تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: باز نشدن درایو ها

آخر فروم باز alone_boy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    کرمانشاه - پاوه

پيش فرض باز نشدن درایو ها

سلام دوستان
    بعد از اینکه ویندوزم رو عوض کردم درایوهام به جز درایو ویندوز باز نمیشن و این ارور رو میده

چیکار کنم؟

حـــــرفـه ای jafarian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

فایل رجیستر پایین دانلود کنید بعدشم روی دسکتاپ سیو کنید بعدشم اجراش کنید هر چی پیغام داد تایید کنید سیستم ریستارت کنید

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3. این کاربر از jafarian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    کرمانشاه - پاوه

پيش فرض

ممنون از راهنماییت
    حالا یه مشکل دیگه هست:
    وقتی یه درایو رو باز میکنم توی پنجره جدید باز میشه + وقتی هم توی Folder Options تیک Show Hidden Files رو میزنم بعد که اوکی میکنم دوباره تیک Don't Show Hidden Files زده میشه و نمیتونم فایلای مخفی رو ببینم
    باید ویروسی شده باشه در صورتیکه آنتی ویروس هم چیزی پیدا نکرد

حـــــرفـه ای jafarian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

اگرسیستم با آنتی ویروس بروز اسکن کردین ویروس نداشته اینکارم انجام بدین البته قبلش از برنامه Malwarebytes' Anti-Malware که داخل لینک اول هست دانلود کنید رجیسترش کنید بعدم آپدیت سیستم فول اسکن کنید ببینید با این برنامه هم چیزی پیدا میشه روی سیستم یا که نه اگر نبود طبق روشهای پایین که میزارم عمل کنید برای نمایش فایلهای مخفی هم از برنامه لینک دوم به اسم Quick Hide استفاده کنید

روش اول

به این مسیر Tools >> Folder Options برین بعدشم سربرگ General بعدشم چک کنید تیک گزینه Open Each Folder In Its Own Window خورده باشه

روش دوم

گزینه run ویندوز اجرا کنید داخلش این دستور regsvr32 /i shell32.dll ازاینجا کپی بگیرین اونجا paste کنید اینترکنید
    بعدش یک پیغام به اینصورت DllRegisterServer and DllInstall in shell32.dll succeeded دریافت میکنید

روش سوم

منوی run اجرا کنید داخلش دستور regedit تایپ کنید اینتر بزنید تو صفحه ای که باز میشه این مسیر HKEY_CLASSES_ROOT/Directory/Shell پیدا کنید روی گزینه بعدش از پنجره سمت راست روی گزینه default دبل کلیک کنید تو کادر vaule گزینه none تایپ کنید اینتر کنید

بعدش به این مسیر برین HKEY_CLASSES_ROOT/Drive/Shell برین طبق روش بالا بازم همین کار برای گزینه default قسمت سمت راست این پنجره انجام بدین بعدم تایید کنید

روش چهارم

منوی run اجرا کنید داخلش این دستور reg add hkcr\drive\shell /ve /d none /f ازاینجا کپی بگیرین اونجا paste کنید اینتر بزنید مشکلی بود بابت روشها بگین راهنمایی کنم.

6. این کاربر از jafarian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    کرمانشاه - پاوه

پيش فرض

بازم ممنون بابت راهنماییت
    بعد از اینکه با MB اسکن کردم 14 تا شناخت و حذفشون کردم.حالا که درایو ویندوز رو باز میکنم اینطوری میشه(بقیه درایوها مثل سابق در یک پنجره جدا باز میشن.متاسفانه هیچکدوم از روشها جواب ندادن)

+
    لینک Quick Hide هم کار میکنه منتها تا 60 درصد دانلود میشه و دوباره 0 درصد میشه

8. این کاربر از alone_boy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن سرویس های آنلاین mohammadi_4u's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    خراسان جنوبی

پيش فرض

بازم ممنون بابت راهنماییت
    بعد از اینکه با MB اسکن کردم 14 تا شناخت و حذفشون کردم.حالا که درایو ویندوز رو باز میکنم اینطوری میشه(بقیه درایوها مثل سابق در یک پنجره جدا باز میشن.متاسفانه هیچکدوم از روشها جواب ندادن)

+
    لینک Quick Hide هم کار میکنه منتها تا 60 درصد دانلود میشه و دوباره 0 درصد میشه
    رو درایو راست کلیک و اکسپلورو بزن یا تو آدرس بار یا ران نام درایو رو تایپ کن و اینتر

example
    f:\inter
    خب بعدش داخل هر درایوت فایلی مخفی هست با نام autorun.inf حذفش کن و سیستمو ریست کن

10. 2 کاربر از mohammadi_4u بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه N!CE^M4N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    LoVeR C!tY

پيش فرض

سلام ... من 5 تا درایو داشتم و کلی اطلاعات . اومدم پارتیشن مجیک نصب کردم و بی خبر فضاهای خالی که از هر درایو 3 یا 4 یا 10 گیگ خالی داشتم رو برداشتم و یک درایو جدید ایجاد کردم ! ویندوز اکس پی رو که رستارت کردم فقط درایو جدید من که ایجاد کرده بودم باز میشه با درایو C که ویندوز در اون نصب هست ! بقیه درایوها باز نمیشن ! و فقط ارور فرمت میدن ! یعنی باید زورکی فرمت کنم ! اطلاعاتم پاک میشه چیکار کنم درایوهام برگرده به حالت اولش و باز بشه ! رستور هم کردم و لی برنگشت ..... ویروس هم ندارم چون آنتی ویروس آپدیت دارم ! میشه کمک منین ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •