تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: يك هارد اكسترنال سريع براي لپتاپ غير سريع ؟!س

داره خودمونی میشه mahyarrs's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض يك هارد اكسترنال سريع براي لپتاپ غير سريع ؟!س

سلام. چند ماه پيش Seagate 1 TB ام زمين خورد و خراب شد.حالا مي خوام يكي جديد بخرم برام سه خصوصيت مهمه
    1. portable باشه ( بدون آداپتر) حتما
    2. سرعتش خوب باشه : توجه كنيد كه لپتاپ من vostro 1500 هست و سرعت هاردش 5400 RPM هست . در نتيجه به دليل سرعت احتمالي پايين هارد لپتاپ من شايد خيلي اهميتي نداشته باشه سرعت هارد اكسترنال چقدر باشه! يعني يك حداقلي رو بايد ارضا كنه. و در نهايت سرعت انتقال داده از اكثر برند ها به لپتاپ من يكسان خواهد بود .به طور خلاصه دو برندي كه سرعتشان از سرعت هارد من بيشتر باشد نرخ داده ي يكساني را نتيجه مي دهند. اين هايي كه گفتم تصورات من هست و من در اين زمينه شايد كاملا در اشتباه باشم چون اطلاعاتم در اين زمينه خيلي كمه

3.اصولا هميشه مارك هاي معروف مي گيرم در نتيجه ترجيحم روي Seagte و western هست

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام. چند ماه پيش Seagate 1 TB ام زمين خورد و خراب شد.حالا مي خوام يكي جديد بخرم برام سه خصوصيت مهمه
    1. portable باشه ( بدون آداپتر) حتما
    2. سرعتش خوب باشه : توجه كنيد كه لپتاپ من vostro 1500 هست و سرعت هاردش 5400 RPM هست . در نتيجه به دليل سرعت احتمالي پايين هارد لپتاپ من شايد خيلي اهميتي نداشته باشه سرعت هارد اكسترنال چقدر باشه! يعني يك حداقلي رو بايد ارضا كنه. و در نهايت سرعت انتقال داده از اكثر برند ها به لپتاپ من يكسان خواهد بود .به طور خلاصه دو برندي كه سرعتشان از سرعت هارد من بيشتر باشد نرخ داده ي يكساني را نتيجه مي دهند. اين هايي كه گفتم تصورات من هست و من در اين زمينه شايد كاملا در اشتباه باشم چون اطلاعاتم در اين زمينه خيلي كمه

3.اصولا هميشه مارك هاي معروف مي گيرم در نتيجه ترجيحم روي Seagte و western هست
    سلام
    قبل از هرچیزی یه نکته ای رو یادآوری کنم . هیچ کدام از مدلهای سیگیت و وسترن ضد ضربه و ضد شوک نیستند .....

دو انتخاب پیشنهاد :

1. مدل پیشنهادی اول seagate GoFlex ultra portable هست که تا 1.5 ترابایت هم ساخته شده است .

2. مدل پیشنهادی دوم WD my passport essential SE هست که یکترابایت و 750 گیگ موجوده و همچنین USB3 هم هست .

مدل WD بدنه براقی دارد که خط و خش و اثر انگشت به وضوح معلوم هست پس یک کیف مناسب هم بخرید ولی سیگیت پرتابل یک کاور نازکی دارد که بدنه را از خط و خش محافظت میکند . به نظر من سیگیت پرتابل بهتر هست ، چون این سری GoFlex قابلیت تعویض کارتریج رو دارند که میتونید انواع کارتریج مثل Esata و usb2 و usb3 و حتی firewire رو نصب نمایید .

داره خودمونی میشه mahyarrs's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

سلام
    قبل از هرچیزی یه نکته ای رو یادآوری کنم . هیچ کدام از مدلهای سیگیت و وسترن ضد ضربه و ضد شوک نیستند .....

دو انتخاب پیشنهاد :

1. مدل پیشنهادی اول seagate GoFlex ultra portable هست که تا 1.5 ترابایت هم ساخته شده است .

2. مدل پیشنهادی دوم WD my passport essential SE هست که یکترابایت و 750 گیگ موجوده و همچنین USB3 هم هست .

مدل WD بدنه براقی دارد که خط و خش و اثر انگشت به وضوح معلوم هست پس یک کیف مناسب هم بخرید ولی سیگیت پرتابل یک کاور نازکی دارد که بدنه را از خط و خش محافظت میکند . به نظر من سیگیت پرتابل بهتر هست ، چون این سری GoFlex قابلیت تعویض کارتریج رو دارند که میتونید انواع کارتریج مثل Esata و usb2 و usb3 و حتی firewire رو نصب نمایید .
    خیلی ممنون.من یک مدل ADATA SH93 رو دیدم که ضد ضربه و ضدآبه.به نظر خیلی گزینه ی مهمی میاد درسته؟ در ضمن آیا اون نظر در پست اول من رو قبول دارید که سرعت مهم نیست؟ البته جای دیگه خوندم که صرف جدید بودن یک دستگاه سرعتش در مقایسه با دستگاه قدیمی تر با همان مشخصات بالاتره چون یک سری جزئیات رو بهتر می کنن چون این سرعت هایی که ذکر می کنن سرعت نامیه . بعدش اینکه نظرت در مورد ExpressCard ها چی هست؟ ممنون
    Last edited by mahyarrs; 27-01-2012 at 13:47.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •