تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: after effectارزش ياد گيري داره؟

داره خودمونی میشه par30an_hamid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    cg

پيش فرض after effectارزش ياد گيري داره؟

با سلام و خسته نباشيد خدمت دوستان.

اين تاپيك رو ايجاد كردم از نظر اساتيد استفاده كنم. و خودمو از اين تفكراتي كه منو احاطه كرده خلاص كنم

من دانشجو رشته نرم افزار كامپيوتر هستم و تو اين چند ساله خيلي از اين شاخه به اون شاخه رفتم. اما هيچي نشدم

چون به گرافيك علاقه زيادي دارم دوست دارم ياد بگيرم. ,و اين كه زبان انگليسيم خوبه مشكلي تو ياد گيري ندارم.

مي خواستم بدونم كه من تو اين برنامه هاي گرافيكي كدومشو ياد بگيرم كه بازار كارش تو ايران خوب باشه واسه آينده ؟

آيا After Effects در مقايسه با ديگر نرم افزار هايي گرافيكي ارزش ياد گيري داره ؟ واسه من درآمد و بازار كارش مهمه. به نظر شما مني كه مي خوام شروع كنم . وارد كدوم شاخه گرافيك بشم. طراحي؟ 2 بعدي؟ 3بعدي؟ و ...

مثلا كسي كه افتر رو تا سطح متوسط به بالا بلده چقدر مي تونه در بياره . (به طور متوسط. نمي خوام بگيد به فرد بستگي داره.) فقط مي خوام بدونم رنچ در آمدش چه قده؟

كلا اگه بخوام وارد اين معقوله بشم. بايد چه برنامه هايي رو در كنار افتر ياد بگيرم؟

ممنون مي شم اگه تعصبي و بي دليل جواب نديد.

اگه مي خواين اين جوري جواب بدين. بهتره جواب نديد تا شر درست نشه.

بازم ببخشيد كه كلي حرف زدم. اما واقعا گير كردم .گفتم بيام با دوستان مشورت كنم

با سپاس فراوان از همتون
    Last edited by par30an_hamid; 28-10-2011 at 00:15.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

سلام اگه بخواین فقط به قسمت مادیش نگاه کنید نه چون در اواسط کار
    خستتون میکنه ول میکنید ولی اگه برای علاقه و استعداد های شخصی تون
    ازش استفاده کنید جواب میده . افتر افکتز رو برای اینکه کامل بشه ازش بهره برداری
    کرد باید با برنامه های زیادی مچش کرد یا حداقل با قسمتی از برنامه های گرافیکی
    باید آشنایی داشته باشید نرم افزار های شامل کار با افتر...تری دی مایا...فتوشاپ نسخه جدید
    تری دی مکس....سینما 4d و فلاش آخرین نسخه و .....تا بتونید بهترین استفاده از افتر اف رو ببرید
    البته دور از جمع این تاپیک عرض میکنم خیلی از ما ایرانی ها تا میبینیم یه چیزی در حال پیشرفت و
    رو به آینده هست فورا" میخوایم شروع کنیم و یک شبه راه و تموم کنیم دریغ از اینکه همین کار باعث
    عقب افتادنمون تو هر ضمینه ایی میشه .
    شما برای اینکه بتونی افتر و هر چیز دیگه ایی که مربوط خلق جلوه های هنری هست و یاد بگیری باید
    آهسته و بطور منظم و حساب شده پیش بری تا بتونی در این کار پیشرفت کنی
    موفق باشید

3. 2 کاربر از silentroad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز basketball's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

درود
    به درآمدش فکر نکن، بستگی به خودت داره میتونی با نرم افزار .... برای آتلیه کار کنی و برای هر کار بهت 50 تومن بدن، میتونی برای شرکت های فیلم سازی کار کنی بهت برای هر کار 500 تومن بدن

خب After , Fusion , Nuke نرم افزار های کامپوزیت هستند
    مایا، تری دی مکس، سینما فور دی نرم افزار مدلینگ و طراحی سه بعدی

طراح سه بعدی در آمد خوبی داره

5. این کاربر از basketball بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    cg

پيش فرض

سلام اگه بخواین فقط به قسمت مادیش نگاه کنید نه چون در اواسط کار
    خستتون میکنه ول میکنید ولی اگه برای علاقه و استعداد های شخصی تون
    ازش استفاده کنید جواب میده . افتر افکتز رو برای اینکه کامل بشه ازش بهره برداری
    کرد باید با برنامه های زیادی مچش کرد یا حداقل با قسمتی از برنامه های گرافیکی
    باید آشنایی داشته باشید نرم افزار های شامل کار با افتر...تری دی مایا...فتوشاپ نسخه جدید
    تری دی مکس....سینما 4d و فلاش آخرین نسخه و .....تا بتونید بهترین استفاده از افتر اف رو ببرید
    البته دور از جمع این تاپیک عرض میکنم خیلی از ما ایرانی ها تا میبینیم یه چیزی در حال پیشرفت و
    رو به آینده هست فورا" میخوایم شروع کنیم و یک شبه راه و تموم کنیم دریغ از اینکه همین کار باعث
    عقب افتادنمون تو هر ضمینه ایی میشه .
    شما برای اینکه بتونی افتر و هر چیز دیگه ایی که مربوط خلق جلوه های هنری هست و یاد بگیری باید
    آهسته و بطور منظم و حساب شده پیش بری تا بتونی در این کار پیشرفت کنی
    موفق باشید
    ممنون از شما.

درود
    به درآمدش فکر نکن، بستگی به خودت داره میتونی با نرم افزار .... برای آتلیه کار کنی و برای هر کار بهت 50 تومن بدن، میتونی برای شرکت های فیلم سازی کار کنی بهت برای هر کار 500 تومن بدن

خب After , Fusion , Nuke نرم افزار های کامپوزیت هستند
    مایا، تری دی مکس، سینما فور دی نرم افزار مدلینگ و طراحی سه بعدی

طراح سه بعدی در آمد خوبی داره
    با سپاس

شما ايران رو در نظر بگيريد. و اين كه اين نرم افزار ها كدوم يكي تو ايران بيشتر مورد نياز هستش تو آينده ي نزديك؟ مثلا تو 4 -5 سال آينده.

من به مايا و افتر و فتوشاپ علاقه دارم و باهاشون كار كردم تا حدودي. ولي با بقيه نه.
    بعضيا مي گن nuke بهتره . نظر شما چيه؟

مي خوام اگه وقت ميزارم و يه چيزي ياد مي گيرم بعدها پشيمون نشم.

ممنون از همه دوستان
    Last edited by par30an_hamid; 28-10-2011 at 17:18.

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

ببین Nuke , Fusion , Apple Shake نرم افزار های سیستم نود هستند و افتر افکتز سیستم لایه ای

خب صد در صد نوع نود بهتر است و راحت تر! ولی خب من از این موضوع اطلاع نداشتم، و قبلا با پریمیر و فتوشاپ کار کردم با سیستم لایه ای راحت تر هستم و البته در آینده نزدیک Apple Shake رو یاد میگیرم

ولی برای شما محدودیت هست نرم افزار های بر پایه نود از نظر اکادمیک و آموزشی محدود هستند ولی سایت های زیادی هستند برای افتر افکتز آموزش دارند و کاربر های زیادی داره

شما افتر رو یاد بگیرید اگر میخواهید کامپوزیت کار بشید

ولی خب بنا به علاقه من پیشنهاد میکنم حدود 8 ماه حداقل طراحی سه بعدی رو یاد بگیرید بعد از نظر شغلی مشکلی نیست

بستگی به شخصیت خود شما دارد! میخواهید تدوینگر بشید، کامپوزیتور، طراح سه بعدی

8. این کاربر از basketball بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    cg

پيش فرض

ببین Nuke , Fusion , Apple Shake نرم افزار های سیستم نود هستند و افتر افکتز سیستم لایه ای

خب صد در صد نوع نود بهتر است و راحت تر! ولی خب من از این موضوع اطلاع نداشتم، و قبلا با پریمیر و فتوشاپ کار کردم با سیستم لایه ای راحت تر هستم و البته در آینده نزدیک Apple Shake رو یاد میگیرم

ولی برای شما محدودیت هست نرم افزار های بر پایه نود از نظر اکادمیک و آموزشی محدود هستند ولی سایت های زیادی هستند برای افتر افکتز آموزش دارند و کاربر های زیادی داره

شما افتر رو یاد بگیرید اگر میخواهید کامپوزیت کار بشید

ولی خب بنا به علاقه من پیشنهاد میکنم حدود 8 ماه حداقل طراحی سه بعدی رو یاد بگیرید بعد از نظر شغلی مشکلی نیست

بستگی به شخصیت خود شما دارد! میخواهید تدوینگر بشید، کامپوزیتور، طراح سه بعدی
    ممنون از پسخ شما.

من هم به 3d و هم به 2d و تدوين و طراحي علاقه دارم. كلا از اول گرافيك رو خيلي دوست دارم .
    ولي چون من موقعيت شغلي داشتم تو كارهاي ديگه. مثل طراحي سايت و بازارهاي مالي.
    هميشه تو ذهنم كاري رو كه مي خوام انجام بدم رو مقايسه مي كنم . دوست ندارم كه يه كاري رو انجام بدم و نتيجه اي نداشته باشه. بعد هم ولش كنم.

چون واقعا گرافيك هزينه و وقت مي خواد. من هم دانشجو رشته كامپيوتر هستم و فرصت ياد گيري خيلي از موضوع ها رو دارم. واسه همين مي خوام قبل وارد شدن به اين زمينه يه كم تحقيق كنم.

از نظر علاقه مشكلي ندارم. شما بهترين پيشنهادتون واسه من چيه كه تو آينده ي نزديك به دردم بخوره؟

فرصت هاي شغلي 3d چيا هستن تو ايران؟ و فرصت هاي شغلي تدوين و 2d چيا؟
    شما كدوم رو بهتر مي دونيد؟

و اينم مي گم من اگه بخوام يه چيزي رو ياد بگيرم هيچ كلاسي نمي رم. از منابع انگليسي استفاده مي كنم.

الان به يه جايي رسيدم كه سر در گمم. به قول معروف يه دل مي گه برم سراغش و ياد بگيرم و يه دل مي گه بيخيال و برو دنبال كاري كه تو رشتت بيشتر باهاش سرو كله مي زني

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

تو دوره آموزش خیلی خسته میشی و ممکنه دلت رو بزنه...این رو گفتم بهت!

همون 3D رو یاد بگیرید بهتره! تدوین که اصلا سراغش نرید

پیشنهاد من این بود

11. این کاربر از basketball بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •