تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 23 از 23 اولاول ... 131920212223
نمايش نتايج 221 به 228 از 228

نام تاپيک: Lost Planet 2

آخر فروم باز SA.JJ.AD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    شهر باران

پيش فرض

این قول پدرسوخته رو من چطوری بکشمش . بزور تونستم فقط نصفه خونشون ببرم . احساس میکنم اون در که توی عکس معلومه باز میشه چون اونطرف یه سری اسلحه های قوی وجود داره چطور برم اون ور ؟

نه رفیق اون طرف در هیچ خبری نیست !شما باید فقط به قسمتهای نارنجی یا قرمز بدنش شلیک کنی - (مخصوصا اون دست بالاییش)تا قطع شه و بعد از کلی زدن خشک میشه ! و بعدشم اون در باز باز میشه و ...

2. این کاربر از SA.JJ.AD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز ali_disslove's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    نصف جهان

پيش فرض

آخرش تونستم اوله بازی رو رد کنم باید اولش یه راهنمایی میکرد اما عقلم نرسید برم کنترلر بازی رو نگاه کنم ببینم برا دکمه ها چی تعریف شده

این گیره رو که دیدم یاده just couse 2 افتادم جنگلاشم که دیدم یاده کرایسیس افتادم اما جنگلا کرایسیس خیلی قشنگو خلوت بوده--این تا آخرش جنگلاش همین جوری تو در تو و قاطی پاتیه؟حتی جلومو زوری میبینم خیلی شاخو برگ هست

بازیش طولانیه ؟چند مرحلست ؟من 3 دقیقه بعد از برف بازی کردم یهو نوشت مرحله 1 تموم شد

بازی قشنگه ادامه بدم ؟تاحالاش زیاد نگرفتم-نمیگم بی خوده یا بد چون هنوز پیش نرفتم و نمیتونم اظهار نظر کنم اما اگه تا آخرش همین باشه با این چنگلا هی موجودا عجیب قریب میاد جلو ترجیح میدم بازی نکنم

تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    شهر باران

پيش فرض

آخرش تونستم اوله بازی رو رد کنم باید اولش یه راهنمایی میکرد اما عقلم نرسید برم کنترلر بازی رو نگاه کنم ببینم برا دکمه ها چی تعریف شده

این گیره رو که دیدم یاده just couse 2 افتادم جنگلاشم که دیدم یاده کرایسیس افتادم اما جنگلا کرایسیس خیلی قشنگو خلوت بوده--این تا آخرش جنگلاش همین جوری تو در تو و قاطی پاتیه؟حتی جلومو زوری میبینم خیلی شاخو برگ هست

بازیش طولانیه ؟چند مرحلست ؟من 3 دقیقه بعد از برف بازی کردم یهو نوشت مرحله 1 تموم شد

بازی قشنگه ادامه بدم ؟تاحالاش زیاد نگرفتم-نمیگم بی خوده یا بد چون هنوز پیش نرفتم و نمیتونم اظهار نظر کنم اما اگه تا آخرش همین باشه با این چنگلا هی موجودا عجیب قریب میاد جلو ترجیح میدم بازی نکنم
    طولانیه ؟! پدر طولانیو در اورده . الان شما فک کنم یک صدم بازیو رفتی ولی در کل برا سرگرمی خیلی خوبه و به من که نسبتا چسبید و مخصوصا از غول های بازی خیلی خوشم اومد . پسشنهاد میکنم . تا تهش برید !

5. 2 کاربر از SA.JJ.AD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Khan gholi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

6 اپیزود داره این بازی
    اگر دقت کنید توی قسمت شماره یک هم اولش حوصله ادم سر می رفت بعد که کارکتر تنها شد خیلی لذت بخش بود و تو برف و بوران , میتونستی تو اوج گرمای تابستان , سرما استخوان سوز مرگ اور رو احساس کنی و داستانی داشت که کشش دنبال کردنبازی رو به ادم می داد و هر چند بازی بدون داستانم کافی بود. خداییش شماره اولش که خاطره ایی برای من بود
    این بدبخت که هم هیچی نداره .اگر این د استان رو قرار نمی دادند بهتر بود.ادای چی رو می خواستند در بیارند خودشون هم خبر ندارند؟خدا به دانته عزیزمون رحم کنه(امین گویه بلند خدا بیامرزد, )
    به قول فردوسی پور این کپ کام چند وقته داره یک کاری می کنه تمام بازی هاش بهم بیایند و اصلا احساس تفاوت توش وجود نداشته نباشه
    Last edited by Khan gholi; 29-03-2011 at 00:20.

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

بچه ها موقع ران کردن دایرکت 11 بازی dont send میده دلیل چیه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

تو اين مرحله بايد چيكار كنيم؟
    هر چي تير ميزنم از جونش كم نميشه!!!!!!!!

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

كسي نبود؟؟

تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    شهر باران

پيش فرض

دقیق یادم نمیاد !! اما فک کنم باید با راکث بزنید به قسمت های ققرمز رنگ بدنش

11. این کاربر از SA.JJ.AD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •