تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 13 از 13

نام تاپيک: لپتاپ برای بازی تا سقف ۱۴۰۰۰۰۰ تومن

آخر فروم باز Farshid72's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

ممنون دوست عزیز. اما اگر امکان داره یه پیشنهاد دیگه به غیر از hp بهم بده.
    چون از برند hp خوشم نمیاد. نمی دونم چرا!! دلیل منطقی هم براش ندارم!!!!!!
    ترجیحا طراحی ظاهریش هم زیبا باشه
    خیلی خیلی ممنون
    .
    .
    ببین دوسته عزیز همون گرافیک 540 هم کار شما رو راه میندازه شما اگه میخوای Call Of یا BF3 روش بازی کنی باید بگم همون لپ تاپ 3 4 میلیونیشم نمیکشه
    در مورد گرافیکم باید بگم که شما میتونید 1 ماه دیگه ثبر کنید و لپ تاپ MSI-GX680 رو بگیرید با گرافیک GT555 که الان قیمتی حدود 1580 داره
    توصیه من اینه شما صبر کنید حداقلش اگه قیمت نیاد پایین شما میتونید یه 100 تومن بودجتونو افزایش بدید یه 80 تومن هم تخفیف بگیرید

2. 2 کاربر از Farshid72 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه larantas's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

gx 680 رو من تو ماتریس دیدم زده 1850.

4. 2 کاربر از larantas بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه amin666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    karaj

پيش فرض

اگه واسه گیم می خوای به نظرم Hp سری dv6 بهترین گزینه است تو این رنج قیمت.اگه واسه بازی می خوای 540 الانم کم میاره.وای به حال یه سال دیگه و حتی چند ماه دیگه.بیخود دنبال 'گرافیک nvidia نباش.اونقدا هم که فکر می کنی تحفه نیست.amd 6770 تو این رنج قیمت تقریبا رقیب نداره.لپتاپهایی که nvidia gt555 دارن تقریبا همشون بالای 1500-600 هستندکه تازه 555 فقط یه مقدار جزیی شاید تو پردازش قویتر باشه.ولی gpu های ati/amd دمای کارشون واقعا بهتر از nvidia ست.من با همین گرافیک call of duty mwf3 رو با اخرین جزییات بدون حتی یه لگ بازی می کنمbf3 رو متاسفانه هنوز نگرفتم.ولی تنها بازی ای که مجبور شدم روی High بازی کنم نه Very high metro2033 بود که اونم اگه به بنچمارکهای بقیه گرافیکها هم نگاه کنید متوجه می شید حتی لپتاپهای 2-3 تومنی هم نمی تونن بدون مشکل این بازی رو با اخرین جزییات اجرا کنن.زیادم رو جزییات حساس نباش.تو بازی واقعا فرقش رو نمی فهمی.در ضمن من همیشه تنظیمات گرافیکم رو maximum هست.anti-alaising , بقیه گزینه ها تا اخر بالا هستند
    این که می گید با برند Hp مشکل دارید یه کم عجیبه!اخه آدم از کدوم برند امریکایی می تونه بدش بیاد!حالا اگه می گفتید acer , msi و... می شد بحث کرد!
    در ضمن صفحه نمایش acer رو ندیدم.ولی فکر می کنم Hp تو کیفیت رنگ بهتر باشه.تنها اشکال hp تو زاویه دیدشه که خیلی معمولیه.یعنی به پای sony و... نمی رسه.ولی به نظرم کیفیتش خوبه

6. این کاربر از amin666 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •