تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: نصب نسخه 64 بیتی ویندوز7 و نرم افزارهای مورد نیاز هماهنگ با این نسخه برای طراحی صفحات وب

آخر فروم باز atlas-m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    حومه™ !

11 نصب نسخه 64 بیتی ویندوز7 و نرم افزارهای مورد نیاز هماهنگ با این نسخه برای طراحی صفحات وب

نصب نسخه 64 بیتی ویندوز7 و نرم افزارهای مورد نیاز هماهنگ با این نسخه برای طراحی صفحات وب
    سلام.
    من میخواهم طراحی صفحات وب را با زبان PHP آغاز کنم. (البته تا حدودی کار کردم ولی می خواهم به صورت حرفه ای کار کنم)
    به تازه گی یک کامپیوتر خرده ام. میخواهم از تمام توان این کامپیوتر استفاده کنم (مثل رم 8 گیگابایتی). به همین دلیل تصمیم دارم ویندوز 7 - 64 بیتی نصب کنم.
    1. حالا مشکل من اینکه، آیا نرم افزارهای مورد نیاز طراحی به زبان PHP برای نسخه 64 بیتی ویندوز وجود دارد؟
    من به نرم افزارهای Apache، کامپایلر PHP و همچنین پایگاه داده MySQL احتیاج دارم. ضمناً با نرم افزارهای ویرایشگری مثل نرم افزارهای شرکت Adobe که برای طراحی صفحات وب تهیه شده اند نیز کار میکنم.

2. ضمناً من میخواهم " [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] " را تهیه کنم. آیا کسی با این مجموعه کار کرده است؟ آیا خواست من را برآورده می کند؟

حـــــرفـه ای mtchabok's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    (مازندران - ساری) و (تهران - تهران)

پيش فرض

سلام راجع به سوال اولتون باید بگم که خودم هم ویندوز7 64 بیتی دارم و مشکلی ندارم . میتونید به سادگی DW CS5.5 رو روش نصب کنین و بدون مشکل اجرا میشه و در مورد سرور مجازی هم در ویندوز فرقی نداره میتونید از نسخه های 32 بیتی سرورهای مجازی هم روی ویندوز 64 بیتی استفاده کنین .

3. این کاربر از mtchabok بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •