تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 25 از 25 اولاول ... 152122232425
نمايش نتايج 241 به 243 از 243

نام تاپيک: فوتبال باشگاهی در ایران | فصل 1390-1391 | پیش فصل

El Capitano Amir M.ohAma.D's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

تو قراردادش اومده بوده که اگه نمیخواد بمونه باید از 20 روز قبل به باشگاه اعلام کنه و اگه باشگاه جوابی نداد از اون موقع بازیکن آزاد حساب میشه
    که خوب باشگاه هم گفته واسه فصل بعد هم بهت نیاز داریم پس این بند قراردادش هم خود به خود منتفی میشه

کلا باشگاهتون زیاد از این کارا میکنه
    سر جانواریو هم که یه فصل دیگه با سپاهان قرارداد داره همین مسخره بازیها رو در آورده بودن

+

قضیه هر چی بوده به رئیس فدراسیون هیچ ربطی نداره که تو کار باشگاه دخالت کنه
    پس سازمان لیگ این وسط چیکارست ؟؟
    کجای دنیا رئیس فدراسیون بازیکن از این تیم به اون تیم منتقل میکنه ؟؟
    از روز اوله نقل انتقالات خسرو كتبي و شفاهي گفت كه نميمونم ديگه چه جوري بايد بگه؟
    يعني چي كه گفته نياز دارم؟چه ربطي داره؟خوب معلومه هر تيمي ارزوشه خسرو رو داشته باشه.اين چه جوري اون بندو حذف ميكنه؟ما هم چون مبعليو ميخواستيم بايد اون بند از قراردادش حذف ميشد؟چرا قبول نميكني سپاهان داشت كارشكني ميكرد؟حالا خوبه برات منبع هم گذاشتم كه ترابيان هم گفته بود.....

طبق قانون و قرارداد با خسرو مذاكره كرديم چون قراردادش مشروط بودو خودشم نميخواست بمونه
    وقتي سپاهان گفت تا نيم فصل رضايت نامه نميدم خسرو هم كه گفته بود اگه تيم هم نداشته باشم به اصفهان برنميگردم به خاطر اينكه يكي از مهره هاي اصلي تيم مليه خواستن قضيه خيلي ساده حل بشه و به كميته انضباطي نكشه....شما كجايه دنيارو ديدي يه باشگاه پايه قراردادي كه امضا كرده پايبند نمونه؟اگه جايي همچين باشگاهي ديدي همچين رييس فدراسيوني هم ميبيني

اما در مورد جانواريو
    خود اين بازيكن گفته مذاكره اي نداشتم بعد شما چه جوري انقد مطمئن حرف ميزني؟

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    چرا مدرك رو نكردين وقتي حلجي گفت : قلعه‌نویی به جای تهمت مدرک مذاکره با جانواریو را نشان دهد

کد:
    من دليلي براي ادامه بحث نميبينم. تو هر پست كامل جوابتونو دادم ولي شما انگار پستارو نميخونيو دوباره بر ميگردي سر خونه اول.
    موفق باشي

آخر فروم باز MoH_@_MaD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

از روز اوله نقل انتقالات خسرو كتبي و شفاهي گفت كه نميمونم ديگه چه جوري بايد بگه؟
    يعني چي كه گفته نياز دارم؟چه ربطي داره؟خوب معلومه هر تيمي ارزوشه خسرو رو داشته باشه.اين چه جوري اون بندو حذف ميكنه؟ما هم چون مبعليو ميخواستيم بايد اون بند از قراردادش حذف ميشد؟چرا قبول نميكني سپاهان داشت كارشكني ميكرد؟حالا خوبه برات منبع هم گذاشتم كه ترابيان هم گفته بود.....

طبق قانون و قرارداد با خسرو مذاكره كرديم چون قراردادش مشروط بودو خودشم نميخواست بمونه
    وقتي سپاهان گفت تا نيم فصل رضايت نامه نميدم خسرو هم كه گفته بود اگه تيم هم نداشته باشم به اصفهان برنميگردم به خاطر اينكه يكي از مهره هاي اصلي تيم مليه خواستن قضيه خيلي ساده حل بشه و به كميته انضباطي نكشه....شما كجايه دنيارو ديدي يه باشگاه پايه قراردادي كه امضا كرده پايبند نمونه؟اگه جايي همچين باشگاهي ديدي همچين رييس فدراسيوني هم ميبيني

اما در مورد جانواريو
    خود اين بازيكن گفته مذاكره اي نداشتم بعد شما چه جوري انقد مطمئن حرف ميزني؟

کد:
    چرا مدرك رو نكردين وقتي حلجي گفت : قلعه‌نویی به جای تهمت مدرک مذاکره با جانواریو را نشان دهد

کد:
    من دليلي براي ادامه بحث نميبينم. تو هر پست كامل جوابتونو دادم ولي شما انگار پستارو نميخونيو دوباره بر ميگردي سر خونه اول.
    موفق باشي

من کامل میخونم شما مثل اینکه پست ها رو کامل نمیخونی !!!

اصلا خسرو حیدری 100000000000000 بار گفته که نمیخواد بمونه چه ربطی به حرف من داشت ؟؟؟

من دارم میگم یکی از بند های قرارداد حیدری این بوده که فقط در صورت پاسخ ندادن سپاهان به درخواستش تو اون 20 روز بازیکن آزاد حساب میشه ولی اگه باشگاه بگه یه فصل دیگه هم میخواهیمت اونوقت یه سال دیگه هم بازیکن سپاهان محسوب میشه
    اگه سپاهان تو اون 20 روز به رفتنش جواب نمیداد آره میتونست با یه تیم دیگه قرارداد ببنده ولی وقتی که بهش جواب داده و گفته میخوایمت طبق قرارداد دیگه بحثی نمیمونه !!

من نمیدونم بحث ما چه ربطی به مبعلی داره که هی اونو وسط میکشین
    من از قرارداد مبعلی هیچ اطلاعی ندارم حالا شما هی میای مبعلی مبعلی میکنی !!!

+

مطمئن باش اگه حتی 1 درصد این حرفهای که شما میگین صحت داشت باشگاه استقلال حاضر نمیشد حتی یه تک تومنی به باشگاه سپاهان بده چه برسه به 250 میلیون !!!
    یا خود حیدری الکی مشکلات خانودگی رو بهونه نمیکرد !! خیلی راحت میرفت از سپاهان شکایت میکرد و حقشو میگرفت !! چرا این کارو نمیکنه چون خودش هم میدونه که حق با سپاهانه

پ.ن : منم دلیلی به ادامه بحث نمیبینم چون من هر چی میگم قراردادش اینجور بوده شما باز حرف خودتو میزنی یا هی مبعلی رو میکشی وسط
    اگه خواستید میتونید نقل قول بگیرید من دیگه ادامه نمیدم

موفق باشید

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

دوستان در این تاپیک ادامه بدید تا زحمت انتقال پست ها بیشتر از این نشه.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

4. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •