تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: خرید لپ تاپ حرفه ای برای رشته نرم افزار کامپیوتر

داره خودمونی میشه mzc1993's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض خرید لپ تاپ حرفه ای برای رشته نرم افزار کامپیوتر

سلام دوستان من رشته نرم افزار کامپیوتر هستم و تعمیر کار نرم افزار موبایل هم هستم.

یک لپ تاپ می خواهم که برای فلش کردن گوشی های آندروید ، آیفون و... مناسب باشد.من بین این دو لپ تاپ موندم؟

نظر خودم در این دو مدل است.hp 6190 و DELL 5110N.می خواهم لپ تاپ بگیرم گفتم بخواهم i7 قیمت معمولی بگیرم 5110 و اگر هم بخواهم هزینه کنم یک i7 فول بگیرم 6190.به نظر شما DELL 5110 مدل خوبی است.یا این طور بگم ارزش خرید را دارد یا نه؟البته با این قیمت نظر خودم روی 5110 است.آیا برای خرید صبر کنم تا قیمت پایینتر بیاد یا نه؟

آخر فروم باز mehdi666lp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    تهران جلس

پيش فرض

سلام دوستان من رشته نرم افزار کامپیوتر هستم و تعمیر کار نرم افزار موبایل هم هستم.

یک لپ تاپ می خواهم که برای فلش کردن گوشی های آندروید ، آیفون و... مناسب باشد.من بین این دو لپ تاپ موندم؟

نظر خودم در این دو مدل است.hp 6190 و DELL 5110N.می خواهم لپ تاپ بگیرم گفتم بخواهم i7 قیمت معمولی بگیرم 5110 و اگر هم بخواهم هزینه کنم یک i7 فول بگیرم 6190.به نظر شما DELL 5110 مدل خوبی است.یا این طور بگم ارزش خرید را دارد یا نه؟البته با این قیمت نظر خودم روی 5110 است.آیا برای خرید صبر کنم تا قیمت پایینتر بیاد یا نه؟
    .
    .
    .
    .
    مدل 5110 که از سری Inspiron هستش بعلت کیفیت پایین مرجوعی زیاد داره و واسه تعمیر زیاد میره....بهتره سمتش نری....این مدل بگیر نگیر داره......اما 6190 مدل خوبی هستش.......میتونی کمتر هزینه کنی...قصدت کار خاصی و بازی کردن که نیستش دوست عزیز

داره خودمونی میشه mzc1993's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

خير دوست عزيز.من فقط يك بازي را دوست دارم آن هم assassins creed هستش.من فقط لپ تاپي مي خواهم كه زود قديمي نشه.الان CPU جديدتر از i7 براي لپ تاپ ها معرفي شده؟الان زمان خو بي براي خريد i7 هستش؟مثل core 2 فعلا تو سرش نمي خوره؟دوست دارم مشخصاتش مانند 6190 باشد يا تقريبا با مشخصات زير:
    CPU:i7 up to 3.1 GH
    RAM:6 OR 8GB
    VGA:1GB DDR5 ATI or nvidia
    HDD:640 or 750 or 1000GB
    display:14 or 15.6 اگر ممكنه full HD و يا 3D
    USB:3
    اگر هم شد blueray
    و يك سوال ديگه هم داشتم اينكه الان زمان خوبي براي خريد لپ تاپ هستش.تشكر

آخر فروم باز mehdi666lp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    تهران جلس

پيش فرض

خير دوست عزيز.من فقط يك بازي را دوست دارم آن هم assassins creed هستش.من فقط لپ تاپي مي خواهم كه زود قديمي نشه.الان CPU جديدتر از i7 براي لپ تاپ ها معرفي شده؟الان زمان خو بي براي خريد i7 هستش؟مثل core 2 فعلا تو سرش نمي خوره؟دوست دارم مشخصاتش مانند 6190 باشد يا تقريبا با مشخصات زير:
    CPU:i7 up to 3.1 GH
    RAM:6 OR 8GB
    VGA:1GB DDR5 ATI or nvidia
    HDD:640 or 750 or 1000GB
    display:14 or 15.6 اگر ممكنه full HD و يا 3D
    USB:3
    اگر هم شد blueray
    و يك سوال ديگه هم داشتم اينكه الان زمان خوبي براي خريد لپ تاپ هستش.تشكر
    .
    .
    .
    قیمت ها هنوز بالاهست....اگه فکر مدل 3D هستی که باید بالای 2 میلیون هزینه کنی......اگه هم مدل FHD میخوای بهتره به سونی و N55SF FHD و HP Envy فکر کنی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •