تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 13 از 13

نام تاپيک: DELL 5110A

در آغاز فعالیت mo30a's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

تجربه بعد از خرید Dell5110 – نظر شخصی
    قیمتش مناسبه - ظاهرش خیلی زیبا و ظریفه – کیبورد با فواصل مناسب بین کلید ها و بازخورد خوب ، به همراه قسمت Num Pad بسیار عالی است .
    تاچ پد بزرگ ، حساس و مولتی با دو کلید بسیار نرم ، واقعا بیسته ( برای اسکرول ، زوم و ... )
    در حالت استفاده معمولی و با باطری واقعا خنک کار میکنه انگار که فن اش خاموشه و درهنگام کار شدید با اتصال برق مثلا یک بازی گرافیکی قوی همزمان یک فعالیت دیگه که فن باد داغ میزنه در مقایسه با لپ تاپ HP-dv6-3145 یکی از دوستانم واقعا خیلی خنکتره
    در مورد گرافیک هم خیالتان راحت ، چون خودش با نیاز شما منطبق خواهد شد و قضیه سوئیچ بین Intel و Geforce به صورت نامحسوس انجام میشه هیچ کاری نیاز نیست بکنید غیر از نصب کامل وآپدیت شده درایورگرافیک
    باطری هم اگر کارهای معمولی ( نه گرافیکی یا پردازشی سنگین ) انجام بشه با گرافیک اینتل ، و نور مناسب ال سی دی ، مطمئن حدود چهار ساعت دوام میاره - یکی از خاصیت های سندی بریج مصرف پایینه دیگه
    صدای اسپیکرها که من همزمان با سه لپ تاپ دیگه تستش کردم وصداش همه رو غورت داد - این تست همزمان بین Acer 5742، Asus K52 با اسپیکرهای معروف Altech ، HP dv6-3145 و Dell 5110 با یک موسیقی و یک نرم افزار پلیر و آخرین ولوم انجام شد که بلندگوهای استریو SRS این لپ تاپ عالی بود
    خلاصه کنم Dell 5110 از هر جهت عالیه غیر از یه چیز بسیار مهم که شاید برای خیلی ها مهم باشه و اونم استحکام بدنه است .
    این بخش تنها جایی است که این لپ تاپ رو از گرفتن نمره بیست دور میکنه – به این صورت که وقتی اونو بلند میکنید یا مثلا کنارتون بگیرید و راه برید کاملا لغ بودن بسیاری از بخش هاشو حس میکنید ( و سنگینیش رو ) - در مقایسه لپ تاپ هایی که در بالا نام بردم HP و Asus کاملا محکم و مقاوم حس میشن .
    بگذریم اینها همه تجربه شخصی خودم بود امیدوارم به کارتون بیاد

اگه نباشه جاش خالی می مونه amir2im's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    زير آسمون خدا

11

تجربه بعد از خرید Dell5110 – نظر شخصی
    قیمتش مناسبه - ظاهرش خیلی زیبا و ظریفه – کیبورد با فواصل مناسب بین کلید ها و بازخورد خوب ، به همراه قسمت Num Pad بسیار عالی است .
    تاچ پد بزرگ ، حساس و مولتی با دو کلید بسیار نرم ، واقعا بیسته ( برای اسکرول ، زوم و ... )
    در حالت استفاده معمولی و با باطری واقعا خنک کار میکنه انگار که فن اش خاموشه و درهنگام کار شدید با اتصال برق مثلا یک بازی گرافیکی قوی همزمان یک فعالیت دیگه که فن باد داغ میزنه در مقایسه با لپ تاپ HP-dv6-3145 یکی از دوستانم واقعا خیلی خنکتره
    در مورد گرافیک هم خیالتان راحت ، چون خودش با نیاز شما منطبق خواهد شد و قضیه سوئیچ بین Intel و Geforce به صورت نامحسوس انجام میشه هیچ کاری نیاز نیست بکنید غیر از نصب کامل وآپدیت شده درایورگرافیک
    باطری هم اگر کارهای معمولی ( نه گرافیکی یا پردازشی سنگین ) انجام بشه با گرافیک اینتل ، و نور مناسب ال سی دی ، مطمئن حدود چهار ساعت دوام میاره - یکی از خاصیت های سندی بریج مصرف پایینه دیگه
    صدای اسپیکرها که من همزمان با سه لپ تاپ دیگه تستش کردم وصداش همه رو غورت داد - این تست همزمان بین Acer 5742، Asus K52 با اسپیکرهای معروف Altech ، HP dv6-3145 و Dell 5110 با یک موسیقی و یک نرم افزار پلیر و آخرین ولوم انجام شد که بلندگوهای استریو SRS این لپ تاپ عالی بود
    خلاصه کنم Dell 5110 از هر جهت عالیه غیر از یه چیز بسیار مهم که شاید برای خیلی ها مهم باشه و اونم استحکام بدنه است .
    این بخش تنها جایی است که این لپ تاپ رو از گرفتن نمره بیست دور میکنه – به این صورت که وقتی اونو بلند میکنید یا مثلا کنارتون بگیرید و راه برید کاملا لغ بودن بسیاری از بخش هاشو حس میکنید ( و سنگینیش رو ) - در مقایسه لپ تاپ هایی که در بالا نام بردم HP و Asus کاملا محکم و مقاوم حس میشن .
    بگذریم اینها همه تجربه شخصی خودم بود امیدوارم به کارتون بیاد
    مبارك باشه فنش برات بچرخه

آخر فروم باز Mr.Mazmamfi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    طاهران

پيش فرض

شما توي لينك اولت ايسر رو شخصي نقد كردي چون شما داشتي و ازش راضي بودي دليل به بهتري نمي شه(من خودم 5742 دارم و خیلی هم ازش راضیم (راضی بودن من با راضی بودن خیلیا فرق داره چون پدر سیستمو در میارم پس دیگه خودتون بگیرید چی میگم)اين عين جمله خود شماست منم n53sv دارم و 10 صبح روشنش مي كنم 2 شب خاموش بين روز هم ساعاتي استنبايه پس منم پدر سيستمو در اوردم لپ تاپم هم اخ نمي گه پس اسوس خوبه؟؟؟
    در مورد ايسر جزو ارزون قيمتهاي بازار با كيفيت متوسطه خودم تجربه كار با ايسر داشتم كيفيت ساختش نسبت به اسوس واقعا پايينه صفحه نمايش افتضاحي داره اگرچه تو اروپا پرفروشه چون ارزونه تو مدل هاي ايسر نميتوني مدلي رو با خانواده N53S مقايسه كني از همه لحاظ
    برا زير 1تومن ايسر خوبه اما كلا خوب نيست ايسر كيفيت كار نداره
    انصافا پست منو با دقت خوندی؟
    به قول شما من تو لینک اول اومدم از نظر شخصی ایسر رو بررسی کردم .(که دیگه واردش نمیشم ولی روشن بودن سیستم نشان از پدر درآوردنش نیست و . . . )
    ولی تو لینک دوم یکی اومده ازم پرسیده "شما که میگی مدل 5742 رو از سرتون بیرون کنید پس چرا خودتون دارید اگه خیلی لپتاپه م زخ ر ف بود پس چرا هنوز اونو دارید اصلا چرا ازش راضی هستی ولی به ما پیشنهاد نمیکنی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!"

من جواب دادم "
    سوال خیلی خوبیه
    من لپ تاپمو اسفند 89 خریدم و اون موقع اینا هنوز نیومده بود.
    ولی اگر متن بالا رو با دقت بیشتری میخوندی متوجه میشدید که من 5742 رو در مقابل لپ تاپ های جدید بازار قیاس کردم و انصافا Cpu های جدید خیلی قویتر از cpu های قدیمی هست .(مثلا برای من core i5 460 m هست)
    من نظرمو با دلیل گفتم و گفتم که کار عاقلانه اینه که 30 الی 40 تومن بذاری رو پول لپ تاپت و سیستم خیلی خیلی قوی بگیری.
    ولی برادرانه بهت میگم اگر میخوایی 800 تومن خرج کنی پولتو به 5742(فکر نکنی بده ها) نده چون الان با اومدن لپتاپ های جدید افت شدید قیمت خواهد داشت . و با 830(30 تومن بیشتر) میتونی لپ تاپی با تکنولوژی جدید بگیری .
    در این صورت شما برنده نهایی خواهی بود.
    اسفند 89 اگه کسی به من میگفت که قراره چنین تحولی در سخت افزار کامپیوتر بشه مطمئنن من هم صبر میکردم و از مدلهای جدید میگرفتم.
    بخاطر همینه که الان این لپ تاپو به کسی پیشنهاد نمیدم.
    "

جواب سوال شما رو آبی کردم . خب حالا چرا میگم n53jn رو فراموش کنه . چون از تکنولوژی جدید برخوردار نیست (سندی بریج )

ولی برای اینکه مدلهای سندی بریج برداره میتونه K53 sv و K53 SJ و N53 SV برداره .

امیدوارم خوب منظورمو رسونده باشم .

---------- Post added at 05:25 PM ---------- Previous post was at 05:24 PM ----------

من چند هفتس که گرفتم ازشم راضیم.
    امکاناتش نسبت به قیمتش عالیه.
    اگه بتونی با یه گارانتی معتبر بگیری که دیگه حرف نداره......
    چه مدلی و با چه کانفیگی ؟

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •