at 21:22.

3. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال satrianism's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    نجف آباد

پيش فرض

بعضی ها ممکنه مستقیما به سیم قرمر وصل باشه که باید از خط ولتاژ سیم بکشین به سیم بنفش بعضی ها هم از چیپ جنوبی
    این اتفاق افتاده باید از بایوس تنظیم کنید که موقع خاموش شدن سیستم موس و کیبورد هم روشن بمونه
    منظورم از سیم قرمز و بنفش همون سیم هایی است که در کابل 20 پین یا 24 پین وجود داره
    سلام.جامپر نداره.باید چطوری از خط ولتاژ سیم بکشم؟؟ به کجا از کجا سیم بکشم؟

---------- Post added at 12:51 AM ---------- Previous post was at 12:48 AM ----------

wake up usb S2 هم enable هستش .

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

سلام.جامپر نداره.باید چطوری از خط ولتاژ سیم بکشم؟؟ به کجا از کجا سیم بکشم؟

---------- Post added at 12:51 AM ---------- Previous post was at 12:48 AM ----------

wake up usb S2 هم enable هستش .
    فعال بودن اون گزینه فایده نداره زمانی میتونید از اون قابلیت استفاده کنید که در موقع خاموشی سیستم و on بودن پاور هنوز موس و کیبورد روشن باشه
    سیم کشی کردن کار حساسیه و نیاز به تجربه داره و اگه اینکارو نکردید من توصیه نمیکنم چون باید سر راه سیم فیوز قرار بدین یک مقاومت فیوزی یا سلف
    اگه اون مورد سوم باشه از تنظیمات بایوس میتونید درست کنیدش
    مثلا در حالت sleep تنظیم کنید که این دیوایس ها فعال باشن در موقع خاموشی سیستم

6. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •