تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: خروجی گرفتن در Corel VideoStudio Pro X4

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض خروجی گرفتن در Corel VideoStudio Pro X4

سلام
    اول از همه بگم که بقیه پست ها رو گشتم و چیزی دستم را پر نکرده، بنابراین مجبور شدم یدونه مستقل بزنم
    میخواستم بدونم با توجه به اینکه فرمت های جدیدی در کورل ویدئو استدیو خصوصا نسخه 14 اضافه شده، شما دقیقا چه فرمت با چه مشخصاتی را برای پخش فیل در رایانه پیشنهاد میکنید؟
    برام کیفیت بالا اولویت اول را داره تا حجم کم، البت نه اینکه مثلا حجم یک دقیقه مثلا بره بالای 100 مگابایت ها
    لطفا راهنماییم کن
    ممنون

اگه نباشه جاش خالی می مونه faraname's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    ســـــــاری

پيش فرض پاسخ شما

از لحاظ کیفیت و حجم بدون شک MPEG2 که میشه همون کیفیت DVD از همه مناسب تر هست . کیفیت بالا و حجم مناسب . دیگه بقیه شاید کیفیت هاشون بالاتر باشه ولی حجم ها خیلی میرن بالا . این فرمت پیشنهادی من تو نرم افزارهایی مثل PREMIERE و AVID حسابی پرکاربرد هست . تو این فرمت تقریبا هر دقیقه بین 40 تا 50 مگ حجم خواهد داشت .
    Last edited by faraname; 31-01-2012 at 20:29.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

از لحاظ کیفیت و حجم بدون شک MPEG2 که میشه همون کیفیت DVD از همه مناسب تر هست . کیفیت بالا و حجم مناسب . دیگه بقیه شاید کیفیت هاشون بالاتر باشه ولی حجم ها خیلی میرن بالا . این فرمت پیشنهادی من تو نرم افزارهایی مثل PREMIERE و AVID حسابی پرکاربرد هست . تو این فرمت تقریبا هر دقیقه بین 40 تا 50 مگ حجم خواهد داشت .
    ضمن عرض تشکر و دمت گرم
    اولا این فرمت داخل ویدئو استدیو کدام گزینه است و ثانیا اگه باید کاستوم را بزنم دقیقا با چه مشخصاتی که توی این برنامه قابل تنظیم است را باید استفاده کنم؟
    ممنون

اگه نباشه جاش خالی می مونه faraname's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    ســـــــاری

پيش فرض پاسخ شما

ضمن عرض تشکر و دمت گرم
    اولا این فرمت داخل ویدئو استدیو کدام گزینه است و ثانیا اگه باید کاستوم را بزنم دقیقا با چه مشخصاتی که توی این برنامه قابل تنظیم است را باید استفاده کنم؟
    ممنون
    دنبال گزینه های DVD باشید . به همین سادگی . مطلع باشید MPEG2 استاندارد فایل های DVD هست . موفق باشید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •