تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: سوالاتی در مورد لینوکس و توضیع اوبونتو (کار فوری و عجله ای)

پروفشنال hosseingrami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

12 سوالاتی در مورد لینوکس و توضیع اوبونتو (کار فوری و عجله ای)

سلام به همگی دوستان و با عرض خسته نباشید.
    دوستان من دانشجوی رشته آی ام و زیاد با لینوکس هم ور نرفته یعنی مثل بقیه چیزا در راهش کخ کاری نکردم و باید بگم در این زمینه با کاربر عادی فرق چندانی ندارم برا همین چند تا سوال داشتم ازتون خواهش میکنم سریعا جواب بدین..
    1. استاد در آز سیستم عامل ما فعلا گیر داده به توضیع اوبونتو و براش اراعه میخواد.حالا جز ترمینال و ... چه بحثی در ابونتو جالب و کاربردی و حرفه ای هست برا اراعه؟بهتره بگم برا اراعه بهتره چی ابونتو رو ارائه بدم؟
    لازم به ذکره که نصب ابونتو و تا به مقدار خیلی کم ترمینال ارائه شده و من یه چیز تک میخوام ارائه بدم...

2. این توضیع رو چه جوری میشه از طریق تکست مود نصب کرد؟(فقط از این طریق توضیح بدین چون برا ارائه یکی از دوستان میخوام و لازم به ذکره که هر چی گشتم چیزی در این رابطه پیدا نکردم تو سایتای خارجی هم کم بود و اگه هم بود نامفهوم.زیاد وقت ندارم این رو بی زحمت با حوصله و سریعتر از همه پاسخ بدین.تا فردا باس اوکی شه)

3. میشه کاری کرد که درتوضیع اوبونتو فرمت ntfs رو بشناسه؟کلا در رابطه با فایل سیستم توضیح بدین در همه موارد.چه در هنگام نصب و چه بع از نصب و چه در استفاده کلی

4. من یه دی وی دی اوبونتو هم دارم و سی دیش هم هست.فرق این دو چیه؟؟

5. برا این که سی دیش رایگان به دستم برسه باید چه کار کنم؟

*معزرت میخوام اگه پر حرفی کردم یا سوالات زیاد بود یا جاش این جا نبود.به هر حال بی زحمت جواب بدین.
    پیشاپیش ممنون و متشکر..

تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

سلام دوستان اول تصحیح کنم که رشته آی تی ام چون بالا اشتباه تایپ کرده بودم و دوم اینکه این همه حرفه ای واقعا کسی جواب نمیده؟؟؟؟
    Last edited by hosseingrami; 17-10-2011 at 23:55.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

1. همون خط فرمان خوبه و حرفه ای تر و گسترده تره. حالا اگه چیز متفاوت میخواید، برنامه نویسی BASH
    2. فکر کنم باید بیخیال شی! هیچکس معمولا سراغ این گزینه نمیره
    3. نیاز نیست! توزیعهای الان همگی میشناسن
    4. اون سی دی شما دیسک زنده (Live CD) هست، یعنی بدون نصب هم میشه سیستم عامل رو بوت کرد، منتها در سی دی فقط برنامه های ضروری موجوده ولی دی وی دی اوبونتو اول اینکه زنده نیست (البته در برخی توزیعها دی وی دی زنده هم هست) و اینکه بسته های (=نرم افزارهای) بیشتری درش وجود داره. فرق دیگه ای نیست
    5. قبلا Canonical میفرستاد، الان نه
    پ.ن. توزیع نه توضیع

4. این کاربر از danial_848 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2007

12

1. همون خط فرمان خوبه و حرفه ای تر و گسترده تره. حالا اگه چیز متفاوت میخواید، برنامه نویسی BASH
    2. فکر کنم باید بیخیال شی! هیچکس معمولا سراغ این گزینه نمیره
    3. نیاز نیست! توزیعهای الان همگی میشناسن
    4. اون سی دی شما دیسک زنده (Live CD) هست، یعنی بدون نصب هم میشه سیستم عامل رو بوت کرد، منتها در سی دی فقط برنامه های ضروری موجوده ولی دی وی دی اوبونتو اول اینکه زنده نیست (البته در برخی توزیعها دی وی دی زنده هم هست) و اینکه بسته های (=نرم افزارهای) بیشتری درش وجود داره. فرق دیگه ای نیست
    5. قبلا Canonical میفرستاد، الان نه
    پ.ن. توزیع نه توضیع
    سلام ممنون.
    1. قبول دارم خط فرمان خوبه و حرفه ای هم هست ولی چون تکراری شده میخوام تو یه مورد بهتر و حرفه ای تر و نه تکراری کار کنم.اونم مشکلی نیست .ولی برا اینکه تکراری نشه میگم..

2.خودم رفتم تو این گزینه زیاد چیز سختی نبود، اتفاقا آسون بود.نمیدونم چرا کسی این گزینه رو کار نکرده؟؟

3.جدا؟نیاز به مکملی نیست؟خودش اوکی میشناسه؟

4.ممنون

5.الان هیج راهی نیست که برامون رایگان بفرسته.آخه همین موضوع هم میتونه مورد خوبی باشه...

تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

danial_848 و دوستان بی زحمت بحث رو ادامه بدین

تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

دوستان ادامه بدیین من هنوز منتظرم

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

سلام ممنون.
    1. قبول دارم خط فرمان خوبه و حرفه ای هم هست ولی چون تکراری شده میخوام تو یه مورد بهتر و حرفه ای تر و نه تکراری کار کنم.اونم مشکلی نیست .ولی برا اینکه تکراری نشه میگم..

2.خودم رفتم تو این گزینه زیاد چیز سختی نبود، اتفاقا آسون بود.نمیدونم چرا کسی این گزینه رو کار نکرده؟؟

3.جدا؟نیاز به مکملی نیست؟خودش اوکی میشناسه؟

4.ممنون

5.الان هیج راهی نیست که برامون رایگان بفرسته.آخه همین موضوع هم میتونه مورد خوبی باشه...
    سلام
    خواهش
    1. خط فرمان موضوع گسترده تریه، اینی هم که پیشنهاد دادم یه چیز متفاوت با خط فرمانه
    2. وقتی محیط گرافیکی هست طبیعیه کسی سراغ نصب در محیط متنی نره (توی همون محیط گرافیکی خیلی اوقات کاربر اشتباه میکنه متنی که حساس تر هم هست)
    3. بله
    4. خواهش
    5. نه هیچ راهی نیست

9. این کاربر از danial_848 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •