تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 38 از 38 اولاول ... 283435363738
نمايش نتايج 371 به 376 از 376

نام تاپيک: دومین مجموعه بازیهای مستقل ایرانی

پروفشنال alisahaf70's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    در جهان خالق جهان

پيش فرض

خوب علی جون حرف شما درست ولی خدایش تمام زورم تو بی باک زدم. خدایش دیگه تا تنواستم باگ شو گرفتم.
    عوض اش امکانات بازی یه دهم پادشاه خیابان ها نیست.اما خوب گیم پلی بازی خیلی خیلی بهتره کردم.
    اگه میشد لینکشو می دادم .

درسته هیچ کس نمی تونه به تنهایی GTA IV بسازه. اما قصدم ایجاد روزه کاری برای خودم هست .مگرنه خداییش شما بگید با پونصد تومن تو این ممکلت آدم می تونه چیکار کنه.....
    پرویز جان من اصلا طرف حرفم تو نیستی کل بچه ها رو دارم می گم تو چون اولی اومدی دفاع کردی از مجموعه ایراداتو گفتم که خودت هم می دونی وگرنه منطقیه آدم با 500 هیچ کاری نمی تونه بکنه همین کاربم که کردی خیلی زیاده تصور اینکه بخوام خودم مدلم کنم و تکسچرم کنم و کدم بزنم اصلا محاله برا من ولی تو تونستی
    من نمی گم بازیت بده ، بازیت برای یه نفر ساخته شدن عالیه ولی بازیکن کاری به این نداره چند نفر ساختن و کاری به این نداره چه تکنولوژی پشتشه و کاری به این نداره که بدون پول ساخته شده اون فقط به بازی کار داره که هیچ کدوم از بازیهای مجموعه این حس رو نمی تونست ارضا کنه

2. 3 کاربر از alisahaf70 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن ساخت و توسعه بازی Prince_ of _Persia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

پرویز جان من اصلا طرف حرفم تو نیستی کل بچه ها رو دارم می گم تو چون اولی اومدی دفاع کردی از مجموعه ایراداتو گفتم که خودت هم می دونی وگرنه منطقیه آدم با 500 هیچ کاری نمی تونه بکنه همین کاربم که کردی خیلی زیاده تصور اینکه بخوام خودم مدلم کنم و تکسچرم کنم و کدم بزنم اصلا محاله برا من ولی تو تونستی
    من نمی گم بازیت بده ، بازیت برای یه نفر ساخته شدن عالیه ولی بازیکن کاری به این نداره چند نفر ساختن و کاری به این نداره چه تکنولوژی پشتشه و کاری به این نداره که بدون پول ساخته شده اون فقط به بازی کار داره که هیچ کدوم از بازیهای مجموعه این حس رو نمی تونست ارضا کنه
    ای بابا علی جان داری سر چی بحث می کنی . من خودم به شخصه با بازیهای کوجکتر و مستقل ایرانی بیشتر حال کردم تا بازیهای مثلا بزرگ و شرکتی . کدوم یکی از این بازیهای بزرگ با بودجه های عظیم تونستند حس بازی رو منتقل کنند حتی گرشاسپ و میر مهنا هم این حس رو نمی توستند منتقل کنند به خاطر باگها و ایرداتشون در گیم پلی. من خودم از مجموعه قبل با بازیهای توپ توپ 2 و مدافع جهان و توپ و گل خیلی حال کردم و تونستند کامل حس بازی رو به من منتقل کنند طوری که هر دفعه که حوصله بازیهای بزرگ رو نداشتم یکی از اینا رو بازی می کردم. بازیهای مستقل و کوجک حداقل گیم پلی دارند و لی بازیهای بزرگ فقط روی آرت و کد نویسی و انیمیشن بازیهاشون کار می کنند در حالی که نتیحه دارای گیم پلی سرگرم کننده نیست و بیشتر به نرم افزاری شبیه سازی می مونه تا یک بازی رایانه ای .

در مورد مجموعه سوم هم باید بگم که من از تک تک بازیهای که در مجموعه سوم قرار گرفته راضی هستم و از بازیشون لذت بردم چون خلاقانه هستند و گیم پلی جالبی دارند و سرگرم کننده هستند و اصلی توشون به کار رفته که تو بازیهای شرکتی هنوز بهش توجه نشده و اون چیزی نیست جز نقش طراحی مراحل در سرگرم کننده بودن بازی و جذابیت اون. طوری که مطمئنم مجموعه سوم سرگرم کننده تر از بهترین بازی ایرانی خواهد بود و با توجه به اینکه قیمت یکسانی در حدود 3000 تومان خواهد داشت . پس منتظر باشید تا مجموعه سوم رو ببنید مجموعه قبل فقط یک استارت بود و برای اینکه متوجه بشیم چنین بازاری برای بازی های مستقل وجود داره یا خیر. حالا درسته که فروش مجموعه هنوز به رقم 5000 نرسیده و نصف اون فروشی که انتظار داشتیم رو داشت ولی برای استارت و جا باز کردن در بازار بازیهای ایرانی شروع خوبی بود.
    Last edited by Prince_ of _Persia; 23-10-2011 at 13:48.

4. 2 کاربر از Prince_ of _Persia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام به همگی

من نشستم با حوصله از اول پستای این تاپیکو خوندم.

به همتون تبریک میگم .

و همتون رو درک میکنم.

اگه ایده ای برای ساخت بازی دارید چه بزرگ چه کوچیک بنده خدمتتون هستم .

قابلیت ساخت بازی 3 بعدی و بزرگی مانند گرشاسب رو هم داره مجموعه ما.

قابلیت خرید ایده هاتون رو م داریم.

جایی هم اگه در پخش به مشکل خوردید بنده خدمتتون هستم.

ایشالا همتون موفق باشید.

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام به همگی

من نشستم با حوصله از اول پستای این تاپیکو خوندم.

به همتون تبریک میگم .

و همتون رو درک میکنم.

اگه ایده ای برای ساخت بازی دارید چه بزرگ چه کوچیک بنده خدمتتون هستم .

قابلیت ساخت بازی 3 بعدی و بزرگی مانند گرشاسب رو هم داره مجموعه ما.

قابلیت خرید ایده هاتون رو م داریم.

جایی هم اگه در پخش به مشکل خوردید بنده خدمتتون هستم.

ایشالا همتون موفق باشید.
    سلام خدمت شما . ممنون بابت پشتیبانی تون و وقتی که برای این موضوع گذاشتید.
    ولی شما خودتون رو معرفی نکردید و نفرمودید از چه شرکتی هستید تا دوستان با شما بیشتر آشنا بشن.

7. این کاربر از Prince_ of _Persia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

شرمنده دوست گلم

بنده سیاوش هستم .

شرکتمون هم کاملا مستقل هست.

در حال حاضر روی یه بازی آن لاین کار میکنیم به اسم میراث.

اینقدر هم از این پله های بنیاد بالا و پایین رفتم تا حالا چشک بسه میتونم از شوش برم دفتر دکتر مینایی.

طی مداکراتی که با ایشون داشتیم متوجه شدیم بنیاد در کمال حیرت میونه ای با بازی های انلاین نداره.

علت رو باید از خودشون جویا شد.

حالا به این کاری ندارم که ما به انها هزینه 120 میلیونی دادیم و شاهکار آقایون که با افتخار معرفیش کردند چه قدر خرج بر داشته همون اولین بازی ملی که کلا باگه .

و راجع به سیستم همکاری هم تیم ما دنبال ایده های جدید میگرده .

توانایی فنی هم بد نیست شکر خدا.

اما مهمترین چیز تو این پروسه بازگشت مالی هست . چون سرمایه گذار باید مطمئن باشه از کارش.

ما ایده های جدید رو بررسی میکنیم تو اتاق فکر بسز و گسترش میدیم و فاز بعدی ایه که ببینیم توانایی فنی اجرای اون رو داریم یا نه.

اگه این گزینه هم مثبت یود میریم سراغ طراحی بیزنس پلن و باقی قضایا.

100% صاحب این ایده جدید هم جایی داخل تیم خواهد داشت و میتونه از مزایای مالی و معنویش بهره مند بشه.

9. 5 کاربر از siavash_rad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

شرمنده دوست گلم

بنده سیاوش هستم .

شرکتمون هم کاملا مستقل هست.

در حال حاضر روی یه بازی آن لاین کار میکنیم به اسم میراث.

اینقدر هم از این پله های بنیاد بالا و پایین رفتم تا حالا چشک بسه میتونم از شوش برم دفتر دکتر مینایی.

طی مداکراتی که با ایشون داشتیم متوجه شدیم بنیاد در کمال حیرت میونه ای با بازی های انلاین نداره.

علت رو باید از خودشون جویا شد.

حالا به این کاری ندارم که ما به انها هزینه 120 میلیونی دادیم و شاهکار آقایون که با افتخار معرفیش کردند چه قدر خرج بر داشته همون اولین بازی ملی که کلا باگه .

و راجع به سیستم همکاری هم تیم ما دنبال ایده های جدید میگرده .

توانایی فنی هم بد نیست شکر خدا.

اما مهمترین چیز تو این پروسه بازگشت مالی هست . چون سرمایه گذار باید مطمئن باشه از کارش.

ما ایده های جدید رو بررسی میکنیم تو اتاق فکر بسز و گسترش میدیم و فاز بعدی ایه که ببینیم توانایی فنی اجرای اون رو داریم یا نه.

اگه این گزینه هم مثبت یود میریم سراغ طراحی بیزنس پلن و باقی قضایا.

100% صاحب این ایده جدید هم جایی داخل تیم خواهد داشت و میتونه از مزایای مالی و معنویش بهره مند بشه
    خوشبختم سیاوش جان. راستش شرمنده من اصلا پست چدید شما رو ندیده بودم .
    بله متاسفانه بنیاد به بازیهای کوچک هم علاقه ای نداره و در پی ساخت بازیهای درچه اول و سبکهای سنگین و پرطرفدار هست.
    خیلی خوشحالم که چنین امکانی رو برای دوستان فراهم کردید. امیدوارم دوستانی که ایده نو و جدید و طرحی دارن از این فرصت استفاده کنند.

----------------------------------------------------
    دوستان طبق آخرین اخبار از شرکت مدرن که البته ماله تقریبا 2 هفته پیش هست که به علت درگیری در مجموعه سوم فراموش کردم اعلام کنم. فروش مجموعه به عدد 3800 رسیده و بعد از عدد 2500 نسخه سرعت فروش خیلی کم شده . طوری که انگار الان هر ماه 300 نسخه فقط به فروش می رسه . به هر حال تا 5000 نسخه که تکثیر شده و باید حتما فروش بره ولی طبق حدسی که قبلا می زدم دیگه 5000 نسخه بعدی که قرار بود تکثیر بشه به علت فروش نرفتن تکثیر نخواهد شد. و همانطور که اطلاع داشتید در صورت رسیدن تیراژ به 10000 نسخه من می تونستم به هر بازی مبلغ 500000 رو بین بازیسازا تقسیم کنم. که متاسفانه باید بگم این امر دیگه امکان پذیر نیست و مبلغ پرداخت شده در حد همین دو قسط پرداخت شده هست . خیلی شرمنده دوستان شدم بابت قولی که بهتون دادم ولی شما خودتون شاهد بودید که من طی یک سال اخیر تمامی تلاشم رو کردم . شرمنده که نا امید تون کردم . امیدوارم از من راضی باشید.

با تشکر
    مهدیار جهانگیری

11. 6 کاربر از Prince_ of _Persia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •