تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: سوال مربوط به Task Manager

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض سوال مربوط به Task Manager

سلام،
    میخواستم بدونم در تسک منیجز avp.exe مربوط به چی هست، خودم فکر میکنم متعلق به کسپراسکای هست.
    خواستم بپرسم تا مطمئن شم، چون یه خورده زیادی رم اشغال میکنه، خودشم ازش دو تا هست. موقع شات داون ویندوز هم گاهی مشکل ساز میشه و از این پنجره های end now میاره که حتی بعضی وقتها که IDM رو میزنم بعد دانلود سیستم رو خاموش کنه صبح که میام میبینم به خاطر این avp.exe که ناتمام مونده و بسته نشده، سیستم خاموش نشده.
    دوستان معمولا یه مدت بعد از نصب ویندوز،سیستم سنگین میشه و دیگه روونی سابق رو نداره. میدونم تا حدودی طبیعی هست میخواستم بدونم راه حلی به جز نصب ویندوز هست؟ از این نرم افزارهای بهینه سازی ویندوز هم زیاد استفاده کردم ولی با هیچ کدومشون تفاوت چندانی احساس نکردم. نرم افزاری سراغ دارید که تو این زمینه واقعا کارساز باشه؟
    با تشکر

پیشاپیش عید نوروز و سال نو رو به همه ی دوستان تبریک میگم و امیدوارم سال خوب و پربرکت و مملو از شادی برا هممون باشه.
    Last edited by PrinceEmir; 19-03-2012 at 21:14.

پروفشنال imanpod's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام،
    میخواستم بدونم در تسک منیجز avp.exe مربوط به چی هست، خودم فکر میکنم متعلق به کسپراسکای هست.
    خواستم بپرسم تا مطمئن شم، چون یه خورده زیادی رم اشغال میکنه، خودشم ازش دو تا هست. موقع شات داون ویندوز هم گاهی مشکل ساز میشه و از این پنجره های end now میاره که حتی بعضی وقتها که IDM رو میزنم بعد دانلود سیستم رو خاموش کنه صبح که میام میبینم به خاطر این avp.exe که ناتمام مونده و بسته نشده، سیستم خاموش نشده.
    دوستان معمولا یه مدت بعد از نصب ویندوز،سیستم سنگین میشه و دیگه روونی سابق رو نداره. میدونم تا حدودی طبیعی هست میخواستم بدونم راه حلی به جز نصب ویندوز هست؟ از این نرم افزارهای بهینه سازی ویندوز هم زیاد استفاده کردم ولی با هیچ کدومشون تفاوت چندانی احساس نکردم. نرم افزاری سراغ دارید که تو این زمینه واقعا کارساز باشه؟
    با تشکر

پیشاپیش عید نوروز و سال نو رو به همه ی دوستان تبریک میگم و امیدوارم سال خوب و پربرکت و مملو از شادی برا هممون باشه.
    عید شما هم پیشاپیش مبارک باشه .
    همونطور که خودت هم درست تشخیص دادی این فایل مربوط به Kaspersky internet security suite هست و باعث جلوگیری از خطرات اینترنتی مثل spyware و حملات از طریق ایمیل و ... میشه . توی دو تا سایت پایین میتونی در مورد انواع پروسس های تسک منیجر اطلاعات کسب کنی . این دوتا لینک مربوط به avp.exe هست :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در مورد برنامه های بهینه سازی هم من tuneup utilities و ccleaner رو پیشنهاد میکنم . البته توی استفاده از این دو تا نرم افزار باید دقت کنی و گزینه های درست رو انتخاب کنی تا دچار دردسر نشی .

3. این کاربر از imanpod بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

خیلی ممنون داداش،
    فقط یه سوال، نود32 سبکتره یا کسپراسکای؟ کدومشون رم کمتری اشغال میکنن و به اصطلاح سبکترن؟

پروفشنال imanpod's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خیلی ممنون داداش،
    فقط یه سوال، نود32 سبکتره یا کسپراسکای؟ کدومشون رم کمتری اشغال میکنن و به اصطلاح سبکترن؟
    خواهش میکنم . اول از همه بگم که من ورژن کرک شده ی هیچ آنتی ویروسی رو قبول ندارم .
    ولی در مورد ورژن اصل :
    nod 32 خیلی سبکتر از کسپراسکای هست و اکثر کسانی که میخوان منابع کمتری از سیستم اشغال بشه از nod32 استفاده میکنن . آنتی ویروس GDATA هم به دلیل استفاده از 3 موتور آنتی ویروس (شایدم 2 تا مطمئن نیستم) به شدت نرم افزار سنگینیه . مثل همیشه من آنتی ویروس جدید avast home edition ورژن 7 رو هم در کنار یه فایروال قوی مثل کومودو پیشنهاد میکنم . نسخه ی جدید آوست خیلی روون و سبک شده . یه تست بزنی بد نیست .
    اگه اینترنت پرسرعت و نامحدود داری از آنتی ویروس های cloud (پردازش ابری) هم مثل panda cloud antivirus و ... استفاده کن .
    Last edited by imanpod; 19-03-2012 at 21:55.

6. این کاربر از imanpod بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •